Viki Gabor, Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY, Mat. prasowe
O NICH SIĘ MÓWI

Zarobki Roksany Węgiel i Viki Gabor robią piorunujące wrażenie!

Wysoko się cenią?

Olga Figaszewska 28 grudnia 2019 11:51
Viki Gabor, Roksana Węgiel
Fot. Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik/DAS AGENCY, Mat. prasowe

Są idolkami nastolatków. Roksana Węgiel i Viki Gabor to najpopularniejsze wokalistki młodego pokolenia. Obie zwyciężyły w konkursie Eurowizji Junior 2018 i 2019 roku. Nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Biorą udział w kolejnych projektach, podpisują nowe kontrakty reklamowe i wciąż koncertują. Ile zarabiają?

Stawki Viki Gabor i Roksany Węgiel

Jak udało się ustalić dziennikarzom WP Gwiazdy dochody Roksany Węgiel i Viki Gabor są naprawdę imponujące!

„Za jeden koncert Roksana Węgiel jest w stanie zgarnąć aż 30 tys. zł. To ogromne pieniądze”, zdradził informator. Czyli tylko za występy zarabia nawet 360 tysięcy złotych. Okazuje się, że młoda gwiazda już ma zarezerwowanych dwanaście koncertów na 2020 rok. A to dopiero początek!

Do tego Roksana występuje w reklamie sieci komórkowej. „Przy negocjacjach związanych z reklamowaniem produktów trzeba mieć przynajmniej 200-300 tys. zł.”, udało się ustalić gwiazdy.wp.pl.

Jak przy swojej starszej koleżance wypada Viki Gabor? Nie najgorzej. Za zaśpiewanie do trzech piosenek otrzymuje od 10 do 20 tysięcy złotych. A kolejne propozycje to tylko kwestia czasu.

A już za chwile młode gwiazdy będziemy mogli podziwiać podczas sylwestrowych koncertów. 

Roksana Węgiel, VIVA! 14/2019
Fot. AGNIESZKA KULESZA & ŁUKASZ PIK/DAS AGENCY

Eurowizja Junior 2019, Viki Gabor, Superhero
Fot. Thomas Hanses (EBU)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.