Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Jacek Rozenek wyszedł ze szpitala! Jak się czuje?

Aktor walczy o powrót do pełni sił!

Olga Figaszewska 27 czerwca 2019 13:31
Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News

Jacek Rozenek wraca do zdrowia! Aktor wyszedł ze szpitala i rozpoczął kilkumiesięczną rehabilitację. Jak się teraz czuje?

Jacek Rozenek: stan zdrowia

Pod koniec maja aktor trafił do szpitala. Jacek Rozenek  przeszedł udar. Miał problem z mową i chodzenie. Na szczęście teraz wszystko układa się pomyślnie. „Widać duże postępy. Jacek stanął na nogi i zaczął chodzić. Dużo czyta i korzysta już z komputera”,  mówił jego znajomy w rozmowie z Super Expressem. Aktor przebywa obecnie na Pomorzu, gdzie rozpoczął rehabilitację w specjalistycznym ośrodku. Chce jak najszybciej wrócić do pełni sił i stanąć przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami. Ze względu na stan zdrowia odwołał wszystkie występy i nagrania.

Jak czuje się Jacek Rozenek? „Unika ludzi, odwiedzają go tylko najbliżsi. Jest jeszcze osłabiony, ale rokowania są dobre. Dużo śpi, odpoczywa i ćwiczy. Mówi, że czuje się dobrze, ale musi sobie kilka rzeczy przemyśleć. Planuje, że po wakacjach w pełni wróci do pracy ”, podaje informator Faktu. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom tabloidu aktor spędzi w ośrodku najprawdopodobniej trzy miesiące.

Teraz najważniejsze jest, by o siebie zadbał. Powinien przestrzegać diety i musi unikać alkoholu.  „Musi jeść dużo białka, sporo warzyw i ryb. Tłuszcze zwierzęce, mocna kawa i herbata odpadają. Na pewno musi zwolnić tempo.Pod żadnym pozorem nie może też przerywać rehabilitacji!”, dodaje w rozmowie z dziennikiem osoba z jego otoczenia.

Życzymy wszystkiego najlepszego i szybkiego powrotu do pełni sił! 

Andrzejki w klubie The View, Jacek Rozenek
Fot. Mat. promocyjne

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!