Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE
Z ŻYCIA GWIAZD

Szesnastoletni syn Moniki Zamachowskiej zaczął pracować. Sławna mama ujawniła jego zarobki!

Czy nastolatek zostanie gwiazdą telewizji?

Rafał Kowalski 25 lipca 2018 11:29
Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Nie wszystkie nastolatki są na tyle odpowiedzialne, by wpaść na pomysł podjęcia się pracy dorywczej. Ogromne powody do dumy może mieć jednak Monika Zamachowska, której szesnastoletni syn Tomek mimo młodego wieku podjął się już dwóch zawodowych zajęć. Sławna mama chłopca jest tak zadowolona z postawy nastolatka, że pogratulowała mu publicznie na Instagramie. A przy okazji ujawniła jego zarobki…

Ile zarabia syn Moniki Zamachowskiej? Stawki w serialu „Szkoła”

Okazuje się, że niedawno Tomasz Malcolm wystąpił epizodycznie w serialu TVN Szkoła. Jakie honorarium otrzymał za swoją rolę? Na zdjęciu przelewu, który Monika Zamachowska zamieściła w sieci widać, że jest to 270 złotych. „To drugi prawdziwy zarobek mojego syna. Pierwszy był większy: za pracę przy roznoszeniu ulotek, ale to była prawdziwa rola serialowa, więc odnotowuję. Brawo, synu! #dumnamatka #syn #zarabia #i#sięuczy #brawo #taktrzymać”, napisała prezenterka na Instagramie.

Data emisji odcinka „Szkoły” z synem Moniki Zamachowskiej

Wiadomo już, że Szkołę z udziałem Tomka Malcolma będzie można oglądać w TVN po wakacjach. Syn Moniki Zamachowskiej pojawi się w 619. odcinku serialu. Super Express dowiedział się także, że nastolatek nie dostał roli po znajomości. Na casting do produkcji TVN wysłała go agencja aktorska. O angażu w serialu zdecydowały jego wdzięk i umiejętności.

Nie możemy doczekać się odcinka z udziałem syna sławnej dziennikarki, a wszystkim mamom życzymy tak zaradnych dzieci.  

Monika Zamachowska jest dumna z syna

Tomasz Malcolm, Monika Zamachowska, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE

Syn prezenterki będzie gwiazdą TVN?

Monika Zamachowska z synem Tomaszem Malcolmem, VIVA! sierpień 2017
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.