Irena Santor, VIVA! kwiecień 2010
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Irena Santor trafiła do szpitala! „Podejrzewano udar, miała problemy z mową’’

Jaki jest stan zdrowia artystki?

Olga Figaszewska 14 maja 2018 10:50
Irena Santor, VIVA! kwiecień 2010
Fot. Olga Majrowska

Od kilku miesięcy borykała się z problemami zdrowotnymi. Niedawno odwołała większość koncertów i zniknęła z życia publicznego. Wielka dama polskiej piosenki, Irena Santor trafiła do szpitala. Jaki jest stan jej zdrowia? Co dolega artystce?

Irena Santor trafiła do szpitala

Nie każdy miał świadomość, że w ostatnim czasie na 83-letnią gwiazdę, spadł ogromny ciężar. Irena Santor zmagała się ona nie tylko z problemami zdrowotnymi. Zimą przełożyła część koncertów. Z powodu poważnej infekcji straciła głos.

„Oczywiście, czasami czuję ten swój wiek – bywam zmęczona ponad miarę, czasem pogoda jest nie taka, a to na mnie bardzo wpływa. Mam swoje kłopoty zdrowotne, ale staram się podnieść z każdej niepogody. Nucę sobie: „Bo życie zaczyna się po siedemdziesiątce, człek inne spojrzenie ma na sprawy bieżące, i świat mu się podoba, i czuje się młody, gdy przez siedemdziesiątkę zrobił już skok”, powiedziała w jednym z wywiadów.

Jednak każdą poświęcała opiece nad chorym ukochanym, Zbigniewem Korpolewskim. Mężczyzna przeszedł poważną operację serca. Na początku maja wystąpiła na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Wyglądała zjawiskowo i nic nie świadczyło o tym, że może jej coś dolegać. Teraz sama potrzebuje wsparcia. Jak donosi Dobry Tydzień, gwiazda na szóstego maja trafiła do szpitala.

„Podejrzewano udar, miała problemy z mową. Miała prawo być zmęczona i wyczerpana. Codziennie jeździła ze Skolimowa w odwiedziny do męża - upał nie sprzyjał tym podróżom”, zdradza znajomy gwiazdy. Irena Santor trafiła do szpitala, w którym leży jej partner.

„Pani Irena chwilowo przebywa w szpitalu i niebawem wychodzi. Nic niepokojącego się nie dzieje”, potwierdziła informacje menedżerka gwiazdy, Grażyna Miczka.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Irena Santor, VIVA! kwiecień 2010
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.