O TYM SIĘ MÓWI

Isabel Marcinkiewicz zgodziła się zrezygnować z nazwiska byłego męża! 

Postawiła jednak warunek! Jaki?

Monika Katarzyna Krupska 29 listopada 2018 18:56
Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz i Kazimierz Marcinkiewicz, VIVA! NEW
Fot. Robert Wolański

Poznali się w Londynie i od razu wiedzieli, że pragną być ze sobą. Nie przeszkadzała im różnica pokoleń i światów, a także niezakończone poprzednie relacje. O ślubie Izabeli Olchowicz z byłym premierem Rady Ministrów Kazimierzem Marcinkiewiczem mówiło pół Polski. O ich rozwodzie kilka lat później pisał już cały kraj. Małżonkowie nie mogli dojść w wielu kwestiach do porozumienia, jednak gdy w końcu udało się dogadać przed sądem, pozostała jedna nierozstrzygnięta sprawa. Nazwisko. Ale jak się okazuje, problem niedługo może zostać rozwiązany. Jest jednak tylko jeden warunek! Jaki?

Izabela Marcinkiewicz zrezygnuje z nazwiska 

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz właśnie udzieliła wywiadu portalowi O2. Wyznała, że zrezygnuje z nazwiska byłego męża, ale ten musi najpierw spłacić jej dług. W przeciwnym razie Izabela wciąż będzie nazywała się Marcinkiewicz. Bo choć sąd zasądził rozwód, to Izabela mogła pozostawić nazwisko byłego męża.

„Nazwisko będę nosić dopóki, dopóty były mąż nie zwróci mi długu i nie będzie płacił zasądzonych alimentów w terminie”, powiedziała Izabela Marcinkiewicz w rozmowie z portalem o2.pl. 

Kazimierz Marcinkiewicz wyrokiem sądu musi płacić Izabeli 5 tys. złotych miesięcznie. Nie wiadomo, ile wynoszą długi między parą, jednak kwota najprawdopodobniej nie jest mała. „Jestem już rozwiedziona i ogólnie zadowolona z wyroku (alimenty też przyznane). Koniec tej - chciałoby się powiedzieć - tragikomedii małżeńskiej”, pisała tuż po rozwodzie Izabela u siebie na Facebooku. 

Czy byłe małżeństwo dogada się w sprawie nazwiska?  

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz, VIVA! 2014, main topic
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Isabel Marcinkiewicz, Izabela Marcinkiewicz, Izabela Olechowicz-Marcinkiewicz, VIVA! 2009
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!