Ewa Chodakowska, VIVA! lipiec 2013
Fot. Iza Grzybowska /VOYK
O TYM SIĘ MÓWI

Nawet Ewa Chodakowska nawołuje do rozpusty! Tego nie spodziewaliśmy się po znanej trenerce

VIVA! 23 lutego 2017 14:40
Ewa Chodakowska, VIVA! lipiec 2013
Fot. Iza Grzybowska /VOYK

Nikt nie spodziewał się po Ewie Chodakowskiej, że w Tłusty czwartek, podobnie jak miliony Polaków, sięgnie po pączka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby trenerka wszystkich Polek’’ – jak nazywana jest przez internautów – przez cały rok nie zachęcała swoich fanek nie tylko do o dbania o swoją kondycję fizyczną, ale przede wszystkim o to, co jedzą.

Dzisiaj namawiam do zła’’, napisała Chodakowska na Instagramie. Redaktor naczelna magazynu Be Active’ czekała na ten dzień’ przez cały rok.

 

 

Z NADZIENIEM RÓŻANYM? CZY Z CZEKOLADĄ 😜 Dzisiaj czuje się trochę jak CHUCK NORRIS.. "ile czak noris robi pompek? - wszystkie" "Ile Choda je pączków w tłusty czwartek? - ha! WSZYSTKIE!!" I inaczej nie będzie... Czuje się dzisiaj trochę jak guru pączków 😜😜😜 ROZGRZESZAM! .. trochę jak najwyższy sędzia 😂😂 Uniewinniam 💪🏻💪🏻 Od wczoraj już słyszę pytania.. tak półgłosem i nieśmiało.. "i co? Będziesz jadła pączki?" "a ile?" .... "ale takie prawdziwe?" 😱😱😱 Wow! Taaaaaaak!! Dzisiaj czuje siłe sprawczą.. wiem, ze po tym poście na setkach tysięcy twarzy pojawi się lukier bez cienia wyrzutów sumienia 😬😬😬😬 Muahahahhahaha!! Dzisiaj namawiam do zła 😈😈 A co! Sama czekam na ten dzień cały rok! Kupię sobie z dziką przyjemnością kilka w porywach do kilkunastu pączków.. i nikomu pączka dziś nie odmowie 😂😂 ...a ze będę dziś na kilku spotkaniach w różnych miejscach, to już zakładam, ze będę jadła tylko pączki! LUZUJEMY SZELKI 😜 Nie wolno przerywać tradycji która trwa od XVI wieku 😅😅 Oczywiście można robić fit wersje, pieczone zamiast smażone… mąki razowej zamiast pszennej.. bezglutenowe, bez cukru i bez marmolady.. Hmm.. ale to już nie to samo święto.. Ha! Późnej trening tez będzie lepiej smakował 💪🏻 Smacznego ❤️❤️❤️ Wrzucaj słit focię z pączkiem na swoj profil z #CHODAPOZWOLIŁA 😂😂 tym razem będzie rzeczywiście sweet 😂😂 Ihaaaaaa!!! #foto @stareoness 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa)

 

Bliżej Wam do Ewy Chodakowskiej, która dzisiaj zje kilka wysokokalorycznych wypieków, czy Anny Lewandowskiej – miłośniczki pączków z batatów?

 

Przeczytaj też: Przepis na dietetyczne pączki od Anny Lewandowskiej. Internauci nie są nim zachwyceni. Dlaczego?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.