Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Iwona Cichosz miała groźny wypadek!

,,Czekaliśmy ponad dwie godziny na pomoc”

Olga Figaszewska 9 sierpnia 2019 12:51
Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Polacy poznali ją dzięki udziałowi w Tańcu z Gwizdami. Iwona Cichosz była pierwszą osobą niesłyszącą w historii programu. „Taniec to język ciała, przypomina język migowy”, mówiła w naszym wywiadzie. Teraz tłumaczka polskiego języka migowego i działaczka społeczna przeżywa trudne chwile. Iwona Cichosz miała wypadek. Jak się czuje?

Iwona Cichosz miała wypadek

W trudnej sytuacji może liczyć na swojego ukochanego. ,,Ubiera mnie, pomaga, karmi... dla mnie to jest całkiem nowa sytuacja. Bo ja zawsze lubię być niezależna, a tu nie ma zmiłuj się. Jedna ręka nieruchoma i nagle więkość czynności nie potrafię zrobić i czuję taką bezsilność...", wyznała Iwona Cichosz. Była uczestniczka Tańca z Gwiazdami całe wydarzenie opisała na swoim Instagramie. Do wypadku doszło kilka dni temu.

Iwona Cichosz wraz z narzeczonym skorzystali z elektrycznych hulajnóg i wracali do domu.

,,Od początku miałam złe przeczucia i faktycznie tak się stało. W jednej sekundzie straciłam panowanie nad hulajnogą, potknęłam się o krawężnik i przewróciłam się, lewą ręką oparłam się o ziemię by uchronić resztę ciała", relacjonowała aktorka.

Gwiazda trafiła do szpitala, gdzie czekała na udzielenie jej pomocy. Po serii badań okazało się, że Iwona Cichosz ma pęknięcie kości w ramieniu. ,,Czekaliśmy ponad dwie godziny, aby mnie przyjęli. Truls był tak zszokowany i wkurzony znieczulicą pań przy recepcji. On nie jest przyzwyczajony wciąż do polskich realii... Prosiliśmy o lód, by uniknąć obrzęku, ale miłe Panie kazały nam czekać, aż ktoś łaskawie przyjdzie. Całe szczęście lekarka była młoda i przesympatyczna. Szybko zbadała, skierowała mnie na RTG i tomografię", dodała.

Iwona Cichosz zaapelowała do swoich fanów, by korzystali z tych nowinek technologicznych z rozwagą. Chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.

,,Najgłupszy wypadek w moim życiu. Kochani, proszę uważajcie na siebie i jeśli możecie to odstawcie hulajnogi. Coraz więcej słyszę o wypadkach przez hulajnogi... Ja obiecałam sobie, że więcej na coś takiego nie wsiądę i zobaczymy, czy tej obietnicy dotrzymam", zakończyła.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdyby nie wsparcie @truls1502 to nie wiem, co bym zrobiła 🙈 Ubiera mnie, pomaga, karmi... dla mnie to jest całkiem nowa sytuacja. Bo ja zawsze lubię być niezależna, a tu nie ma zmiłuj się. Jedna ręka nieruchoma i nagle więkość czynności nie potrafię zrobić i czuję taką bezsilność... A do wypadku doszło przedwczoraj wieczorem. Wzięliśmy oboje holajnogi elektyczne i wracaliśmy do domu wieczorem. Od początku miałam złe przeczucia i faktycznie tak się stało. W jednej sekundzie straciłam panowanie nad hulajnogą, potknęłam się o krawężnik i przewróciłam się, lewą ręką oparłam się o ziemię by uchronić resztę ciała. Pół godz później byliśmy w szpitalu (dojechaliśmy Uberem) i czekaliśmy ponad dwie godziny, aby mnie przyjęli. Truls był tak zszokowany i wkurzony znieczulicą pań przy recepcji. On nie jest przyzwyczajony wciąż do polskich realii... Prosiliśmy o lód, by uniknąć obrzęku, ale miłe Panie kazały nam czekać, aż ktoś łaskawie przyjdzie. Całe szczęście lekarka była młoda i przesympatyczna. Szybko zbadała, skierowała mnie na RTG i tomografię - pękniecie kości w ramieniu 😖 Najgłupszy wypadek w moim życiu. Kochani, proszę uważajcie na siebie i jeśli możecie to odstawcie hulajnogi. Coraz więcej słyszę o wypadkach przez hulajnogi... Ja obiecałam sobie, że więcej na coś takiego nie wsiądę i zobaczymy, czy tej obietnicy dotrzymam. A tymczasem idę ładnie poprosić Trulsa, by zrobił mi hamburgery na kolację z #beyondmeat 😍 . Photo by @aleksandermyklebust . #iwonaandtruls #supporting #loveiskind #thebestfiance #thebestman #mylove❤ #brokenshoulder

Post udostępniony przez Iwona Cichosz (@iwonacichosz)

Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.