Izabela Trojanowska, VIVA! 2007
Fot. Beata Wielgosz
ZE ŚWIATA GWIAZD

Zmieniła wizerunek, schudła 15 kilogramów i wydała płytę. Izabela Trojanowska powraca!

Konrad Szczęsny 16 grudnia 2016 20:45
Izabela Trojanowska, VIVA! 2007
Fot. Beata Wielgosz

Izabela Trojanowska powraca! Artystka znana z takich hitów, jak „Wszystko, czego dziś chcę” czy „Tyle samo prawd, ile kłamstw” 18 listopada 2016 r. wydała krążek „NA.SKOS”. Przy okazji zmieniła image i powróciła do ciemnego koloru włosów. Zwierzyła się również, że schudła... 15 kilogramów! Czemu zawdzięcza tę metamorfozę?

 

Polecamy też: Kultowy serial "Dynastia" powraca! Oto pięć rzeczy, które mu zawdzięczamy

 

Urodzona w Olsztynie wokalistka i aktorka jest wciąż aktywna zawodowo. Widzowie znają ją doskonale z telenoweli „Klan”, w której od prawie 20 lat wciela się w Monikę Ross. Poza tym koncertuje i wydaje płyty. Najnowszy krążek trafił na rynek w zeszłym miesiącu. Jak zapowiadała, to powrót do korzeni i mocniejszego rockowego grania. Przy okazji pracy nad płytą skorzystała również z okazji, by odmienić swoją sylwetkę!

Izabela Trojanowska schudła 15 kilogramów

Sześć miesięcy temu bardzo wzięłam się za siebie. Dzięki specjalnej diecie pudełkowej i regularnym ćwiczeniom udało mi się zgubić aż 15 kilogramów” – pochwaliła się Izabela Trojanowska w rozmowie z „Faktem”. Od dwóch tygodni artystka poddaje się zabiegowi elektrostymulacji mięśni, dzięki któremu efekty ćwiczeń na siłowni mogą być jeszcze bardziej spektakularne! „Superrzecz! Na miejscu otrzymuję mokre ubranie, które na siebie wkładam, jestem podpinana do elektrod i ćwiczę. 20 minut ruchu, a efekty są wielokrotnie lepsze” – powiedziała podekscytowana.

Kariera Izabeli Trojanowskiej

Pierwszym sukcesem Izabeli Trojanowskiej było zdobycie nagrody im. Maksymiliana Kolbego na Festiwalu Pieśni Sakralnej Sacrosong w Chorzowie w 1971. Nagrodę wręczył jej sam kardynał Karol Wojtyła. Później triumfowała też jako solistka na Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze piosenką „Modry len” i na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu z piosenką „O czym marzą zakochani". Przerwała karierę na studia w Studium Wokalno-Aktorskim przy Teatrze Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Wróciła na dobre w 1980 roku, wiążąc się z zespołem Budka Suflera. Zaśpiewała w nim m.in. utwory "Tyle samo prawd ile kłamstw" oraz "Wszystko czego dziś chcę" i zdobyła wiele nagród muzycznych, jak i tytuł Miss Obiektywu na festiwalu w Opolu.  W 1981 roku wydała debiutancki album "IZA". W późniejszych latach kłopoty m.in. z ówczesną władzą sprawiły, że zdecydowała się na emigrację. Od 1987 roku mieszkała w Berlinie Zachodnim. Nagrała tam przeznaczoną na rynek zachodni płytę, która nie cieszyła się zainteresowaniem.


Izabela Trojanowska próbowała swoich sił także na ekranie. Można ją było oglądać w "Karierze Nikodema Dyzmy" czy "07 zgłoś się". Od 1997 roku wciela się w postać Moniki Ross w serialu "Klan".

Izabela Trojanowska prywatnie

Izabela Trojanowska ma córkę Roksanę, owoc związku artystki z Markiem Trojanowski, z którym rozstała się po ponad 25 latach małżeństwa w 2005 r.

Izabela Trojanowska poznała swojego przyszłego męża naukowca, członka Polskiej Akademii Nauk, Marka Trojanowskiego, jako nastolatka. Pobrali się, gdy miała 25 lat. Razem wyjechali do Niemiec i mierzyli się z nieprawdziwymi plotkami rozsiewanymi w Polsce na temat tego, że Izabela Trojanowska związała się z pornobiznesem. Zapytał ją o to Kuba Wojewódzki w jednym ze swoich programów.
 
- Zastanawiam się, czy Teresa Orlowski, nasza Polka, która wyjechała w tym samym czasie do Niemiec i w Berlinie rozkręciła biznes... ona czesała się i malowała na Trojanowską. A w "tych" filmach robi się zbliżenia raczej drugiej twarzy. Mogło coś mignąć. Mogło tak być - tłumaczyła speszona Trojanowska.

 

Polecamy też: Powstał musical "Beverly Hills, 90210". Zobacz, kto wcielił się w Dylana i Brendę!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.