Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax
O TYM JEST GŁOŚNO!

Katarzyna Nosowska usunęła wszystkie zdjęcia z Instagrama! Co się stało?

Fani w szoku!

Rafał Kowalski 2 października 2018 11:59
Katarzyna Nosowska
Fot. Marlena Bielińska/Kayax

Rok i dwa miesiące. Dokładnie przez taki czas wielbiciele Katarzyny Nosowskiej mogli cieszyć się, że wokalistka pojawiła się na Instagramie i regularnie publikuje zabawne zdjęcia i filmiki. Niestety, kilka dni temu z konta gwiazdy zostały usunięte lub ukryte wszystkie dotychczas zamieszczone multimedia. Fani są w szoku! Co się stało?!

Dlaczego Kasia Nosowska zniknęła z Instagrama?

Artystka wciąż nie opublikowała oficjalnego oświadczenia, w którym wytłumaczyłaby, dlaczego zdecydowała się na tak radykalny krok. Wielbiciele jej kultowych filmików, jak choćby serii A ja żem jej powiedziała… nie kryją rozczarowania. „No co to jakieś jaja, rozkochać, zawrócić w głowie i zostawić? I z czego mam się w tym smutnym jak twarz Poniedzielskiego życiu cieszyć?”, „A ja żem jej powiedziała, Kaśka nie wkurzaj mnie i oddawaj posty!”, możemy przeczytać w sieci.

Co ciekawe, na profilu instagramowym piosenkarki pojawiło się i wciąż jest widoczne jedno zdjęcie. To okładka jej nowej płyty Basta, która swoją premierę będzie mieć 12 października, ale już jest w przedsprzedaży. Na Facebooku artystki możemy przeczytać krótki opis dotyczący krążka. „Dobry ranek! Te dni, przypominają ostatnie chwile przed przyjściem dzieciaka na świat. Już za momencik zamanifestuje swoją obecność przeciągłym wrzaskiem:) Dzieciak – to płyta. […] Przyszło mi do głowy, że może ostatnia. Oto ja, w momencie przejścia, bez skrywania się za przenośnią, bez ucieczki w melodię. Jestem babą, która przysiadła na kamieniu i zapłakała nad straconym czasem, która chce doświadczyć pojemności własnych płuc- biorąc pierwszy w życiu, głęboki oddech. Lepiej późno, niż wcale”, napisała Nosowska.

Wydaje się więc, że pomysł Katarzyny Nosowskiej na to, by na swoim Instagramie zostawić tylko jedno zdjęcie – okładkę płyty – to celowy zabieg marketingowy mający służyć promocji albumu. Wcześniej dokładnie taką samą taktykę przyjęły największe światowe gwiazdy, w tym: Taylor Swift, Katy Perry czy The Weeknd.

Wszyscy oni po jakimś czasie jednak wrócili… Może więc dla fanów Nosowskiej też jest nadzieja? Oby!

My też uwielbiamy filmiki Kasi i już nie możemy się doczekać kiedy znów będziemy mogli je podglądać. Oczywiście, przy dźwiękach z nowej płyty! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez nosowska.official (@nosowska.official)

Katarzyna Nosowska, Uroda Życia, maj 2016
Fot. Marlena Bielińska/Move

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.