Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News
O NIM SIĘ MÓWI

„Trochę pracy jeszcze przede mną”. Jacek Rozenek wraca do zdrowia!

Kiedy zobaczymy go na ekranie?

Ksenia Krasko 3 sierpnia 2019 10:59
Jacek Rozenek
Fot. Michal WARGIN/East News

Pod koniec maja Jacek Rozenek niespodziewanie trafił do jednego ze szpitali. Aktor źle się poczuł, ale szybko trafił pod opiekę lekarzy, którzy rozpoznali udar. Chociaż miał problem z mową i chodzeniem, nie poddał się i walczył o zdrowie w specjalnym ośrodku rehabilitacyjnym. Jak czuje się dzisiaj?

Jacek Rozenek wraca do pracy w serialu?

Jacek Rozenek w rozmowie z Faktem zapewnił, że pod koniec miesiąca wróci do pracy! Wyznał również, że skutki udaru powoli się cofają. „Zajmują się mną świetni lekarze. Choć przyznam, że bardzo mnie męczą. Nie buntuję się jednak, bo to wszystko odbywa się na moją prośbę. Mogę zażartować, że już mnie odbudowali, choć trochę pracy jeszcze przede mną”, opowiada aktor.

„Szybko wracam do sił, uczę się tekstów i kontraktuję nowe przedstawienia. Na koniec sierpnia będę gotowy do grania, bo nie ma już żadnych przeciwwskazań”, dodaje.

Według doniesień Faktu, Jacek Rozenek nawet po ukończeniu leczenia będzie musiał pilnować zaleceń lekarzy, a przede wszystkim – diety. „Musi jeść dużo białka, sporo warzyw i ryb. Tłuszcze zwierzęce, mocna kawa i herbata odpadają”, wytłumaczył znajomy aktora. „Na pewno musi zwolnić tempo. Pod żadnym pozorem nie może też przerywać rehabilitacji”.

Dwutygodnik Świat Seriali informuje również, że aktor jeszcze w tym miesiącu wróci na plan serialu Barwy Szczęścia! Sceny z jego udziałem mają być wyemitowane w jesiennej ramówce.

Życzymy dużo zdrowia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jacek Rozenek (@rozenekjacek)

Jacek Rozenek
Fot. Mateusz Jagielski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.