Irena Santor, VIVA! kwiecień 2010
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Irena Santor trafiła do szpitala! „Podejrzewano udar, miała problemy z mową’’

Jaki jest stan zdrowia artystki?

Olga Figaszewska 14 maja 2018 10:50
Irena Santor, VIVA! kwiecień 2010
Fot. Olga Majrowska

Od kilku miesięcy borykała się z problemami zdrowotnymi. Niedawno odwołała większość koncertów i zniknęła z życia publicznego. Wielka dama polskiej piosenki, Irena Santor trafiła do szpitala. Jaki jest stan jej zdrowia? Co dolega artystce?

Irena Santor trafiła do szpitala

Nie każdy miał świadomość, że w ostatnim czasie na 83-letnią gwiazdę, spadł ogromny ciężar. Irena Santor zmagała się ona nie tylko z problemami zdrowotnymi. Zimą przełożyła część koncertów. Z powodu poważnej infekcji straciła głos.

„Oczywiście, czasami czuję ten swój wiek – bywam zmęczona ponad miarę, czasem pogoda jest nie taka, a to na mnie bardzo wpływa. Mam swoje kłopoty zdrowotne, ale staram się podnieść z każdej niepogody. Nucę sobie: „Bo życie zaczyna się po siedemdziesiątce, człek inne spojrzenie ma na sprawy bieżące, i świat mu się podoba, i czuje się młody, gdy przez siedemdziesiątkę zrobił już skok”, powiedziała w jednym z wywiadów.

Jednak każdą poświęcała opiece nad chorym ukochanym, Zbigniewem Korpolewskim. Mężczyzna przeszedł poważną operację serca. Na początku maja wystąpiła na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Wyglądała zjawiskowo i nic nie świadczyło o tym, że może jej coś dolegać. Teraz sama potrzebuje wsparcia. Jak donosi Dobry Tydzień, gwiazda na szóstego maja trafiła do szpitala.

„Podejrzewano udar, miała problemy z mową. Miała prawo być zmęczona i wyczerpana. Codziennie jeździła ze Skolimowa w odwiedziny do męża - upał nie sprzyjał tym podróżom”, zdradza znajomy gwiazdy. Irena Santor trafiła do szpitala, w którym leży jej partner.

„Pani Irena chwilowo przebywa w szpitalu i niebawem wychodzi. Nic niepokojącego się nie dzieje”, potwierdziła informacje menedżerka gwiazdy, Grażyna Miczka.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Irena Santor, VIVA! kwiecień 2010
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.