Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska pokazała nowe zdjęcie synka i nagranie z pierwszego spaceru!

Jest naprawdę urocze!

Sabina Zięba 19 maja 2019 12:00
Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017 	Izabela Janachowska, VIVA! grudzień 2017
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Minął już tydzień odkąd Izabela Janachowska została po raz pierwszy mamą. Wraz z mężem Krzysztofem Jabłońskim cieszą się rodzicielstwem i dzielą się w mediach społecznościowych swoimi doświadczeniami. Właśnie opublikowali kolejne zdjęcie synka oraz filmik ze spaceru. Jest naprawdę urocze!

Syn Izabeli Janachowskiej

Prezenterka urodziła 10 maja 2019 roku i już dwa dni później podzieliła się tą radosną nowiną ze swoimi obserwatorami na Instagramie, a także na blogu WeddingDream. Wyznała wówczas: „Poznaliśmy się zaledwie kilka dni temu a my już nie wyobrażamy sobie bez niego naszego życia. (…) Najbliższe dni, tygodnie i lata upłyną nam pod hasłem uśmiechów, zabaw i bezkresnej miłości. Trzymajcie za nas kciuki, żebyśmy podołali tej wielkiej przygodzie, przed którą stanęliśmy”.

Niestety na razie imię jej synka jest nieznane, lecz gwiazda wyjawiła wcześniej swoje propozycje: „Filip, Olivier, Aleksander, jakieś takie. Podjęcie ostatecznej decyzji może być trochę trudne. Nie bardzo gustuję w imionach starodawnych. Brajanów ostatnio jest bardzo dużo, więc nie wiem”.

Teraz Izabela Janachowska pokazała kolejne zdjęcie synka oraz filmik ze spaceru. Powiedziała: „Pierwszy raz sobie idziemy w trójeczkę z naszym dzidziusiem”, a następnie wraz z mężem podziękowali wszystkim za gratulacje. Widać, że są naprawdę szczęśliwi!  

Izabela Janachowska z synem

Izabela Janachowska z synem
Fot. Instagram

Pierwszy spacer prezenterki z mężem i dzieckiem

Izabela Janachowska z synem
Fot. Instagram

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?