Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Marcelina Zawadzka zamieściła niepokojący wpis. Fani zwrócili na coś uwagę...

Na Instagramie modelka zamieściła serię zdjęć

Gabriela Czernecka 10 listopada 2020 12:49
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka dodała poruszający wpis na Instagramie. Prezenterka zamieściła pod czarno-białymi fotografiami fragment polskiej piosenki, ale internauci zwrócili na coś uwagę… 

Niepokojący wpis Marceliny Zawadzkiej na Instagramie

Kilka tygodni temu Marcelina Zawadzka poinformowała, że na razie nie będzie prowadziła programu Pytanie na śniadanie, ponieważ chce mieć czas na uporządkowanie prywatnych spraw. Jej miejsce zajęła w programie śniadaniowym Małgorzata Opczowska. Tymczasem Marcelina Zawadzka chętnie korzysta z mediów społecznościowych, na których co jakiś czas zamieszcza zdjęcia, ujawniając co się teraz u niej dzieje. Niedawno opublikowała zdjęcia ze Strajku Kobiet, a teraz zamieściła serię czarno-białych zdjęć. Internauci zwrócili uwagę na coś niepokojącego...

Modelka opublikowała fragment piosenki Anny German Człowieczy los, a wpis zamieściła pod czarno-białymi fotografiami. „Człowieczy los nie jest bajką, ani snem. Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem. Człowieczy los niesie z sobą, żal i łzy. Pomimo to można los zmienić w dobry, lub zły. Uśmiechaj się, Do każdej chwili uśmiechaj, Na dzień szczęśliwy nie czekaj, Bo kresu nadejdzie czas, Nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiech odsłoni przed tobą siedem codziennych cudów świata. Tęczowym mostem zapłonie nad dniem, co ulata. Marzeniom skrzydeł doda, wspomnieniom urody. Pomoże strudzonemu pokonać przeszkody... Uśmiechaj się, Do każdej chwili uśmiechaj, Na dzień szczęśliwy nie czekaj, Bo kresu nadejdzie czas, Nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiechaj się 🖤🖤🖤”, podpisała zdjęcia.

Seria portretów modelki jest naprawdę piękna, ale uwagę przykuwają także hasztagi, a szczególnie jeden: „#grandma (ang. babcia) oraz emotka modliwy...”, podpisała. Internauci przypuszczają, że Marcelina Zawadzka pożegnała niedawno babcię, ale jak na razie prezenterka nie skomentowała sprawy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.