emily ratajkowski
Fot. instagram/getty
O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Głupek w wannie”. Emily Ratajkowski w (nie)typowy sposób podziękowała fanom za...

Marcin Marczak 29 grudnia 2016 19:45
emily ratajkowski
Fot. instagram/getty

Instagram Emily Ratajkowski obserwuje już 10 milionów followersów. Modelka podziękowała im za to w charakterystyczny dla siebie sposób...

 

Na Instagramie Ratajkowski, postrzeganej jako właścicielka najpiękniejszego biustu Ameryki (choć zdania są podzielone) pojawiło się roznegliżowane nagie zdjęcie.  Tym razem fotografia jest jednak odrobinę zaskakująca. Ubrana jedynie w naszyjnik i mające dodawać powagi okulary modelka-aktorka siedzi w stylowej drewnianej balii, w taki sposób, że zgięte w kolanach nogi zasłaniają biust i talię.

 

Całość uzupełnia podpis. „Głupek w wannie. Cieszy się ponieważ jest was już 10 milionów” napisała w komentarzu pod zdjęciem. To nie pierwszy dosadny opis. No choć Ratajkowski lubi bywać na wybiegach i brylować na salonach to na Instagramie stara się podtrzymywać status fajnej dziewczyny z sąsiedztwa. Dowód? Zdjęcia z warsztatów garncarstwa, na których pozuje we wspomnianych bardzo wysublimowanych okularach, tankuje samochód, pałaszuje pizzę.

 

Tyle, że trudno rozgryźć ile w tym faktycznego luzu, a ile przemyślanej gry. Faktem jest też to, że jak przypomina na swojej stronie internetowej „Vogue” wiele gwiazd usiłuje celebrować instagramowe wyniki. Redakcja magazynu przypomina choćby Nicki Minaj, która 50-milionowego followersa uczciła publikując zdjęcie swoich trzech klonów, czy Kim Kardashian dla której 42 miliony fanów były okazją by pokazać bardzo głęboki dekolt.       

 

 

 

Polecamy też: Emily Ratajkowski o albumie z nagimi zdjęciami: Zostały wykorzystane bez mojej zgody!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?