Bradley Cooper i Irina Shayk - tajemnice związku pary
Fot. Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Irina Shayk dogryza publicznie Bradleyowi Cooperowi? Tak wynika z najnowszych zdjęć

Aktorka wysłała byłemu dobitny komunikat

Rafał Kowalski 6 lipca 2019 08:00
Bradley Cooper i Irina Shayk - tajemnice związku pary
Fot. Getty Images

Związek Iriny Shayk i Bradlyea Coopera to już przeszłość. Po ogromnym sukcesie filmu Narodziny gwiazdy, para postanowiła się rozstać. Na początku mówiło się o tym, że zakochani żyją w zgodzie i przyjaźni, jednak najnowsze informacja są zupełnie inne…

Irina Shayk mści się na Cooperze?

Kiedy jeszcze byli razem, Bradley Cooper zasypywał ukochaną pięknymi i drogocennymi prezentami. Często była to biżuteria. Ale Irina Shayk postanowiła, że po rozstaniu ani razu nie włoży już świecidełek, które podarował jej były partner. I tak, gdy ostatnio piękna modelka przechadzała się amerykańskim Manhattanem, na jej palcu nie było między innymi pierścionka zaręczynowego, którym Cooper oświadczył się jej 2 lata temu.

Co więcej, paparazzi przyłapali Irinę Shayk w stylizacji, w której głównej rola grała torebka. Ale nie byle jaka! Mała kopertówka imitowała bowiem książkę Fiodora Dostojewskiego, którą wydał w 1869 roku. Jej tytuł – The Idiot – miał według amerykańskich dziennikarzy być przesłaniem dotyczącym Bradleya Coopera. Czy tak naprawdę było? Tego zapewne się nie dowiemy, ale prawdą jest, że byli zakochani nie potrafią się ze sobą dogadać w kilku kwestiach...

Po pierwsze i najważniejsze, aktor i modelka są rodzicami dwuletniej Lei. Z kim dziewczynka zamieszka po rozstaniu mamy i taty? O to właśnie jest kłótnia. Gwiazdor chciałby, by Lea wychowywała się w Nowym Jorku, a Irina obstaje przy Nowym Jorku. Spór o córkę oddala od siebie byłych partnerów jeszcze bardziej. Zagraniczne media twierdzą, że na razie dziecko raz pomieszkuje z mamą, raz z tatą.

Myślicie, że jakoś się dogadają? 

Irina Shayk
Fot. East News

Irina Shayk Burberry
Fot. Bauer-Griffin / SplashNews.com/East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.