Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
Z ŻYCIA GWIAZD

Marcelina Zawadzka zamieściła niepokojący wpis. Fani zwrócili na coś uwagę...

Na Instagramie modelka zamieściła serię zdjęć

Gabriela Czernecka 10 listopada 2020 12:49
Marcelina Zawadzka, Viva! 8/2017
Fot. Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Marcelina Zawadzka dodała poruszający wpis na Instagramie. Prezenterka zamieściła pod czarno-białymi fotografiami fragment polskiej piosenki, ale internauci zwrócili na coś uwagę… 

Niepokojący wpis Marceliny Zawadzkiej na Instagramie

Kilka tygodni temu Marcelina Zawadzka poinformowała, że na razie nie będzie prowadziła programu Pytanie na śniadanie, ponieważ chce mieć czas na uporządkowanie prywatnych spraw. Jej miejsce zajęła w programie śniadaniowym Małgorzata Opczowska. Tymczasem Marcelina Zawadzka chętnie korzysta z mediów społecznościowych, na których co jakiś czas zamieszcza zdjęcia, ujawniając co się teraz u niej dzieje. Niedawno opublikowała zdjęcia ze Strajku Kobiet, a teraz zamieściła serię czarno-białych zdjęć. Internauci zwrócili uwagę na coś niepokojącego...

Modelka opublikowała fragment piosenki Anny German Człowieczy los, a wpis zamieściła pod czarno-białymi fotografiami. „Człowieczy los nie jest bajką, ani snem. Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem. Człowieczy los niesie z sobą, żal i łzy. Pomimo to można los zmienić w dobry, lub zły. Uśmiechaj się, Do każdej chwili uśmiechaj, Na dzień szczęśliwy nie czekaj, Bo kresu nadejdzie czas, Nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiech odsłoni przed tobą siedem codziennych cudów świata. Tęczowym mostem zapłonie nad dniem, co ulata. Marzeniom skrzydeł doda, wspomnieniom urody. Pomoże strudzonemu pokonać przeszkody... Uśmiechaj się, Do każdej chwili uśmiechaj, Na dzień szczęśliwy nie czekaj, Bo kresu nadejdzie czas, Nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiechaj się 🖤🖤🖤”, podpisała zdjęcia.

Seria portretów modelki jest naprawdę piękna, ale uwagę przykuwają także hasztagi, a szczególnie jeden: „#grandma (ang. babcia) oraz emotka modliwy...”, podpisała. Internauci przypuszczają, że Marcelina Zawadzka pożegnała niedawno babcię, ale jak na razie prezenterka nie skomentowała sprawy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.