Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Z ŻYCIA GWIAZD

Nowy program i... podwyżka! Ujawniono zarobki Magdy Gessler

Nic dziwnego, że nazywa się ją królową TVN!

Gabriela Czernecka 6 września 2018 10:43
Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler to niekwestionowana królowa stacji TVN. Sympatię widzów zyskała dzięki Kuchennym rewolucjom i szybko została najpopularniejszą restauratorką w Polsce. Właśnie otrzymała propozycję prowadzenia kolejnego projektu kulinarnego. Jak donosi Super Express, jeśli Gessler przyjmie tę ofertę, może liczyć nawet na 600 tysięcy złotych rocznie! 

Ile zarabia Magda Gessler?

Jak podaje Super Express, Magda Gessler otrzymała propozycję prowadzenia nowego programu kulinarnego. Do tej pory mieliśmy okazję podziwiać ją w Kuchennych Rewolucjach (niebawem zacznie się osiemnasta edycja show), Masterchefie orz Sexy Kuchni. Prowadzenie programów kulinarnych przyniosły Gessler nie tylko sławę, ale i ogromne pieniądze. Tabloid podsumował właśnie dotychczasowe zarobki Magdy Gessler.

Według Super Expressu, Gessler w 2017 roku zarabiała ponad dwa miliony złotych rocznie! Jak podaje Pudelek, Gessler otrzymuje 700 tysięcy złotych rocznie za Kuchenne rewolucje, 600 tysięcy za Masterchefa i milion za Sexy Kuchnię. Nie licząc książek, udziałów w reklamach czy prowadzenia restauracji, Magda Gessler ma spory majątek! 

Nic dziwnego, że Grupa ITI po raz kolejny postanowiła docenić swoją gwiazdę. Restauratorce znów zaproponowano prowadzenie programu. Podobno już trwają intensywne prace nad jego formułą. Według najnowszych informacji Magda Gessler ma podróżować po kraju i szkolić kucharzy. „Przyszłość pokaże, czy zaangażuje się w kolejne działania i czy czas jej na to pozwoli”, komentuje agentka Gessler dla Onetu.

Decyzja o tym, czy to właśnie Gessler poprowadzi nowy program wciąż stoi pod znakiem zapytania. Miejmy nadzieję, że restauratorka podejmie słuszną decyzję. Jej fani z pewnością zobaczyliby ją w kolejnym projekcie. 

Magda Gessler, VIVA! grudzień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Magda Gessler, VIVA!
Fot. Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.