O TYM JEST GŁOŚNO

Plotki o romansie Bradleya Coopera z Lady GaGą wyniszczają Irinę Shayk?!

Jej najnowsze zdjęcia nie pozostawiają co do tego wątpliwości...

Konrad Szczęsny 23 lutego 2019 16:23

Sensacyjne spekulacje czy fakt? Od kilku tygodni media na całym świecie rozpisują się o domniemanym romansie Bradleya Coopera i Lady GaGi. Podsycają je szczególnie działania artystki, która m.in. zerwała zaręczyny z Christiano Carino, wykonała na plecach wymowny tatuaż, nawiązujący do Narodzin gwiazdy i przy każdej możliwej okazji okazuje czułość filmowemu partnerowi. Cała sytuacja najwyraźniej negatywnie wpływa na Irinę Shayk, życiową partnerkę aktora a dowodem na to są jej najnowsze zdjęcia, wykonane w Mediolanie.

Irina Shayk unika zdjęć paparazzi w Mediolanie. Tak przeżywa plotki o romansie Bradleya Coopera

We włoskim mieście odbywa się właśnie tydzień mody, który przyciągnął gwiazdy, celebrytki i modelki z całego świata. Nic dziwnego, że pojawiła się na nim również Irina Shayk, była dziewczyna Cristiano Ronaldo oraz obecna partnerka Bradleya Coopera.

Znana do tej pory z chęci pozowania do zdjęć rosyjska seksbomba, tym razem na widok paparazzich przed hotelem, w którym się zatrzymała, zaczęła zasłaniać twarz torebką. Ubrana w skórzany brązowy płaszcz, wart równowartość 25 tysięcy złotych, obcisłe spodnie, mokasyny i czarną koszulę, starała się przejść niezauważona z samochodu do budynku. Na nosie miała duże przeciwsłoneczne okulary, które zakrywały jej oczy i wydaje się, że nie była zachwycona obecnością fotografów. Co prawda później zapozowała do zdjęć, ale jej wymuszony uśmiech i spięcie, maskowane kurczowym trzymaniem torebki, wyraźnie rzucały się w oczy...

Czy winne są temu plotki, dotyczące rzekomego romansu Bradleya Coopera, partnera Iriny Shayk, z Lady GaGą? Wiele na to wskazuje. Tym bardziej, że zachowanie rosyjskiej modelki jest naprawdę osobliwe, biorąc pod uwagę, że tydzień mody w Mediolanie to ogromne przedsięwzięcie, przy okazji którego gwiazdy chętnie prezentują paparazzim mniej lub bardziej wyszukane stylizacje, by zostać zauważonym przez media na całym świecie...

Kim jest Irina Shayk, partnerka Bradleya Coopera?

Ma 33 lata i od 2010 do 2015 roku była związana z najlepszym piłkarzem świata, Portugalczykiem Cristiano Ronaldo. Krótko po rozstaniu ze sportowcem znalazła pocieszenie w ramionach Bradleya Coopera, aktora, który do tej pory z pewnością nie mógł poszczycić się łatką naczelnego skandalisty Hollywood. Tym bardziej, że 21 marca 2017 roku para powitała na świecie córeczkę Leę, która przyszła na świat w jednym ze szpitali w Los Angeles.

Do tej pory Irina Shayk i aktor uchodzili za wybitnie zgodną i dobraną parę. Czy plotki o kryzysie zniszczą tę relację?

Nowe zdjęcia rosyjskiej modelki możesz zobaczyć w naszej galerii  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.