Jacek Łągwa
Fot. Agnieszka K. Jurek/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Jacek Łągwa wziął ślub! Muzyk podzielił się z fanami zdjęciem z uroczystości

Kim jest jego ukochana?

Olga Figaszewska 4 listopada 2020 11:12
Jacek Łągwa
Fot. Agnieszka K. Jurek/East News

Jacek Łągwa po raz drugi wziął ślub. Muzyk i wokalista Ich Troje ożenił się z kochaną, Karoliną. Kim jest jego ukochana?

Jacek Łągwa wziął ślub

Jacek Łągwa ma za sobą trudne doświadczenia. Los boleśnie go doświadczał. Muzyk trzynaście lat temu rozstał się z pierwszą żoną, z którą doczekał się dwóch wspaniałych córek. Kobieta odeszła do innego mężczyzny. To był cios dla Jacka Łągwy. Potem wokalista Ich Troje zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Przeszedł operację usunięcia tętniaka mózgu. Miał także poważne problemy finansowe. Jacek Łągwa w trudnych momentach mógł liczyć na wsparcie Karoliny. Miłość odmieniła jego życie.

„Lubię wierzyć, że los mi sprzyja. Oczywiście moje życie nie jest samym pasmem sukcesów, popełniłem trochę błędów. Niemniej zdarzyło się w nim wiele dobrego. Jestem z kobietą, którą kocham, mam córki, które kocham, oraz pracę, którą kocham. I nie są to tylko słowa. Nie wyznaczam sobie celów. Całe życie planowałem i wiele postanowień legło w gruzach. Będzie, co ma być. To moje nowe motto życiowe”, mówił w jednym z wywiadów.

Jacek Łągwa ma powody do radości. Muzyk ożenił się z ukochaną, Karoliną. Zakochani poznali się w 2007 roku. „Poznaliśmy się przypadkowo, nie swatał nas nikt ze wspólnych znajomych. Ale teraz już wiem, że nie jest to zwykła towarzyska znajomość”, mówił w Fakcie. Zakochanych dzieli 16 lat różnicy, ale to nigdy nie było dla nich żadną przeszkodą w budowaniu swojego szczęścia.

Yes, I Do 💑

Opublikowany przez Jacka Łągwę Czwartek, 29 października 2020

„Jeśli dwoje ludzi kocha się, szanuje, ma podobne zainteresowania i sposób bycia to zrozumieją się bez względu na wiek. Karolina jest nie tylko piękna i mądra. Jest dobra. Zawsze we mnie wierzy, nawet gdy ja w siebie nie wierzę. Daje mi cudowne poczucie, że jestem kochany”, dodawał w jednym z wywiadów.

Niedawno Jacek Łągwa podzielił się z fanami zdjęciem obrączek i poinformował o radosnym wydarzeniu. ,,Yes, I Do 💑", napisał. Jak podał portal Pomponik.pl para pobrała się w obecności najbliższych. Uroczystość była skromna.

Wiadomość o szczęściu Jacka Łągwy skomentował Michał Wiśniewski. „Czas najwyższy. Gratulacje! ”, mówił w rozmowie z portalem.

Życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia! 

Cytaty i źródło za: Pomponik.pl, Plejada.pl

Jacek Łągwa, Jubileuszowy koncert 20-lecia zespolu Ich Troje w katowickim Spodku, 2016
Fot. Lukasz Kalinowski/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.