Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Internauci wytknęli błąd Basi Kurdej-Szatan. Nowym zdjęciem przyznała uważnym fanom rację 

Poszło o bezpieczeństwo syna aktorki

Rafał Kowalski 30 września 2020 13:55
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Kilka dni temu Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem chcieli podzielić się z fanami radosną informacją o tym, że dzięki ładnej pogodzie, w końcu wyszli z synkiem na pierwszy spacer. Wiele osób zachwycało się tym pięknym momentem, niestety nie wszyscy. Kilka osób zwróciło aktorce uwagę, że wybrała złą metodę przewożenia dziecka. Gwiazda poprawiła się na najnowszej fotografii.

Jaki wózek na spacery z niemowlakiem? Przykład Basi Kurdej-Szatan

Na początku tygodnia Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan pojechali autem na warszawskie Pole Mokotowskie. Wielu obserwatorów sławnych rodziców zauważyło, że mały Henio nie przebywa na spacerze w wózku-gondoli a nosidełku samochodowym przyczepionym do stelaża wózka. „W gondoli dziecko jest bardziej ergonomicznie ułożone, fotelik powinien służyć tylko do przejazdów. Dziecko, zwłaszcza małe, nie powinno spędzać w nim dużo czasu ;)”, napisała jedna z fanek aktorki. „Niezdrowo dla malucha zbyt długo w tej pozycji, to samo jak podróżujecie. Co godzinę należy robić przerwy”, dodała inna.

Ulubienica publiczności tłumaczyła się, że wcześniej cały dzień jeździła z Henrykiem autem i zabranie go na przechadzkę w nosidle było po prostu prostsze. Aktorka obiecała też, że następnym razem weźmie sobie rady do serca i opublikuje zdjęcie z synkiem w gondoli. Tak też stało się kilka godzin temu. „Jest gondola, jest rureczka, jest bosssko :)))” , napisała pod fotografią Basia Kurdej-Szatan mając na myśli deser z bitą śmietaną którą trzymała w dłoni.

Wiele osób zwróciło uwagę również na piękną figurę młodej mamy. Też uważacie, że niedługo po porodzie wygląda rewelacyjnie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.