Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Iwona Cichosz miała groźny wypadek!

,,Czekaliśmy ponad dwie godziny na pomoc”

Olga Figaszewska 9 sierpnia 2019 12:51
Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Polacy poznali ją dzięki udziałowi w Tańcu z Gwizdami. Iwona Cichosz była pierwszą osobą niesłyszącą w historii programu. „Taniec to język ciała, przypomina język migowy”, mówiła w naszym wywiadzie. Teraz tłumaczka polskiego języka migowego i działaczka społeczna przeżywa trudne chwile. Iwona Cichosz miała wypadek. Jak się czuje?

Iwona Cichosz miała wypadek

W trudnej sytuacji może liczyć na swojego ukochanego. ,,Ubiera mnie, pomaga, karmi... dla mnie to jest całkiem nowa sytuacja. Bo ja zawsze lubię być niezależna, a tu nie ma zmiłuj się. Jedna ręka nieruchoma i nagle więkość czynności nie potrafię zrobić i czuję taką bezsilność...", wyznała Iwona Cichosz. Była uczestniczka Tańca z Gwiazdami całe wydarzenie opisała na swoim Instagramie. Do wypadku doszło kilka dni temu.

Iwona Cichosz wraz z narzeczonym skorzystali z elektrycznych hulajnóg i wracali do domu.

,,Od początku miałam złe przeczucia i faktycznie tak się stało. W jednej sekundzie straciłam panowanie nad hulajnogą, potknęłam się o krawężnik i przewróciłam się, lewą ręką oparłam się o ziemię by uchronić resztę ciała", relacjonowała aktorka.

Gwiazda trafiła do szpitala, gdzie czekała na udzielenie jej pomocy. Po serii badań okazało się, że Iwona Cichosz ma pęknięcie kości w ramieniu. ,,Czekaliśmy ponad dwie godziny, aby mnie przyjęli. Truls był tak zszokowany i wkurzony znieczulicą pań przy recepcji. On nie jest przyzwyczajony wciąż do polskich realii... Prosiliśmy o lód, by uniknąć obrzęku, ale miłe Panie kazały nam czekać, aż ktoś łaskawie przyjdzie. Całe szczęście lekarka była młoda i przesympatyczna. Szybko zbadała, skierowała mnie na RTG i tomografię", dodała.

Iwona Cichosz zaapelowała do swoich fanów, by korzystali z tych nowinek technologicznych z rozwagą. Chwila nieuwagi może zakończyć się tragicznie.

,,Najgłupszy wypadek w moim życiu. Kochani, proszę uważajcie na siebie i jeśli możecie to odstawcie hulajnogi. Coraz więcej słyszę o wypadkach przez hulajnogi... Ja obiecałam sobie, że więcej na coś takiego nie wsiądę i zobaczymy, czy tej obietnicy dotrzymam", zakończyła.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gdyby nie wsparcie @truls1502 to nie wiem, co bym zrobiła 🙈 Ubiera mnie, pomaga, karmi... dla mnie to jest całkiem nowa sytuacja. Bo ja zawsze lubię być niezależna, a tu nie ma zmiłuj się. Jedna ręka nieruchoma i nagle więkość czynności nie potrafię zrobić i czuję taką bezsilność... A do wypadku doszło przedwczoraj wieczorem. Wzięliśmy oboje holajnogi elektyczne i wracaliśmy do domu wieczorem. Od początku miałam złe przeczucia i faktycznie tak się stało. W jednej sekundzie straciłam panowanie nad hulajnogą, potknęłam się o krawężnik i przewróciłam się, lewą ręką oparłam się o ziemię by uchronić resztę ciała. Pół godz później byliśmy w szpitalu (dojechaliśmy Uberem) i czekaliśmy ponad dwie godziny, aby mnie przyjęli. Truls był tak zszokowany i wkurzony znieczulicą pań przy recepcji. On nie jest przyzwyczajony wciąż do polskich realii... Prosiliśmy o lód, by uniknąć obrzęku, ale miłe Panie kazały nam czekać, aż ktoś łaskawie przyjdzie. Całe szczęście lekarka była młoda i przesympatyczna. Szybko zbadała, skierowała mnie na RTG i tomografię - pękniecie kości w ramieniu 😖 Najgłupszy wypadek w moim życiu. Kochani, proszę uważajcie na siebie i jeśli możecie to odstawcie hulajnogi. Coraz więcej słyszę o wypadkach przez hulajnogi... Ja obiecałam sobie, że więcej na coś takiego nie wsiądę i zobaczymy, czy tej obietnicy dotrzymam. A tymczasem idę ładnie poprosić Trulsa, by zrobił mi hamburgery na kolację z #beyondmeat 😍 . Photo by @aleksandermyklebust . #iwonaandtruls #supporting #loveiskind #thebestfiance #thebestman #mylove❤ #brokenshoulder

Post udostępniony przez Iwona Cichosz (@iwonacichosz)

Iwona Cichosz, VIVA!, kwiecień 2017, 7/2017
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?