Adele powróciła! Co robi w wolnym czasie? Zakupy w LA
Fot. Splash News/EAST NEWS
METAMORFOZY GWIAZD

Adele niewiarygodnie schudła! W tę przemianę trudno uwierzyć

Najnowsze zdjęcia artystki zelektryzowały jej fanów

Konrad Szczęsny 25 października 2019 19:37
Adele powróciła! Co robi w wolnym czasie? Zakupy w LA
Fot. Splash News/EAST NEWS

Jest cieniem dawnej siebie - piszą zgodnie fani, komentując najnowsze zdjęcia Brytyjki. Adele pojawiła się na urodzinach rapera Drake'a w Goya studios w Hollywood i wywołała nie lada sensację. 31-latka znacznie schudła i widać to gołym okiem...

Metamorfoza Adele. Ile schudła w 2019 roku?

Niedawno mówiło się, że w krótkim czasie artystka zgubiła 8 zbędnych kilogramów. Pomogły jej w tym zajęcia pilates, na które uczęszcza ze swoją przyjaciółką Aydą Field. Według bliskiego znajomego 31-latki, ma ona po rozstaniu z partnerem „bawić się życiem”, co potwierdzają m.in. jej niedawne zdjęcia, wykonane na zakulisowym spotkaniu z członkiniami Spice Girls - ulubionego girlsbandu autorki hitów Rolling in the deep czy Hello

Tym razem zachwyciła stylizacją na urodzinowej imprezie Drake'a, na którą wybrała czarną aksamitną sukienkę za kolana bez ramion. Podkreśliła ona świetnie atuty sylwetki Adele, w tym szczupłe nogi i brzuch. Uwagę zwrócił także mocny makijaż artystki oraz zaczesane do tyłu i spięte włosy.

Kilka zdjęć oraz nagrań w szybkim tempie podbiło Internet i stało się prawdziwym hitem. Fani nie szczędzą swojej idolce komplementów i podkreślają, że rozstanie z Simonem Koneckim jej służy.

Rozstanie Adele i Simona Koneckiego. Nowy album Adele

Byli parą przez osiem lat. 19 października 2012 roku Adele urodziła syna, któremu nadali imiona Angelo James. Ślub wzięli w tajemnicy przed światem, 31-latka poinformowała o nim dopiero w marcu 2017 roku. Niestety, w kwietniu tego roku wokalistka wraz z mężem wystosowała oświadczenie do swoich fanów i mediów, w którym potwierdziła spekulacje dotyczące separacji. Z kolei we wrześniu do sądu miały trafić dokumenty rozwodowe. Jak oboje zapewniali, rozstali się w pokojowej atmosferze. Poprosili również wszystkich o uszanowanie prywatności i zadeklarowali, że oboje ofiarnie będą poświęcali się wychowaniu syna.

Mówi się, że nowy album artystki, który na rynek trafić ma jeszcze w tym roku, będzie sygnowany tylko jej imieniem, zaś teksty i muzyka dotyczyć będą rozstania z Simonem Koneckim. 

Czy tak się rzeczywiście stanie? Przekonamy się zapewne niebawem  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.