O NIEJ JEST GŁOŚNO

„Głupek w wannie”. Emily Ratajkowski w (nie)typowy sposób podziękowała fanom za...

Marcin Marczak 29 grudnia 2016 19:45
emily ratajkowski
Fot. instagram/getty

Instagram Emily Ratajkowski obserwuje już 10 milionów followersów. Modelka podziękowała im za to w charakterystyczny dla siebie sposób...

 

Na Instagramie Ratajkowski, postrzeganej jako właścicielka najpiękniejszego biustu Ameryki (choć zdania są podzielone) pojawiło się roznegliżowane nagie zdjęcie.  Tym razem fotografia jest jednak odrobinę zaskakująca. Ubrana jedynie w naszyjnik i mające dodawać powagi okulary modelka-aktorka siedzi w stylowej drewnianej balii, w taki sposób, że zgięte w kolanach nogi zasłaniają biust i talię.

 

Całość uzupełnia podpis. „Głupek w wannie. Cieszy się ponieważ jest was już 10 milionów” napisała w komentarzu pod zdjęciem. To nie pierwszy dosadny opis. No choć Ratajkowski lubi bywać na wybiegach i brylować na salonach to na Instagramie stara się podtrzymywać status fajnej dziewczyny z sąsiedztwa. Dowód? Zdjęcia z warsztatów garncarstwa, na których pozuje we wspomnianych bardzo wysublimowanych okularach, tankuje samochód, pałaszuje pizzę.

 

Tyle, że trudno rozgryźć ile w tym faktycznego luzu, a ile przemyślanej gry. Faktem jest też to, że jak przypomina na swojej stronie internetowej „Vogue” wiele gwiazd usiłuje celebrować instagramowe wyniki. Redakcja magazynu przypomina choćby Nicki Minaj, która 50-milionowego followersa uczciła publikując zdjęcie swoich trzech klonów, czy Kim Kardashian dla której 42 miliony fanów były okazją by pokazać bardzo głęboki dekolt.       

 

 

 

Polecamy też: Emily Ratajkowski o albumie z nagimi zdjęciami: Zostały wykorzystane bez mojej zgody!

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Joanna Krupa w oczekiwaniu na córeczkę zdradza tajemnice nowego życia we troje. Anna Puślecka mówi wprost, że nie podda się chorobie, a Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel opowiadają nam o pokonywaniu trudności, 14 wspólnych latach i nowych wyzwaniach