Ilona Łepkowska
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

„Muszę pogodzić się z tym, że niedługo odejdzie

Ilona Łepkowska w poruszających słowach o chorym przyjacielu

Olga Figaszewska 10 kwietnia 2019 16:55
Ilona Łepkowska
Fot. Olga Majrowska

To dla niej wyjątkowo trudny czas. Kilka dni temu Ilona Łepkowska zamieściła w sieci poruszający wpis. Królowa polskich serialu jest przygotowana na najgorsze…

Ilona Łepkowska w poruszającym wpisie o czworonogu

Scenarzystce trudno było podzielić się tym wyznaniem z fanami. Pupil Ilony Łepkowskiej jest ciężko chory. We wpisie, który pojawił się na jej Facebooku, wyznała, że ze względu na jego pogarszający się stan postanowiła przełożyć wyjazd do Londynu, by zająć się ukochanym czworonogiem. Irmo przyjmuje leki i musi mieć wykonywane zastrzyki. Scenarzystka nie poddaje się i walczy o jego zdrowie.

„Nie mam głowy i serca do pisania na FB, bo bardzo jestem smutna. Mój ukochany pies, Irmo czuje się coraz gorzej. Powoli muszę próbować pogodzić się z tym, że niedługo odejdzie. Nie poleciałam ze Sławkiem do Londynu, co planowaliśmy od kilku miesięcy, żeby z nim zostać, podawać leki i robić zastrzyki. Są chwile, kiedy wydaje się, że wraca do zdrowia i sił, ale potem znów jest kiepsko...

Staram się być koło niego jak najwięcej, głaskać, drapać za uchem i mówię mu, jak bardzo go kocham. I przypominam sobie te dwanaście lat razem. To zdjęcie sprzed 11 lat, kiedy był młodziakiem, pluszakiem i pozował do zdjęcia na pomoście nad jeziorem w Burdągu...”, napisała Ilona Łepkowska.

Na szczęście pupil scenarzystki czuje się już lepiej. W nowym wpisie podziękowała wszystkim za wsparcie i dobre słowo.

,,Piesio w lepszej formie... Przy ostatnim zastrzyku zrobił niezły cyrk, więc widać, że wrócił do formy Dziękuję wszystkim, którzy pocieszali mnie w najgorszym momencie ", dodała Ilona Łepkowska.  


Ilona Łepkowska, VIVA!, 3/2015, luty 2015
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?