Jeszcze we wrześniu ważyła 34kg...

Rafał Kowalski 17 października 2018 17:00

Wielbiciele Angeliny Jolie martwią się o nią od kilku miesięcy i trzeba przyznać, że powody do takiego zachowania są uzasadnione. Jeszcze dwa miesiące temu aktorka ważyła bowiem jedynie 34 kilogramy i widać jej było każdą kość. Choć wiele światowych mediów wciąż alarmuje o złym stanie zdrowia gwiazdy i jej problemach z odżywianiem, najnowsze zdjęcia aktorki wcale nie przerażają..

Czy Angelina Jolie cierpi na anoreksję?

Dwa dni temu Angelina Jolie została przyłapana przez fotografów w Los Angeles w trakcie odwożenia swojej dziesięcioletniej córki Vivienne na zajęcia karate. Była ukochana Brada Pitta wyglądała na radosną, wciąż się uśmiechała, a nawet zagadywała przyjaciół i nauczycieli córki. Także jej ciało i twarz wydały się pełniejsze, mimo że aktorka wciąż ukrywa się po kilkoma warstwami ciemnych ubrań. Te jednak jedyne dowody na obecny wygląd Angeliny dają nadzieję, że gwiazda czuje się już lepiej, a jej problemy z wagą to już przeszłość.

Przypomnijmy, że wcześniej Jolie nie wyglądała najlepiej, ponieważ kilka czynników bardzo ją stresowało. Przede wszystkim aktorka denerwowała się rozwodem z Pittem, który wciąż nie zakończył się wyrokiem. Poza walką o dzieci i majątek, gwiazda zmagała się z paraliżem mięśni twarzy (tzw. porażenie Bella). Wcześniej Jolie przyznała się do prewencyjnej mastektomii, czyli usunięcia piersi, a także jajników i jajowodów.

To jednak nie wszystkie dolegliwości Angeliny. W połowie sierpnia informator magazynu Star wyjawił jeszcze więcej szczegółów na temat stanu zdrowia gwiazdy. „Angie przestała prawie jeść i jej waga drastycznie spadła. Jest emocjonalnym i fizycznym wrakiem. Praktycznie żyje na kostkach lodu. Jest tak chuda, że jej kości prawie pękają, choruje na osteoporozę. Potrzebuje pomocy i to szybko”, mogliśmy przeczytać. Zmiany w wyglądzie byłej ukochanej Pitta ocenił pod koniec sierpnia także jej lekarz. „Na jej ramionach prawie nie ma podskórnej tkanki tłuszczowej. Jej policzki nie mają tłuszczu, co jest bardzo niepokojące”, opowiadał w mediach dr Gabe Mirkin.

Na szczęście powyższy opis wydaje się już nieaktualny. Według nas Angelina znów przybrała na wadze i choć nie wróciła jeszcze do stanu sprzed rozwodu to jej sylwetka wydaje się bliższa zdrowym kształtom, niż ta, którą obserwowaliśmy pod koniec wakacji. Jak dziś wygląda gwiazda? Zobaczcie naszą galerię!

1/5
Angelina Jolie z córką Vivienne
Copyright @Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News
1/5

Angelina Jolie - październik 2018

2/5
Angelina Jolie z córką Vivienne
Copyright @Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News
2/5

Angelina Jolie - październik 2018

3/5
Shiloh Jolie-Pitt, Angelina Jolie córka Angeliny Jolie
Copyright @SPLASH NEWS/EAST NEWS
3/5

Angelina Jolie kilka miesięcy temu

4/5
Angelina Jolie na królewskiej uroczystości w Londynie
Copyright @East News
4/5

Angelina Jolie kilka miesięcy temu

5/5
Angelina Jolie
Copyright @East News
5/5

Angelina Jolie kilka miesięcy temu

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.