Irena Santor, VIVA! kwiecień 2010
Fot. Olga Majrowska
O NIEJ SIĘ MÓWI

Irena Santor załamała się po śmierci ukochanego?! Jak dziś wygląda jej życie? 

„Fizycznie jakoś sobie daje radę, ale psychicznie jest dużo gorzej”

Olga Figaszewska 28 grudnia 2018 19:51
Irena Santor, VIVA! kwiecień 2010
Fot. Olga Majrowska

To dla niej bardzo trudny czas. Irena Santor nie może się pogodzić ze stratą ukochanego, Zbigniewa Korpolewskiego, który zmarł 25 listopada w wieku 84 lat. „Staram się być dzielna, ale jest mi bardzo trudno. Proszę wszystkich o wybaczenie. Bo w najbliższym czasie znacznie ograniczę swoją aktywność”, mówiła niedawno w rozmowie z Faktem. Jak dziś wygląda jej życie? 

Irena Santor załamała się po śmierci ukochanego, Zbigniewa Korpolewskiego

Irena Santor i Zbigniew Korpolewski byli razem przez 25 lat. Nie podjęli nigdy decyzji o ślubie, a mimo to przez cały czas traktowali się jak małżeństwo. Wspierali się w dobrych i złych momentach, zawsze obok siebie. Tak kroczyli przez życie. Niestety, Zbigniew Korpolewski zachorował ciężko rok temu, przeszedł operację serca. Wymagał potem niezbędnej rehabilitacji. Dlatego para wspólnie postanowiła, że zamieszkają w  Domu Artysty i Weterana w Skolimowie, gdzie aktor mógł kontynuować leczenie i znajdował się pod specjalistyczną, całodobową opieką. 

Według doniesień Super Expressu, Irena Santor załamała się po śmierci partnera. Nie chce wracać do pustego mieszkania w Warszawie, cały czas przebywa w Skolimowie. Gwiazda podobno zamyka się również na kontakty z innymi ludźmi.

„Od pewnego czasu jest prawną mieszkanką domu, więc może u nas mieszkać wtedy, kiedy tylko chce. (…) Nie ma ochoty na grupowe spotkania, nie zeszła nawet na uroczystą wigilię. Fizycznie jakoś sobie daje radę, ale psychicznie jest dużo gorzej. Ona nie chce być sama w swoim mieszkaniu, postanowiła tutaj zostać... ”, mówi w rozmowie dziennikarzem osoba z pracująca w Domu Artysty i Weterana.  

zbigniew korpolewski
Fot. PHOTO: MICHAL WARGIN / EAST NEWS 2009

Zbigniew Korpolewski, nie żyje partner Ireny Santor
Fot. DIGITAL/EAST NEWS

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.