Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Artur Wesołowski
Z ŻYCIA GWIAZD

Jacek Borkowski przedstawił już dzieciom nową partnerkę?

„Spotykamy się. A co z tego będzie, czas pokaże”

Weronika Kostyra 8 października 2018 09:59
Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Artur Wesołowski

Minione dwa lata były dla Jacka Borkowskiego niebywale trudne. W 2016 roku pożegnał ukochaną żonę, Magdę, która zmarła na ostrą białaczkę. „Tak szybko, jak się w moim życiu pojawiła, tak w sekundę z niego odeszła”, mówił w jednym z naszych wywiadów. To była prawdziwa miłość… Z ukochaną spędził czternaście szczęśliwych lat. Byli małżeństwem przez 14 lat i doczekali się dwójki dzieci, 15-letniego Jacka i 12-letniej Magdy. Po śmierci żony w sercu aktora powstała pustka. Dopiero niedawno aktor dał do zrozumienia, że chciałby jeszcze znaleźć w życiu miłość. Okazuje się, że jego marzenie już się spełniło, a nowa znajomość szybko się rozwija.

Nowa partnerka Jacka Borkowskiego

Jacek Borkowski od około miesiąca spotyka się z współprowadzącą programu Bywanie na dywanie i pogodynką Nowej TV, Pauliną Koziejowską. Partnerka Jacka Borkowskiego jest od niego młodsza o 23 lata. Oboje są sobą zauroczeni i spędzają razem każdą wolną chwilę. „Jacek jest świetnym facetem. Spotykamy się. A co z tego będzie, czas pokaże”, zdradziła niedawno Paulina w rozmowie z Super Expressem.

Zakochani nie chcą zapeszać, ale ich relacja rozwija się na tyle dobrze, że postanowili przedstawić Paulinę dzieciom Jacka. To pierwszy poważny związek aktora odkąd zmarła jego żona. Poznanie nowej wybranki z dziećmi było dla niego bardzo ważne, ponieważ ma z Jackiem i Magdą bliską relację. Spotkanie powiodło się i obie strony znalazły wspólny język i polubiły się.

Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie ich związkowi. Życzymy szczęścia! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Jacek Borkowski (@jacek.borkowski.54)

Jacek Borkowski, Paulina Koziejowska
Fot. WBF

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.