Książę o pierwszych szczegółach z życia malucha

Gabriela Czernecka 26 kwietnia 2018 12:30

Syn księcia Williama będzie miał na imię Alexander? Książę się wygadał? Po narodzinach syna mąż Kate szybko wrócił do obowiązków. W środę dołączył do brata, księcia Harry’ego i jego narzeczonej Meghan Markle podczas obchodów Anzac Day, czyli święta państwowego Australii i Nowej Zelandii, które upamiętania wszystkich tych, którzy stracili życie w czasie operacji wojskowych tych krajów. Wygląda na to, że książę William mimo powrotu do obowiązków myślami wciąż jest przy nowonarodzonym synku…

Książę William wraca do obowiązków

Podczas gdy księżna Kate odpoczywa po porodzie w towarzystwie małego księcia, którego imienia jeszcze nie poznaliśmy, książę William powrócił do obowiązków zawodowych. Patrząc na najnowsze zdjęcia przyszłego następcy tronu widać, że powrót nie był łatwy. W końcu syn księcia Williama przyszedł na świat zaledwie trzy dni temu!

Choć książę pojawił się na obchodach Anzac Day, myślami wciąż był przy nowonarodzonym synu. Chętnie opowiadał o nim zgromadzonym gościom. Zapytany m.in. o to, jak czuje się mały książę odpowiedział: „Bardzo dobrze, dziękuję. Jest w świetnej formie, na szczęście. Śpi jak do tej pory całkiem dobrze, więc jest dobrze”, powiedział z uśmiechem na twarzy. 

Imię syna Kate i Wiliama. Książę Alexander czy książę Arthur?

Przez pomyłkę (?) książę zdradził także, jakie imię rozważali z żoną dla swojego synka. Czy niebawem para ogłosi, że dziecko Kate i Williama będzie miało na imię Alexander? Skąd takie przypuszczenia? Podczas rozmowy z byłym członkiem australijskiego parlamentu, Alexandrem Downerem książę zapytany o to, czy  wraz z żoną myśleli, by synka nazwać Alexander, książę odparł: „To bardzo zabawne, że o tym wspominasz. To bardzo dobre imię”, odpowiedział z uśmiechem. 

Royal baby: imię nowego księcia: Arthur czy Alexander?

Jeszcze do niedawna najpopularniejszym imieniem według internautów i bukmacherów był książę Arthur. To drugie imię księcia Williama, trzecie imię księcia Karola. Pod uwagę brane są podobno także imiona: Philip (na cześć męża królowej, księcia Filipa), Charles (na cześć dziadka, czyli księcia Karola) czy Michael (imię ojca Kate). Niedawno pojawił się także Albert (tak ma na trzecie imię książę Harry Charles Albert David).

Imię nowego royal baby: trzecie dziecko Kate i Williama będzie miało na imię...

Nazwanie trzeciego dziecka Kate i Williama Alexander nie jest jednak takie niemożliwe. W końcu tak brzmi drugie imię księcia George’a (George Alexander Louis). Czy faktycznie książę William się wygadał?  To raczej tylko przypuszczenia. Oficjalnie o tym jak będzie miał na imię nowy książę dowiemy się już niebawem.

Kate i William odrobinę zaskoczyli wielbicieli brytyjskiej rodziny królewskiej. W końcu imię pierwszego i drugiego dziecka podali zaledwie dwa dni po jego narodzinach. Przypomnijmy, że to chyba rekord w brytyjskiej rodzinie królewskiej, bowiem imię księcia Karola, ojca Williama, świat poznał dopiero 42 dni po jego narodzinach! Tym razem księżna Kate i książę William zwlekają z podaniem imienia, ale nie na długo, jak zapowiedział sam książę. 

I choć trzecie dziecko Kate i Williama sypia bardzo dobrze, nie można tego samego powiedzieć o samym Williamie. Video, na którym książę przysypia podczas jednego z przemówień już podbija sieć! Ojciec trójki dzieci został przyłapany na tym, że ma spore trudności z utrzymaniem otwartych oczu podczas przemowy. Nikogo to jednak nie dziwi, w końcu takie są uroki ojcostwa!  

1/5
Księżna Kate, książę William, trzecie dziecko Kate i WIlliama
Copyright @East News
1/5

Trzecie dziecko Kate i Williama przyszło na świat 23 kwietnia 2018 roku. Księża Kate urodziła chłopca! Jak na razie imię syna Kate i Williama nie jest znane. Para lada dzień poda tę informację do publicznej wiadomości.

2/5
księżna Kate, książę William, trzecie dziecko Kate i Williama, narodziny królewskie
Copyright @East News
2/5

Jak będzie miało na imię trzecie royal baby? Wśród najpopularniejszych typów są: Albert, Arthur, Alexander, Charles, Philip, a nawet.. Michael. 

3/5
księżna Kate, książę William, trzecie dziecko Kate i Williama, narodziny królewskie
Copyright @East News
3/5

Jedno jest pewne, imię trzeciego dziecka Kate i Williama poznamy już niebawem. Para zgodnie z tradycją, wybierze imiona przodków – te same, które pojawiają się w rodzinie królewskiej co kilka pokoleń.  Rodzina królewska unika nowoczesnych i oryginalnych imion, na pewno zdecydują się więc na chrześcijańskie imię z tradycją.

4/5
księżna Kate, książę William, trzecie dziecko Kate i Williama, narodziny królewskie
Copyright @East News
4/5

Czy przewidywania internautów się potwierdzą i lada dzień usłyszymy o nowym księciu!

5/5
księżna Kate, książę William, trzecie dziecko Kate i Williama, narodziny królewskie
Copyright @East News
5/5

My już nie możemy się doczekać!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.