Filip Chajzer, Weronika Chajzer, main topic
Fot. Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

„To bardzo przykre, gdy najbliższe osoby nie widzą tak oczywistego problemu’’. Internauci są zaniepokojeni wyglądem siostry Filipa Chajzera!

Damian Duda 20 września 2017 09:00
Filip Chajzer, Weronika Chajzer, main topic
Fot. Instagram

 

Filip, dokarm siostrę, proszę’’ — piszą internauci, którzy martwią się o siostrę dziennikarza! Dlaczego fani Filipa Chajzera tak bardzo są zaniepokojeni wyglądem Weroniki Chajzer

 

Zobacz też: Weronika Chajzer zagrozi Annie Lewandowskiej? Poznajcie młodszą siostrę Filipa Chajzera!

Siostra Filipa Chajzera

Filip Chajzer wie, jak zbudować markę! Nikt nie spodziewał się, że z reportaży nagrywanych do programu śniadaniowego można zrobić coś wyjątkowego, o czym będzie mówiła cała Polska. Syn Zygmunta Chajzera zrealizował swój pomysł, który okazał się sukcesem. 32-letni prezenter udowodnił w programie „Mali Giganci’’, że radzi sobie nie tylko jako dziennikarz zajmujący się wyłącznie sprawami społecznymi, ale również świetnie odnajduje się w formacie rozrywkowym, w którym musi zbudować relacje z młodymi uczestnikami. Niestety, sukces, który bez wątpienia osiągnął dziennikarz, przełożył się na zainteresowanie jego życiem prywatnym. 

 

W lipcu Filip Chajzer opublikował zdjęcie swojej siostry, która zachwyciła internautów nieskazitelną sylwetką. „Człowiek wylewa 7 poty na siłowni, ketle, burpeesy i inne zwisy, bojler stoi w miejscu a tu jeb. Rodzona siostra. Gdzie sprawiedliwość?’’, podpisał zdjęcie dziennikarz. Weronika Chajzer ćwiczy na siłowni, czym chwali się na swoim Instagramie. Jednak nie wszystkim podobają się efekty jej ćwiczeń. Prezenter zabrał swoją siostrę na włoskiej restauracji, o czym poinformował swoich fanów w mediach społecznościowych. „Byłem dzisiaj z siostrą na obiedzie u Włocha i ona nie zamówiła tiramisu... Świnia, zero solidarności z ludzką słabością’’, napisał Chajzer na Facebooku.

 

 

Fanom dziennikarza nie spodobał się wygląd jego siostry. „Filip, dokarm siostrę, proszę. Śliczna dziewczyna i żal patrzeć, jak bardzo już jest szczupła’’, apeluje jeden z internautów. „To bardzo przykre, gdy najbliższe osoby nie widzą tak oczywistego problemu. Ta dziewczyna jest chora. Nie, nie jestem ani zazdrosna, ani tłusta, ponadto moje preferencje estetyczne są takie, że zdecydowanie bardziej podobają mi się kobiety szczupłe. Jestem lekarzem i spotykam w pracy osoby z zaburzeniami odżywiania’’, twierdzi kobieta, która dodaje, że jest lekarzem.

 

Czy Wy również jesteście zaniepokojeni wyglądem Weroniki? 

 

Weronika Chajzer
Fot. Instagram

 

Weronika Chajzer
Fot. Instagram

 

Przeczytaj też: Ten gest Filipa Chajzera poruszył tysiące internautów. Prezenter pomógł spłacić dług powstańcowi

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.