Weronika Marczuk, Viva! 22/2010
Fot. Piotr Porębski
O TYM JEST GŁOŚNO

Weronika Marczuk wiele lat starała się o dziecko bez powodzenia: „Było sporo prób i tragedii"

Gwiazda zdradziła imię pociechy, która urodzi się w styczniu!

Rafał Kowalski 19 grudnia 2019 09:47
Weronika Marczuk, Viva! 22/2010
Fot. Piotr Porębski

Weronika Marczuk przez kilka ostatnich lat usunęła się w bok, jeśli chodzi o pracę w show-biznesie. Niedawno wróciła jednak do udzielania wywiadów, a to wszystko za sprawą radosnej nowiny, czyli ciąży, w której celebrytka jest już dziewiąty miesiąc. Wyczekana pociecha przyjdzie na świat na początku stycznia, jednak jak wyznała była żona Cezarego Pazury, starania o dziecko były naprawdę ciężkie…

Weronika Marczuk o poronieniu i metodzie in vitro

W dzisiejszym programie Dzień Dobry TVN został wyemitowany wywiad 48-letniej przyszłej mamy z Mateuszem Hładkim. W trakcie intymnej rozmowy była jurorka You Can Dance wyjawiła, że ma za sobą niestety kilka poronień. „Miałam już próby zajścia w ciążę, ale się nie udawały. Teraz się udało. Traktuję to po prostu jak coś, co miało się wydarzyć. Poza tym teraz jest rodzina i ojciec dziecka, którzy na pewno dadzą sobie radę w razie czego… Ale nie myślimy o tym, co złe.[…] Było sporo prób i tragedii. Próbuję wierzyć w to, że każde ciężkie przeżycie jest nam dane, by dzięki temu wstać z kolan i iść dalej”, wyznała dziennikarzowi Weronika Marczuk.

Gwiazda przyznała, że ostatnim razem skorzystała z metody in vitro – skutecznie! „Koniecznie trzeba korzystać. Dlaczego korzystamy w innych sytuacjach normalnie z medycyny? Uważam, że w tych czasach można sobie pomóc, kiedy jest tak ciężko z naturalnym zajściem w ciążę”, mówiła oczekująca na poród mama.

Jak Weronika Marczuk nazwie córkę? Kto jest ojcem dziecka?

W tym samym wywiadzie padło pytanie o imię, jakie Weronika Marczuk wraz z partnerem wybrali dla córki która przyjdzie na świat w styczniu. Chodziło o takie, które łatwo będzie wymówić i w Polsce, i na Ukrainie. „To będzie Ania. Mieliśmy z tym wyborem największy problem, bo to co tutaj jest w Polsce popularne i fajne, tam się nie wypowie albo będzie zbyt dziwne”, mówiła w Dzień Dobry TVN 48-latka.

Wiele osób zastanawia się, kto jest tatą dziecka i partnerem gwiazdy. Wiadomo jedynie, że Weronika Marczuk jest w szczęśliwym związku od 7 lat. Dlaczego celebrytka nie chce ujawnić tożsamości ukochanego? „Po pierwsze jest to jego życzenie, a po drugie to jest rozsądna decyzja w naszych czasach. Byłam już żoną kogoś, kto był bardzo znany i nie ukrywam, że wtedy nie byłam szczęśliwa z tym, że wszyscy o tym mówią. Już swoje przeszłam. Nauczyłam się to rozumieć. Nauczyłam się z tym żyć”, wyznała Weronika Marczuk.

Życzymy, aby poród przeszedł bez komplikacji i w spokoju. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli pogratulować zdrowej i ślicznej córeczki – Ani. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez dziendobry tvn (@dziendobrytvn)

Weronika Marczuk 2019
Fot. FB/Weronika Marczuk

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.