Kasia Dziurska zaręczyła się
Fot. Instagram @kasia_dziurska
Z ŻYCIA GWIAZD

To zdjęcie podbija sieć. Kasia Dziurska na intymnej fotografii z ukochanym Emilianem

Trenerka fitness pozuje na nim topless!

Gabriela Czernecka 5 czerwca 2019 19:49
Kasia Dziurska zaręczyła się
Fot. Instagram @kasia_dziurska

Katarzyna Dziurska i Emilian Gankowski to jedna z najpiękniejszych, ale i chyba najbardziej wysportowanych par polskiego show-biznesu. Trenerzy fitness bardzo chętnie dzielą się ze swoimi obserwatorami wspólnymi, prywatnymi zdjęciami. To, które od wczoraj możemy podziwiać na ich profilu mówi jednak samo za siebie... Kasia Dziurska topless i wpatrzony w nią Emilian - fani piszą wprost: „Nawet nie umiem wyrazić jak piękne jest to zdjęcie”.

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski na Instagramie

Na Instagramie Kasi Dziurskiej pojawiło się bardzo intymne zdjęcie, które trenerka opatrzyła niezwykle szczerym podpisem: „Każda kobieta zasługuje na kogoś, kto nazwie ją swoim skarbem, kto ją pocałuje, przytuli, zatrzyma, nie pozwoli odejść, nie będzie jej oszukiwać, otrze łzy gdy płacze. Na kogoś, kto nie da jej powodów do zazdrości ale sprawi, że inne kobiety będą zazdrościć właśnie jej ... Em”. Obserwatorzy pary od razu uznali, że fotografia ma niezwykły klimat i widać na niej, jak bardzo Kasia i Emilian są w sobie zakochani.

„Piękne słowa i piękne zdjęcie jesteście cudowną parą i jesteście wspaniałym wzorem do naśladowania”, pisze jeden z nich. „Zgadzam się w 100%, jak się patrzy na tak, piękna miłość, to aż łza w oku się kręci. Cudowna z Was para i widać jak na siebie patrzcie z miłością i szczęściem. Uwielbiam Was Kochani, pozdrawiam serdecznie”, dodaje drugi. „Oj prawda! A to zdjęcie odważne, ale podoba mi się! Mimo wszystko jest po prostu magiczne i widać tu to i czym piszesz”, zaznacza trzeci. 

Przypomnijmy, że para dała się poznać szerszej publiczności, biorąc udział w tanecznym show Dance dance dance. Choć nie wygrali programu, to zdobyli sympatię telewidzów. W kwietniu tego roku Kasia Dziurska i Emilian Gankowski zaręczyli się. Wygląda na to, że para już niebawem stanie na ślubnym kobiercu. A jak wygląda ich najnowsze wspólne zdjęcie? Zobaczcie sami.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kasia Dziurska (@kasia_dziurska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!