Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Internauci wytknęli błąd Basi Kurdej-Szatan. Nowym zdjęciem przyznała uważnym fanom rację 

Poszło o bezpieczeństwo syna aktorki

Rafał Kowalski 30 września 2020 13:55
Barbara Kurdej-Szatan, VIVA! styczeń 2018
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Kilka dni temu Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem chcieli podzielić się z fanami radosną informacją o tym, że dzięki ładnej pogodzie, w końcu wyszli z synkiem na pierwszy spacer. Wiele osób zachwycało się tym pięknym momentem, niestety nie wszyscy. Kilka osób zwróciło aktorce uwagę, że wybrała złą metodę przewożenia dziecka. Gwiazda poprawiła się na najnowszej fotografii.

Jaki wózek na spacery z niemowlakiem? Przykład Basi Kurdej-Szatan

Na początku tygodnia Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan pojechali autem na warszawskie Pole Mokotowskie. Wielu obserwatorów sławnych rodziców zauważyło, że mały Henio nie przebywa na spacerze w wózku-gondoli a nosidełku samochodowym przyczepionym do stelaża wózka. „W gondoli dziecko jest bardziej ergonomicznie ułożone, fotelik powinien służyć tylko do przejazdów. Dziecko, zwłaszcza małe, nie powinno spędzać w nim dużo czasu ;)”, napisała jedna z fanek aktorki. „Niezdrowo dla malucha zbyt długo w tej pozycji, to samo jak podróżujecie. Co godzinę należy robić przerwy”, dodała inna.

Ulubienica publiczności tłumaczyła się, że wcześniej cały dzień jeździła z Henrykiem autem i zabranie go na przechadzkę w nosidle było po prostu prostsze. Aktorka obiecała też, że następnym razem weźmie sobie rady do serca i opublikuje zdjęcie z synkiem w gondoli. Tak też stało się kilka godzin temu. „Jest gondola, jest rureczka, jest bosssko :)))” , napisała pod fotografią Basia Kurdej-Szatan mając na myśli deser z bitą śmietaną którą trzymała w dłoni.

Wiele osób zwróciło uwagę również na piękną figurę młodej mamy. Też uważacie, że niedługo po porodzie wygląda rewelacyjnie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.