Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Ile Małgorzata Rozenek-Majdan zapłaciła za poród w prywatnej klinice?

Ta kwota zwala z nóg

Sabina Zięba 10 czerwca 2020 14:04
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła! Prezenterka i Radosław Majdan zostali rodzicami chłopca. Choć gwiazda TVN z poprzedniego związku ma już dwóch synów, Stanisława i Tadeusza, jest to jej pierwsze dziecko z obecnym mężem. Zarówno ona, jak i były piłkarz z wielką niecierpliwością oczekiwali potomka i od dłuższego czasu przygotowywali się do powitania go na świecie. Prezenterka wybrała jakiś czas temu prywatną klinikę, w której urodzi. Trzeba przyznać, że koszt takiego luksusu przyprawia o zawrót głowy!

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła. Płeć i imię dziecka

Synek Małgorzaty Rozenek-Majdan przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku o 6.35. Wiadomość obiegła media w środę rano – najpierw nieoficjalnie. W końcu jednak zdjęcie prezenterki i nowo narodzonego synka opublikował na swoim profilu na Instagramie szczęśliwy tatuś. Para powitała na świecie synka, któremu zdecydowali się nadać tradycyjne imię.

„To najszczęśliwszy dzień mojego życia <3 dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek❤️ Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny. 3900 kg / 58 cm . snuje już co do Niego plany... treningowe :D Przed Wami HENIO❤️ #dzidziuśmajdana”, podpisał fotografię podekscytowany tatuś.

Widać na niej zmęczoną, ale bardzo szczęśliwą mamę, która trzyma w ramionach noworodka i karmi go piersią. W komentarzach od razu zaroiło się od gratulacji. 

A co oznacza imię, które państwo Majdanowie wybrali dla swojego synka? Sprawdź jego znaczenie pod TYM LINKIEM!

Gdzie rodziła Małgorzata Rozenek-Majdan?

W ciągu ostatnich kilku miesięcy prezenterka postanowiła napisać książkę dla przyszłych mam. Mówiła: „Chciałam, żeby mój poradnik Świadoma mama był kompendium wiedzy dla mniej i bardziej doświadczonych rodziców, w którym razem z najlepszymi specjalistami, ekspertami i lekarzami pomożemy Wam przejść krok po kroku przez ciąże, znajdziemy odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, obalimy mity i rozwiejemy wszelkie niepewności związane z tym okresem”.

Było to dla niej tym bardziej ważne, że z Radosławem Majdan starali się o dziecko przez trzy ostatnie lata. Był to proces bardzo trudny, prezenterka kilka razy poroniła.

W końcu udało jej się zajść w upragnioną ciążę, o czym poinformowali w grudniu zeszłego roku. Oboje nie posiadali się z radości, szybko ogłosili również, że spodziewają się synka.

Rozpoczęli także przygotowania do jego narodzin. W maju media obiegła informacja, że Małgorzata Rozenek-Majdan wybrała na poród prywatną klinikę w Warszawie. Potwierdza to oznaczenie lokalizacji na zdjęciu, które w mediach społecznościowych zamieścił dzisiaj jej małżonek. Gwiazda TVN urodziła Henia w szpitalu Medicover na warszawskim Wilanowie.

Małgorzata Rozenek-Majdan: cena porodu w prywatnej klinice

Serwis Pudelek wyliczył, ile taka przyjemność może rodzinę Majdanów kosztować. Otóż okazuje się, że standardowe ceny za poród w takiej placówce wynoszą od 8 do 18 tysięcy złotych. Wszystko zależy od pakietu, na który zdecydują się przyszli rodzice. Dodatkowo do owej kwoty należy doliczyć opiekę specjalnego zespołu medycznego oraz szkołę rodzenia. Państwo Majdanowie wybrali prawdopodobnie ten najdroższy pakiet – „Prestige”. Co się do niego wlicza? Opieka dyżurującego personelu w trakcie porodu, konsultacja fizjoterapeuty uroginekologicznego po porodzie, konsultacja dietetyka, opieka dedykowanej położnej (wybranej przez pacjentkę) w trakcie porodu, pobyt mamy i dziecka w apartamencie przez pięć dni.  Wiadomo również, że Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się urodzić przez cesarskie cięcie a to droższa opcja, przewidziana jednak w pakietach typu premium.

Gwiazda TVN bardzo chciała także, by w narodzinach uczestniczył Radosław Majdan. Przez długi czas nie było wiadomo, czy plan uda się zrealizować. Wszystko za sprawą pandemii koronawirusa, ponieważ każda osoba obecna przy porodzie musi mieć ważny test na COVID-19 sprzed maksymalnie 72 godzin - kosztuje on każdorazowo około 700 zł. Ponadto strój ochronny dla przyszłego taty to kolejne 500 złotych. Przez to całkowita suma porodu mogła wynieść orientacyjnie... nawet 25 tysięcy złotych!

Wydalibyście taką kwotę na poród w prywatnej klinice?  

Ostatnie zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan przez porodem:

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.