Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Fot. Marta Wojtal
O TYM JEST GŁOŚNO

Ile Małgorzata i Radosław Majdanowie zarobią na Iron Majdan?

Najbardziej dochodowa para w polskim show-biznesie.

Olga Figaszewska 12 marca 2018 11:03
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Fot. Marta Wojtal

Nowe show TVN, Iron Majdan z miejsca zostało okrzyknięte najdroższym w historii polskiej telewizji programem rozrywkowym. Już emisja pierwszego odcinka okazała się hitem. Nieoficjalnie mówi się, że zgromadził przed telewizorami ponad milion widzów! To duży sukces produkcji, której koszty przekroczyły podobno milion złotych za jeden odcinek. Ile Małgorzata i Radosław Majdanowie zarobili na nowym programie?

Ile Małgorzata i Radosław Majdanowie zarobią na Iron Majdan

Jak donosi magazyn Party Małgorzata i Radosław Majdanowie są nie tylko zgodnym małżeństwem, a w dodatku dobrze prosperującą firmą. W nowym show pokazują, że świetnie radzą sobie i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Wszystko wskazuje na to, że za udział w nowym show zainkasują 200 tysięcy złotych, czyli 20 tysięcy za każdy odcinek.

Nie da się ukryć, że program przyniósł gwiazdorskiej parze spory wzrost popularności, co pokazuje nasz "Wykres sławy" o zainteresowaniu gwiazdami w internecie. Ilość propozycji jakie otrzymują, mogą przyprawić o zawrót głowy. Mogą przebierać w ofertach i formatach. Reklamodawcy pokochali ich naturalność. Za wspólne prowadzenie imprez inkasują od 10 do 30 tys. złotych. Za udział w kampanii sieci telefonii komórkowej zainkasowali 2 mln złotych. 

Już dziś kolejny odcinek hitowego programu. Będziecie oglądać? 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Fot. X News, TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Fot. X News, TVN

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?