Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Ile zarabiają pracownicy Meghan i Harry'ego? Szokujące dane ujrzały światło dzienne! 

Stawki są skandalicznie niskie!

Gabriela Czernecka 19 grudnia 2018 21:33
Stylizacja księżnej Meghan, stylizacje Meghan, Meghan i Harry, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

lle zarabiają pracownicy pałacu? Z pewnością nie tyle, ile myśleliście. Coraz więcej informacji pojawia się na temat trudnego charakteru Meghan. Księżna jest ponoć wymagająca, krytyczna i niechętna do współpracy do tego stopnia, że otrzymała od współpracowników dość przykry przydomek. Podobno nazywa się ją... Trudną Księżną. Teraz okazuje się, że ciężki charakter Meghan pracownicy pałacu muszą znosić za... niemal głodowe pensje!

Ile zarabiają pracownicy Meghan i Harry'ego?

Księżna Meghan i książę Harry nie mają ostatnio łatwego czasu. Nieustanne publikacje o konflikcie Meghan i Harry'ego z Kate i Williamem, wyprowadzka z Pałacu Kensington i ciągłe doniesienia o Meghan łamiącej protokół niezbyt dobrze wpływają na wizerunek rodziny królewskiej. Najnowsze informacje dotyczące zarobków pracowników pałacu z pewnością nie zadziałają na niego korzystnie. 

Niedawno personalna asystentka księżnej i prywatny sekretarz księcia odeszli z pracy. Mówiło się, że to przez ciężki charakter Meghan, a tymczasem powód jest inny. Okazuje się, że wpływ na taką ich decyzję mogła mieć... niska płaca!

Wygląda na to, że pracując za barem czy na przysłowiowym „zmywaku”, można zarobić więcej, niż przechadzając się w towarzystwie rodziny królewskiej. Jak wyjawia serwis news.au.com, pracownicy książęcej pary zarabiają za godzinę o 13 złotych mniej, niż wynosi sugerowana stawka na terenie Londynu.!

Spodziewaliście się, że u Meghan i Harry'ego pracownicy zarabiają raczej słabo? 

Fot. East News

Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.