O TYM SIĘ MÓWI

Ivanka Trump i Jared Kushner świętują dziś 9. rocznicę ślubu!

Poznaj niezwykłą historię ich miłości!

Olga Figaszewska 25 października 2018 16:45

Ivanka Trump to kobieta sukcesu! Piękna, zdolna i... bogata! Mimo licznych kontrowersji, córka prezydenta USA Donalda Trumpa radzi sobie z obowiązkami doradczyni głowy państwa, szefowej własnej firmy oraz wiceprezeski Trump Organization, matki, a także żony z imponującym stażem! Dziś wraz z mężem Jaredem Kushnerem, świętują dziewiątą rocznicę ślubu. Poznajcie historię ich miłości!

Kim jest Ivanka Trump?

Czy Ameryka ją pokochała? Wciąż wzbudza skrajne emocje, jednak największą sympatię zyskała u konserwatywnych Amerykanów. Ivanka Trump ma piękną i liczną rodzinę.Od ośmiu lat tworzy szczęśliwe małżeństwo z biznesmanem Jaredem Kushnerem, obecnie głównym doradcą Donalda Trumpa ds. Bliskiego Wschodu. Razem wychowują pięcioletnią córkę Arabellę, trzyletniego syna Josephai rocznego syna Theodore’a. W styczniu przeprowadzili się do Waszyngtonu. Zamieszkali w wartej 5,5 mln dolarów willi w stylu kolonialnym, w sąsiedztwie Baracka i Michelle Obamów oraz zaledwie trzy i pół kilometra od Białego Domu. Ale... czy wiedzieliście jak wygląda historia ich związku? Gdzie się poznali?

9. rocznica ślubu Ivanki Trump i Jareda Kushnera

„Jeśli chcesz wejść w poważny związek, bardzo ważne jest, żeby osoba, z którą go budujesz, miała finanse pod kontrolą. Inaczej jak w ogóle możesz myśleć o wspólnej przyszłości? Kocham flirtować, ale nie mogę się już doczekać, aż wezmę ślub i będę miała gromadkę dzieci”, mówiła w jednym z wywiadów.  Swojego męża poznała w pracy w 2007 roku podczas jednego z biznesowych lunchów. Jared Kushner  usiadł obok niej, aby mogli swobodnie omówić transakcję. „Ile razy na niego patrzę, myślę, że to najlepszy deal, jaki zrobiłam w życiu”, powiedziała później dziennikarzowi „Vogue’a”. Oboje kończyli uniwersytety należące do Ligi Bluszczowej, oboje zrobili kariery w firmach ojców.

Media okrzyknęły ich mianem „Księcia i Księżniczka nieruchomości”. Aby wziąć ślub z Jaredem Kushnerem, zdecydowała się przejść na judaizm. Uroczystość odbyła się w klubie golfowym w Bedminster, należącym oczywiście do Donalda Trumpa. Na uroczystość przybyło ponad 500 gości. Panna młoda przed tym wielkim dniem trzymała dietę koszerną. Z kolei obecne na ślubie damy musiały mieć zakryte ramiona i plecy. Ivanka zachwyciła wszystkich białą suknią, inspirowaną kreacją Grace Kelly, a zaprojektowała ją Vera Wang. Druhnami zostały szwagierka i jej przyrodnia siostra Tiffany (z małżeństwa Donalda z Marlą Maples).

Ivanka postanowiła w wyjątkowy sposób złożyć mężowi życzenia na Instagramie. „Jesteś moim światłem, moją miłością, moim życiem. Wszystkiego najlepszego z okazji 9. rocznicy, Jared”, napisała Ivanka. 

Parę łączy trwałe uczucie. W mediach społecznościowych pokazują swoje codzienne życie. W naszej galerii znajdziecie również zdjęcia z dnia ich ślubu! Zapraszamy! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.