jaki-makjiaz-malgorzata-trzaskowka-2020
Fot. Instagram/gosia.trzaskowska
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Wizerunek Małgorzaty Trzaskowskiej na wieczorze wyborczym wywołał spore kontrowersje! 

Słowa Ilony Łepkowskiej rozpętały w sieci burzę

Gabriela Czernecka 16 lipca 2020 13:33
jaki-makjiaz-malgorzata-trzaskowka-2020
Fot. Instagram/gosia.trzaskowska

Wizerunek Małgorzaty Trzaskowskiej podczas wieczoru wyborczego wzbudził spore kontrowersje i był szeroko komentowany przez internautów, ale i znane osoby ze świata mediów. Jako jedna z pierwszych głos zabrała Ilona Łepkowska, która w dość dosadny i niezbyt przychylny sposób oceniła wygląd Małgorzaty Trzaskowskiej. „Ona nawet się nie uczesała dokładnie”, powiedziała. Teraz wygląd żony Rafała Trzaskowskiego postanowiła skomentować specjalistka do spraw wizerunku, Dorota Wróblewska. Opnie na ten temat są mocno podzielone… ale czy faktycznie jest się o co spierać?

Wizerunek Małgorzaty Trzaskowskiej - sekrety stylu

Małgorzata Trzaskowska z dnia na dzień stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce. A to za spraw wyborów i kampanii prezydenckiej, w jakiej brał udział jej mąż, Rafał Trzaskowski. Małgorzata Trzaskowska od samego początku bardzo aktywnie wspierała męża, towarzyszyła mu podczas podróży po Polsce i sama chętnie zabierała głos na temat ważnych dla niej spraw. Jeszcze do niedawna miała szanse zostać pierwszą damą RP i wszyscy bacznie obserwowali jej wizerunek, który dało się zauważyć, był nieco odmienny od tego, do czego przyzwyczaiła nas Agata Duda. Obecna pierwsza dama stawia na bardzo eleganckie, wystawne kreacje, podkreślające jej szczupłą sylwetkę. Zawsze wygląda nienagannie, odpowiednio do okazji.

Na temat stylu Małgorzaty Trzaskowskiej można z kolei jasno powiedzieć, że podkreśla jej mocny charakter. Żona Rafała Trzaskowskiego ubiera się swobodnie, kobieco, ale zachowawczo, aż czasem ma się wrażenie, że jej stylizacja to tylko dopełnienie jej osobowości, a nie coś, co ma odwracać od niej uwagę. Przyzwyczaiła nas już do tego, że stawia na naturalność, która podkreśla jej urodę. Jej wizerunek nie każdemu jednak przypadł do gustu. Szczególnie ocenie poddano to, jak wyglądała podczas wieczoru wyborczego - możecie zobaczyć tutaj>>

Ilona Łepkowska o wizerunku Małgorzaty Trzaskowskiej

W ostry sposób wygląd Małgorzaty Trzaskowskiej na wieczorze wyborczym postanowiła skomentować Ilona Łepkowska. Goszcząc w Poranku powyborczym Wirtualnej Polski, znana scenarzystka podzieliła się swoją opinią na temat żony Rafała Trzaskowskiego: „Małgorzata Trzaskowska, która oczywiście jeżdżąc w kampanii, mogła jeździć w balerinkach i t-shirtach, tak samo ubrała się na wieczór wyborczy. Myślę, że wiele osób oglądając ją, pomyślało: 'Kurczę, no zaraz, no ona się nawet nie uczesała dokładnie, te włosy niespięte. Jak ona wygląda? Nie no, my potrzebujemy kogoś takiego eleganckiego jak prezydentowa Dudowa”, oceniła. 

O wiele cieplej wypowiedziała się natomiast o Agacie Dudzie i jej białej stylizacji: „Pani prezydentowa Agata Duda wystąpiła w eleganckiej sukni i myślę, że dla większości była uczesana, miała głowę od fryzjera. Dla większości społeczeństwa to jest właśnie wizerunek pierwszej damy”, dodaje Ilona Łepkowska. Choć słowa scenarzystki wywołały w sieci spore kontrowersje, wielu internautów ostatecznie przyznało rację Ilonie Łepkowskiej. 

Do dyskusji na temat wizerunku Małgorzaty Trzaskowskiej na wieczorze wyborczym odniosła się także Dorota Wróblewska, specjalistka do spraw wizerunku. Na swoim Facebooku w obszernym wpisie zawarła, c myśli o ostatniej stylizacji żony Rafała Trzaskowskiego: 

„No to może się wypowiem jako "pani od mody". Od lat zajmuję się budowaniem wizerunku, czyli strategią "marki". Marką jest nie tylko firma, ale i człowiek. Każdy z nas jest marką. Nie ma nic gorszego niż bycie kimś, kim nie jesteśmy. Małgorzata Trzaskowska i jej fryzura. To prawda, nie widzimy przebrania i weselnej fryzurki. Na szczęście. Lekka, naturalna, swobodna fryzura. Stylizacja bez zadęcia i wielkich starań. Widać jest zmęczenie, napięcie i stres, który w tym przypadku jest naturalnym stanem. Osobiście wolę więcej naturalności niż fryzurę na pokaz z unoszącym się w powietrzu lakierem do włosów”, pisze na Facebooku.

W dalszej części wskazuje, że to celowy zabieg, który ma tylko podkreślać, że Małgorzata Trzaskowska ceni sobie naturalność - taka była podczas całej kampanii wyborczej męża i taka jest też teraz: „Wolę skromność, która jest atrakcyjna tylko wtedy, gdy jest prawdziwa, bez ustawki i sztabu pomocników w kreowaniu wizerunku. Małgorzata Trzaskowska nie gra w serialu. W tym przypadku nie gra roli modnisi, która ma przypodobać się światu. Jest jak jest. Brawo za naturalność!”, pisze Dorota Wróblewska. Jedno jest pewne, obie panie - Agata Duda i Małgorzata Trzaskowska - na wieczór wyborczy swoich mężów wybrały na stylizacje, które odzwierciedlają ich osobowości. Pierwsza dama lepiej czuje się w wystawnych kreacjach, a Małgorzata Trzaskowska stawia na nieco swobodny look. Obie jednak wyglądały elegancko i odpowiednio do okazji, a jak mówiła Audrey Hepburn: „Elegancja to jedyne piękno, które nigdy nie zniknie”.

W polemikę włączyła się również Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka również stanęła w obronie żony Rafała Trzaskowskiego.

„Ja się czasem w ogóle nie czeszę. Pies zjadł mi grzebień. I mam wywalone. Noś czapkę”, stwierdziłana Instagramie.

Mają rację?  

Małgorzata Trzaskowska w trakcie wieczoru wyborczego 12 lipca 2020 roku:

Małgorzata Trzaskowska, wieczór wyborczy, 12.07.2020
Fot. agencja Forum

Rafał Trzaskowski, Andrzej Duda
Fot. dam Jastrzebowski/Reporter/ East News

Małgorzata Trzaskowska
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Agata Duda, Andrzej Duda,Kinga Duda, wybory 2020
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.