TYLKO U NAS

Ilona Łepkowska zaczynała od pracy przy... mięsie! „Męczyłam się tam, było to dolegliwe!”

Scenarzystka opowiedziała nam o trudnych początkach kariery

Rafał Kowalski 10 lutego 2019 13:56

Niewiele osób o tym wie, ale zanim Ilona Łepkowska rozpoczęła pracę nad scenariuszami do filmów i seriali, które dziś zna cała Polska, to zaraz po studiach gwiazda musiała przyjąć ofertę etatu w przedsiębiorstwie zajmującym się mięsem… Jak to możliwe?

Pierwsza praca Ilony Łepkowskiej

Scenarzystka zdradziła nam przed kamerą kilka szczegółów. „Skończyłam zarządzanie na UW, po którym był nakaz pracy. To znaczy uznano, że są pewne kierunki studiów, które mają ogromne znaczenie dla gospodarki i nie może być tak, że człowiek kończy się uczyć i nie pracuje w zawodzie. Nie po to ludowa ojczyzna dała mu wykształcenie, żeby zrezygnował z etatu w branży. Więc musiałam iść do jakiejś pracy, a jeszcze byłam wtedy w ciąży…”, wyznała VIVA.pl Ilona Łepkowska. Jak scenarzystka poradziła sobie w zakładzie? Niestety nie wytrzymała długo…

Więcej szczegółów znajdziecie w powyższym wideo, do którego przesłuchania zachęcamy. Z kolei cały wywiad z Iloną Łepkowską znajdziecie w najnowszej, papierowej VIVIE! 

Wideo

Wiemy, jak dbać o skórę dojrzałą! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

W wielkanocnym numerze Barbara Kurdej-Szatan z mamą i córką opowiadają o rodzinnych tajemnicach, a Joanna Mazur o tym, jak naprawdę wygląda życie niewidomej sportsmenki!