Beyonce i Blue Ivy
Fot. Instagram
ZE ŚWIATA GWIAZD

Znamy imiona bliźniąt Beyoncé i Jaya Z. Kto pomógł im podjąć decyzję?

Weronika Kostyra 4 lipca 2017 12:00
Beyonce i Blue Ivy
Fot. Instagram

Beyoncé niedawno urodziła bliźnięta. Fani spierali się o płeć dzieci – niektórzy uważali, że urodziły się dwie dziewczynki, inni, że dziewczynka i chłopiec. Teraz wiadomo już jaka jest prawda… Wiemy jak mają na imię!

Imiona bliźniąt Beyoncé i Jaya Z

Rodzice nadal oficjalnie nie potwierdzili narodzin swoich bliźniąt, dlatego Internet aż kipi od spekulacji i teorii na ten temat. Najpierw sekretem był fakt ich urodzin. Pierwszym znakiem, który miał zdradzać tajemnicę była wizyta w szpitalu kobiety niosącej ze sobą dwa podpisane balony – jeden dla chłopca, drugi dla dziewczynki. Później informację potwierdził ojciec Beyoncé, Matthew Knowles. Kolejną najpilniej strzeżoną tajemnicą stały się imiona dzieci. Pierwsze imiona dzieci Beyonce i Jaya Z, które pojawiły się w mediach, czyli Shawn i Bea okazały się nieprawdziwe.

Potem wyszło na jaw, że prawdziwe imiona to Rumi i Sir Carter. Potwierdzeniem tej teorii jest jest fakt, że zostały zastrzeżone one jako znaki towarowe, a amerykańskie media dotarły do potwierdzających to dokumentów. Beyonce i Jay Z tak samo chcieli wcześniej postąpić z imieniem ich starszej córki, Blue Ivy, lecz pojawiły się komplikacje, ponieważ ich wniosek zablokowała firma o tej samej nazwie. Proces jest ciągle w toku, a rodzice nie chcieli powtórzyć swojego błędu.

Starsza siostra jest podobno bardzo przejęta nową rolą i nie może się doczekać, kiedy będzie mogła się z nimi bawić. Dzieci urodziły się jako wcześniaki, miały też żółtaczkę noworodkową, dlatego musiały zostać z mamą w szpitalu przez tydzień, po czym zostali wypisani. Cała rodzina wprowadziła się do willi w Malibu i cieszy się pierwszymi chwilami razem.

Znaczenie imienia Rumi

Zarówno Beyonce, jak i Jay Z należą do najbardziej wpływowych postaci amerykańskiej i światowej muzyki popularnej. Dlatego fanów zaskoczył dobór imion, szczególnie Rumi, przeznaczonego dla dziewczynki. Zauważyli oni, że prawdopodobnie państwo Carter nawiązali w ten sposób do perskiego poety żyjącego w XIII wieku, Rumiego. Pomysł wydawałby się całkowicie absurdalny, gdyby nie to, że na swojej najnowszej płycie „4:44” Jay Z wprost odwołuje się do jego twórczości w utworze „Mercy Me”. Cały album wzbudza wiele emocji. Fani i krytycy chwalą go od strony muzycznej, ale interesująca jest przede wszystkim wymowa płyty, jest ona bowiem odpowiedzią albumu „Lemonade” wydanego przez Beyonce, w którym oskarża męża o zdrady. Teraz Jay Z zdecydował się na nią odpowwidzieć w ten sposób, przepraszając za swoje winy.

Zobacz także: Niebawem zostanie mamą bliźniaków. Przypominamy najbardziej czułe zdjęcia Beyoncé z córką Blue Ivy

Ciąża Beyoncé

Piosenkarka podzieliła się radosną informacją o ciąży z fanami na początku lutego. Na swoim profil na Instagramie, który śledzi ponad 103 miliony osób, opublikowała zdjęcie z widocznym ciążowym brzuszkiem i informacją, że jej rodzina się powiększy. Pierwsza córka jej i męża, Jaya Z, urodziła się w 2012 roku. Wtedy zarzucano artystce, że jedynie symuluje ciążę i nosi sztuczny brzuch, a w rzeczywistości dziecko urodziła surogatka. Ani ona, ani jej mąż nie skomentowali wówczas plotek. Teraz, być może aby uniknąć podobnych oskarżeń, Beyoncé często pokazywała odkryty brzuszek i brała udział w wielu sesjach zdjęciowych.

Zobacz także: W rocznicę ślubu Beyoncé i Jay Z pokazali prywatne, wzruszające zdjęcia i osobisty teledysk

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARTYNA WOJCIECHOWSKA z odważnym przesłaniem dla kobiet: „Jestem wystarczająca!”. Marzyciel pragmatyk - CEZARY PAZURA w obiektywie żony Edyty. RENATA GABRYJELSKA supermodelka lat 90 o ucieczce z show-biznesu i nowym życiu. Odkrywamy sekrety mistrzyni, czyli jaka naprawdę jest IGA ŚWIĄTEK i kto stoi za jej sukcesem oraz sprawdzamy, dlaczego WIRUS to największy wróg ludzkości.