KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Przez przypadek zdradził imię syna? Książę William o pierwszych chwilach ojcostwa

Książę o pierwszych szczegółach z życia malucha

Gabriela Czernecka 26 kwietnia 2018 12:30

Syn księcia Williama będzie miał na imię Alexander? Książę się wygadał? Po narodzinach syna mąż Kate szybko wrócił do obowiązków. W środę dołączył do brata, księcia Harry’ego i jego narzeczonej Meghan Markle podczas obchodów Anzac Day, czyli święta państwowego Australii i Nowej Zelandii, które upamiętania wszystkich tych, którzy stracili życie w czasie operacji wojskowych tych krajów. Wygląda na to, że książę William mimo powrotu do obowiązków myślami wciąż jest przy nowonarodzonym synku…

Książę William wraca do obowiązków

Podczas gdy księżna Kate odpoczywa po porodzie w towarzystwie małego księcia, którego imienia jeszcze nie poznaliśmy, książę William powrócił do obowiązków zawodowych. Patrząc na najnowsze zdjęcia przyszłego następcy tronu widać, że powrót nie był łatwy. W końcu syn księcia Williama przyszedł na świat zaledwie trzy dni temu!

Choć książę pojawił się na obchodach Anzac Day, myślami wciąż był przy nowonarodzonym synu. Chętnie opowiadał o nim zgromadzonym gościom. Zapytany m.in. o to, jak czuje się mały książę odpowiedział: „Bardzo dobrze, dziękuję. Jest w świetnej formie, na szczęście. Śpi jak do tej pory całkiem dobrze, więc jest dobrze”, powiedział z uśmiechem na twarzy. 

Imię syna Kate i Wiliama. Książę Alexander czy książę Arthur?

Przez pomyłkę (?) książę zdradził także, jakie imię rozważali z żoną dla swojego synka. Czy niebawem para ogłosi, że dziecko Kate i Williama będzie miało na imię Alexander? Skąd takie przypuszczenia? Podczas rozmowy z byłym członkiem australijskiego parlamentu, Alexandrem Downerem książę zapytany o to, czy  wraz z żoną myśleli, by synka nazwać Alexander, książę odparł: „To bardzo zabawne, że o tym wspominasz. To bardzo dobre imię”, odpowiedział z uśmiechem. 

Royal baby: imię nowego księcia: Arthur czy Alexander?

Jeszcze do niedawna najpopularniejszym imieniem według internautów i bukmacherów był książę Arthur. To drugie imię księcia Williama, trzecie imię księcia Karola. Pod uwagę brane są podobno także imiona: Philip (na cześć męża królowej, księcia Filipa), Charles (na cześć dziadka, czyli księcia Karola) czy Michael (imię ojca Kate). Niedawno pojawił się także Albert (tak ma na trzecie imię książę Harry Charles Albert David).

Imię nowego royal baby: trzecie dziecko Kate i Williama będzie miało na imię...

Nazwanie trzeciego dziecka Kate i Williama Alexander nie jest jednak takie niemożliwe. W końcu tak brzmi drugie imię księcia George’a (George Alexander Louis). Czy faktycznie książę William się wygadał?  To raczej tylko przypuszczenia. Oficjalnie o tym jak będzie miał na imię nowy książę dowiemy się już niebawem.

Kate i William odrobinę zaskoczyli wielbicieli brytyjskiej rodziny królewskiej. W końcu imię pierwszego i drugiego dziecka podali zaledwie dwa dni po jego narodzinach. Przypomnijmy, że to chyba rekord w brytyjskiej rodzinie królewskiej, bowiem imię księcia Karola, ojca Williama, świat poznał dopiero 42 dni po jego narodzinach! Tym razem księżna Kate i książę William zwlekają z podaniem imienia, ale nie na długo, jak zapowiedział sam książę. 

I choć trzecie dziecko Kate i Williama sypia bardzo dobrze, nie można tego samego powiedzieć o samym Williamie. Video, na którym książę przysypia podczas jednego z przemówień już podbija sieć! Ojciec trójki dzieci został przyłapany na tym, że ma spore trudności z utrzymaniem otwartych oczu podczas przemowy. Nikogo to jednak nie dziwi, w końcu takie są uroki ojcostwa!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co ma na myśli, mówiąc, że rodzicielstwo to podróż, o partnerstwie i szczęściu mówi nam MARTA KULIGOWSKA, dziennikarka TVN24. W świecie skolonizowanym przez mężczyzn została kobietą rektorem słynnej krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. DOROTA SEGDA o władzy, walce z mobbingiem, skakaniu przez płot i małżeńskim życiu w czasach lockdownu. CHRIS NIEDENTHAL o tym, dlaczego wznowił swoją bestsellerową książkę „Zawód: fotograf” i jak się dziś odnajduje. Ten wywiad szokuje! Jest dosadny, bezkompromisowy, niepoprawny politycznie. Tylko u nas wyjątkowa rozmowa z BRIGITTE BARDOT oraz jak zaprzysięgano amerykańskich prezydentów na przestrzeni stuleci.