O TYM SIĘ MÓWI

Irena Santor komentuje stan swojego zdrowia: „Jeszcze nie umieram”

Jak czuje się wielka dama polskiej estrady?

Olga Figaszewska 16 maja 2018 20:50

Kilka dni temu Irena Santor trafiła do szpitala. Podejrzewano udar. Na szczęście życiu artystki nic nie zagraża. Gwiazda polskiej estrady postanowiła skomentować ostatnie doniesienia na temat swojego zdrowia. Jak się czuje?

Irena Santor w szpitalu

W ostatnim czasie na 83-letnią gwiazdę, spadł ogromny ciężar. Irena Santor każdą poświęcała opiece nad chorym ukochanym, Zbigniewem Korpolewskim. Mężczyzna przeszedł niedawno poważną operację serca. Para musiała się przenieść do podwarszawskiego Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Jak poinformował Super Express, artystka również mierzyła się z problemami kardiologicznymi.

Niedawno odwołała większość koncertów i zniknęła z życia publicznego. Mimo to, na początku maja wystąpiła na Festiwalu Zaczarowanej Piosenki. Wyglądała zjawiskowo i nic nie świadczyło o tym, że może jej coś dolegać. Informacja o tym, że wielka dama polskiej estrady, 6 maja trafiła do szpitala zasmuciła jej fanów. „Podejrzewano udar, miała problemy z mową. Miała prawo być zmęczona i wyczerpana. Codziennie jeździła ze Skolimowa w odwiedziny do męża - upał nie sprzyjał tym podróżom”, zdradził w rozmowie z Dobrym Tygodniem znajomy pary.

„Pani Irena chwilowo przebywa w szpitalu i niebawem wychodzi. Nic niepokojącego się nie dzieje”, potwierdziła informacje menedżerka gwiazdy, Grażyna Miczka.

Irena Santor o swoim stanie zdrowia

Obecnie Irena Santor przebywa w Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie ma stałą opiekę. „Przechodzi rehabilitację, ale potrzebuje dużo spokoju”, dowiedział się Super Express.

Na szczęście życiu i zdrowiu gwiazdy nic nie zagraża. „Jeszcze nie umieram. Od kilku miesięcy przechodzę rekonwalescencję i czuję się całkiem nieźle. Nie poddaję się. Niedługo zobaczymy się na koncertach”, wyznała dziennikowi Irena Santor.

Artystce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Przetakiewicz o tym, jak być szczęśliwą po 50.! A także trendy w modzie i urodzie na wiosnę i lato!