Izabela Janachowska z mężem
Fot. Instagram @izabelajanachowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska zdradziła płeć dziecka w wyjątkowy sposób! Chłopiec czy dziewczynka?

To nagranie to hit sieci!

Gabriela Czernecka 5 kwietnia 2019 10:42
Izabela Janachowska z mężem
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska zdradziła płeć dziecka. Prezenterka telewizyjna i prowadząca programy związane z tematyką ślubną ujawniła tę informację w nietypowy, ale wyjątkowy sposób. Wraz z mężem nagrała filmik, którym zdradza, czy urodzi chłopca czy dziewczynkę. Zobaczcie sami! 

Izabela Janachowska w ciąży - płeć dziecka

Izabela Janachowska o ciąży poinformowała swoich fanów za pomocą Instagrama. Zamieściła wówczas wyjątkową fotografię z ukochanym, którą opatrzyła opisem informującym, że właśnie spodziewa się dziecka. „Jesteśmy najszczęśliwsi na świecie, że sami możemy podzielić się z Wami radością która nas przepełnia już od kilku miesięcy🎀 Wiosna tego roku, dokładnie w 7 rocznice naszej miłości przyjdzie na świat wymarzone i tak wyczekane przez nas maleństwo! 🍼Szalejemy z ekscytacji i nie możemy się tych nowych wyzwań i ogromu miłości doczekać! 💑 Trzymajcie kciuki za naszą 3”, podpisała fotografię.

Dziś podzieliła się z fanami kolejną wspaniałą wiadomością. Izabela Janachowska wyjawiła płeć dziecka. Okazuje się, że para niebawem zostanie rodzicami... chłopca! Małżeństwo w nietypowy sposób ujawniło tę radosną nowinę. Na krótkim nagraniu, które Izabela zamieściła w sieci mamy okazję podziwiać ją w zaawansowanej ciąży u boku ukochanego. Para losuje najpierw, które z nich przebije balon, w którym znajduje się konfetti, którego kolor ma odpowiadać płci dziecka. Jeśli w środku znajduje się niebieskie konfetti para spodziewa się chłopca, jeśli różowe - dziewczynki.

Losowanie wygrywa mąż Izabeli Janachowskiej, Krzysztof Jabłoński i to on dostąpił zaszczytu przebicia balona. Izabela Janachowska spodziewa się chłopca. Parze serdecznie gratulujemy, a Was zapraszamy do obejrzenia tego materiału. 

Izabela Janachowska w ciąży
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.