Z ŻYCIA GWIAZD

Czy Angelina Jolie cierpi na anoreksję? Najnowsze zdjęcia aktorki ujawniły prawdę!

Jeszcze we wrześniu ważyła 34kg...

Rafał Kowalski 17 października 2018 17:00

Wielbiciele Angeliny Jolie martwią się o nią od kilku miesięcy i trzeba przyznać, że powody do takiego zachowania są uzasadnione. Jeszcze dwa miesiące temu aktorka ważyła bowiem jedynie 34 kilogramy i widać jej było każdą kość. Choć wiele światowych mediów wciąż alarmuje o złym stanie zdrowia gwiazdy i jej problemach z odżywianiem, najnowsze zdjęcia aktorki wcale nie przerażają..

Czy Angelina Jolie cierpi na anoreksję?

Dwa dni temu Angelina Jolie została przyłapana przez fotografów w Los Angeles w trakcie odwożenia swojej dziesięcioletniej córki Vivienne na zajęcia karate. Była ukochana Brada Pitta wyglądała na radosną, wciąż się uśmiechała, a nawet zagadywała przyjaciół i nauczycieli córki. Także jej ciało i twarz wydały się pełniejsze, mimo że aktorka wciąż ukrywa się po kilkoma warstwami ciemnych ubrań. Te jednak jedyne dowody na obecny wygląd Angeliny dają nadzieję, że gwiazda czuje się już lepiej, a jej problemy z wagą to już przeszłość.

Przypomnijmy, że wcześniej Jolie nie wyglądała najlepiej, ponieważ kilka czynników bardzo ją stresowało. Przede wszystkim aktorka denerwowała się rozwodem z Pittem, który wciąż nie zakończył się wyrokiem. Poza walką o dzieci i majątek, gwiazda zmagała się z paraliżem mięśni twarzy (tzw. porażenie Bella). Wcześniej Jolie przyznała się do prewencyjnej mastektomii, czyli usunięcia piersi, a także jajników i jajowodów.

To jednak nie wszystkie dolegliwości Angeliny. W połowie sierpnia informator magazynu Star wyjawił jeszcze więcej szczegółów na temat stanu zdrowia gwiazdy. „Angie przestała prawie jeść i jej waga drastycznie spadła. Jest emocjonalnym i fizycznym wrakiem. Praktycznie żyje na kostkach lodu. Jest tak chuda, że jej kości prawie pękają, choruje na osteoporozę. Potrzebuje pomocy i to szybko”, mogliśmy przeczytać. Zmiany w wyglądzie byłej ukochanej Pitta ocenił pod koniec sierpnia także jej lekarz. „Na jej ramionach prawie nie ma podskórnej tkanki tłuszczowej. Jej policzki nie mają tłuszczu, co jest bardzo niepokojące”, opowiadał w mediach dr Gabe Mirkin.

Na szczęście powyższy opis wydaje się już nieaktualny. Według nas Angelina znów przybrała na wadze i choć nie wróciła jeszcze do stanu sprzed rozwodu to jej sylwetka wydaje się bliższa zdrowym kształtom, niż ta, którą obserwowaliśmy pod koniec wakacji. Jak dziś wygląda gwiazda? Zobaczcie naszą galerię!

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.