Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Z okazji Dnia Dziecka Izabela Janachowska zdradziła imię swojego synka!

Już wcześniej brała je pod uwagę...

Weronika Kostyra 1 czerwca 2019 12:35
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Kilka tygodni temu Izabela Janachowska po raz pierwszy została mamą. Razem z mężem Krzysztofem Jabłońskim cieszą się rodzicielstwem i właśnie świętują pierwszy Dzień Dziecka swojego synka. Z tej okazji nareszcie postanowili zdradzić fanom, jakie imię nadali chłopcu.

Imię synka Izabeli Janachowskiej

Prezenterka urodziła 10 maja 2019 roku i już dwa dni później podzieliła się tą radosną nowiną ze swoimi obserwatorami na Instagramie. „Poznaliśmy się zaledwie kilka dni temu a my już nie wyobrażamy sobie bez niego naszego życia. (…) Najbliższe dni, tygodnie i lata upłyną nam pod hasłem uśmiechów, zabaw i bezkresnej miłości. Trzymajcie za nas kciuki, żebyśmy podołali tej wielkiej przygodzie, przed którą stanęliśmy”, napisała wtedy.

Do tej pory nie chciała wyjawić, na jakie imię zdecydowała się z mężem. Podzieliła się jednak pomysłami, jakie brała pod uwagę. „Filip, Olivier, Aleksander, jakieś takie. Podjęcie ostatecznej decyzji może być trochę trudne. Nie bardzo gustuję w imionach starodawnych. Brajanów ostatnio jest bardzo dużo, więc nie wiem”, mówiła. Teraz jednak decyzja zapadła. W najnowszym wpisie prezenterka telewizyjna pokazała wzruszające rodzinne zdjęcie i poinformowała, że jej syn ma na imię… Christopher Alexander. „Nasze najmniejsze Największe Szczęście... Christopher Alexander... Cudownego pierwszego Dnia Dziecka synku”, podpisała fotografię.

Gwiazda zdecydowała się więc na klasyczne imiona, które od początku rozważała. Nam bardzo podoba się ten wybór! 

Izabela Janachowska, Dzień Matki
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.