Jacek Łągwa
Fot. Agnieszka K. Jurek/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Jacek Łągwa wziął ślub! Muzyk podzielił się z fanami zdjęciem z uroczystości

Kim jest jego ukochana?

Olga Figaszewska 4 listopada 2020 11:12
Jacek Łągwa
Fot. Agnieszka K. Jurek/East News

Jacek Łągwa po raz drugi wziął ślub. Muzyk i wokalista Ich Troje ożenił się z kochaną, Karoliną. Kim jest jego ukochana?

Jacek Łągwa wziął ślub

Jacek Łągwa ma za sobą trudne doświadczenia. Los boleśnie go doświadczał. Muzyk trzynaście lat temu rozstał się z pierwszą żoną, z którą doczekał się dwóch wspaniałych córek. Kobieta odeszła do innego mężczyzny. To był cios dla Jacka Łągwy. Potem wokalista Ich Troje zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu. Miał także poważne problemy finansowe. Jacek Łągwa w trudnych momentach mógł liczyć na wsparcie Karoliny. Miłość odmieniła jego życie.

„Lubię wierzyć, że los mi sprzyja. Oczywiście moje życie nie jest samym pasmem sukcesów, popełniłem trochę błędów. Niemniej zdarzyło się w nim wiele dobrego. Jestem z kobietą, którą kocham, mam córki, które kocham, oraz pracę, którą kocham. I nie są to tylko słowa. Nie wyznaczam sobie celów. Całe życie planowałem i wiele postanowień legło w gruzach. Będzie, co ma być. To moje nowe motto życiowe”, mówił w jednym z wywiadów.

Jacek Łągwa ma powody do radości. Muzyk ożenił się z ukochaną, Karoliną. Zakochani poznali się w 2007 roku. „Poznaliśmy się przypadkowo, nie swatał nas nikt ze wspólnych znajomych. Ale teraz już wiem, że nie jest to zwykła towarzyska znajomość”, mówił w Fakcie. Zakochanych dzieli 16 lat różnicy, ale to nigdy nie było dla nich żadną przeszkodą w budowaniu swojego szczęścia.

Yes, I Do 💑

Opublikowany przez Jacka Łągwę Czwartek, 29 października 2020

„Jeśli dwoje ludzi kocha się, szanuje, ma podobne zainteresowania i sposób bycia to zrozumieją się bez względu na wiek. Karolina jest nie tylko piękna i mądra. Jest dobra. Zawsze we mnie wierzy, nawet gdy ja w siebie nie wierzę. Daje mi cudowne poczucie, że jestem kochany”, dodawał w jednym z wywiadów.

Niedawno Jacek Łągwa podzielił się z fanami zdjęciem obrączek i poinformował o radosnym wydarzeniu. ,,Yes, I Do 💑", napisał. Jak podał portal Pomponik.pl para pobrała się w obecności najbliższych. Uroczystość była skromna.

Wiadomość o szczęściu Jacka Łągwy skomentował Michał Wiśniewski. „Czas najwyższy. Gratulacje! ”, mówił w rozmowie z portalem.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! 

Cytaty i źródło za: Pomponik.pl, Plejada.pl

Jacek Łągwa, Jubileuszowy koncert 20-lecia zespolu Ich Troje w katowickim Spodku, 2016
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.