Bradley Cooper i Irina Shayk - tajemnice związku pary
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Irina Shayk dogryza publicznie Bradleyowi Cooperowi? Tak wynika z najnowszych zdjęć

Aktorka wysłała byłemu dobitny komunikat

Rafał Kowalski 6 lipca 2019 08:00
Bradley Cooper i Irina Shayk - tajemnice związku pary
Fot. Getty Images

Związek Iriny Shayk i Bradlyea Coopera to już przeszłość. Po ogromnym sukcesie filmu Narodziny gwiazdy, para postanowiła się rozstać. Na początku mówiło się o tym, że zakochani żyją w zgodzie i przyjaźni, jednak najnowsze informacja są zupełnie inne…

Irina Shayk mści się na Cooperze?

Kiedy jeszcze byli razem, Bradley Cooper zasypywał ukochaną pięknymi i drogocennymi prezentami. Często była to biżuteria. Ale Irina Shayk postanowiła, że po rozstaniu ani razu nie włoży już świecidełek, które podarował jej były partner. I tak, gdy ostatnio piękna modelka przechadzała się amerykańskim Manhattanem, na jej palcu nie było między innymi pierścionka zaręczynowego, którym Cooper oświadczył się jej 2 lata temu.

Co więcej, paparazzi przyłapali Irinę Shayk w stylizacji, w której głównej rola grała torebka. Ale nie byle jaka! Mała kopertówka imitowała bowiem książkę Fiodora Dostojewskiego, którą wydał w 1869 roku. Jej tytuł – The Idiot – miał według amerykańskich dziennikarzy być przesłaniem dotyczącym Bradleya Coopera. Czy tak naprawdę było? Tego zapewne się nie dowiemy, ale prawdą jest, że byli zakochani nie potrafią się ze sobą dogadać w kilku kwestiach...

Po pierwsze i najważniejsze, aktor i modelka są rodzicami dwuletniej Lei. Z kim dziewczynka zamieszka po rozstaniu mamy i taty? O to właśnie jest kłótnia. Gwiazdor chciałby, by Lea wychowywała się w Nowym Jorku, a Irina obstaje przy Nowym Jorku. Spór o córkę oddala od siebie byłych partnerów jeszcze bardziej. Zagraniczne media twierdzą, że na razie dziecko raz pomieszkuje z mamą, raz z tatą.

Myślicie, że jakoś się dogadają? 

Irina Shayk
Fot. East News

Irina Shayk Burberry
Fot. Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.