Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Instagram Anny Przybylskiej wciąż jest aktywny. Słowa fanów chwytają za serce! 

To było jej okno na świat...

Gabriela Czernecka 30 września 2019 17:47
Anna Przybylska z dziećmi, Anna Przybylska, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, VIVA! sierpień 2012
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Instagram Anny Przybylskiej był jej oknem na świat. To tam dokumentowała swoją walkę z chorobą, tabloidami i paparazzi, do których miała żal za zakłócanie ostatnich chwil życia. Tam też dzieliła się zdjęciami z kulisów sesji czy z codziennych momentów. Nic więc dziwnego, że po śmierci Ani Przybylskiej, rodzina podjęła decyzję, by Instagram pozostał aktywny. To, co teraz się na nim dzieje, poruszy Wasze serca.

Instagram Anny Przybylskiej - życie prywatne

Była jedną z ulubionych aktorek w Polsce. Zachwycała poczuciem humoru, urodą, ale i niekwestionowanym talentem. Niestety jej życie zniweczyła choroba. Aktorka przegrała walkę ze złośliwym nowotworem trzustki. Wiadomość o jej śmierci wstrząsnęła całym środowiskiem artystycznym i milionami Polaków. Wielu wciąż nie może pogodzić się z tragedią, jaka spotkała 36-letnią gwiazdę, a upust swoim emocjom oddają właśnie na jej Instagramie. To tam gwiazda dzieliła się z fanami swoimi przemyśleniami. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Przybylska (@aniablond)

Instagram Ani Przybylskiej przede wszystkim był jej sposobem na walkę z paparazzi, którą otwarcie z nimi toczyła. „Wojnę rozpoczęły media. W wakacje byłam w szpitalu Akademii Medycznej w Gdańsku. Rozpoczęto wtedy ogólnopolską akcję z tym związaną – media spekulowały: wysyłały mnie na operację, na chemię, czułam jakby grzebano mi w trzewiach. Wysyłaliśmy pisma prawnicze, ale to nie skutkowało, więc wpadłam na pomysł, że na swój profil na Instagramie będę wstawiać zdjęcia ludzi, którzy okradają mnie z prywatności”, opowiadała aktorka w programie Tomasz Lis na żywo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Anna Przybylska (@aniablond)

Choć niebawem minie pięć lat od śmierci Ani Przybylskiej, pamięć o niej jest wciąż żywa. Na Instagramie aktorki @aniablond regularnie pojawiają się wyrazy sympatii, uznania czy... tęsknoty. Internauci nie zapominają o swojej idolce i na Instagramie aktorki co rusz zamieszczają poruszające serce komentarze.

„Aniu świat tak szybko pędzi nie wiadomo dokąd… Tak bardzo się boje o wszystko, często myślę sobie o Tobie-chciałabym być tak silna, jak Ty… Twoje dzieciaczki rosną jak na drożdżach, zresztą. pewnie wiesz”, czytamy jeden z nich. „Czytałam o Pani. Niesamowita z Pani kobieta! Ślę pozdrowienia, gdziekolwiek Pani jest… Do zobaczenia”, brzmi drugi. „Też jestem kobietą, żoną, matką. Podziwiam Cię. CudownaCiebie kobieta, mama, partnerka, córka, siostra. Do zobaczenia”, pisze kolejny.

„nie znałam Cię osobiście a tak często o Tobie myślę”, „Można odejść na zawsze, by stale być blisko..”, piszą kolejni. Wygląda na to, że internauci wciąż pamiętają o swojej idolce. To naprawdę piękny gest z ich strony!  

Anna Przybylska z dziećmi i Jarosław Bieniuk z dziećmi
Fot. Iza Grzybowska/MOVE, Zuza Krajewska/LAF AM

Anna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Viva! 2008
Fot. Marek Straszewski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.