O TYM JEST GŁOŚNO

Ile Małgorzata i Radosław Majdanowie zarobią na Iron Majdan?

Najbardziej dochodowa para w polskim show-biznesie.

Olga Figaszewska 12 marca 2018 11:03
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 2017
Fot. Marta Wojtal

Nowe show TVN, Iron Majdan z miejsca zostało okrzyknięte najdroższym w historii polskiej telewizji programem rozrywkowym. Już emisja pierwszego odcinka okazała się hitem. Nieoficjalnie mówi się, że zgromadził przed telewizorami ponad milion widzów! To duży sukces produkcji, której koszty przekroczyły podobno milion złotych za jeden odcinek. Ile Małgorzata i Radosław Majdanowie zarobili na nowym programie?

Ile Małgorzata i Radosław Majdanowie zarobią na Iron Majdan

Jak donosi magazyn Party Małgorzata i Radosław Majdanowie są nie tylko zgodnym małżeństwem, a w dodatku dobrze prosperującą firmą. W nowym show pokazują, że świetnie radzą sobie i mogą na siebie liczyć w każdej sytuacji. Wszystko wskazuje na to, że za udział w nowym show zainkasują 200 tysięcy złotych, czyli 20 tysięcy za każdy odcinek.

Nie da się ukryć, że program przyniósł gwiazdorskiej parze spory wzrost popularności, co pokazuje nasz "Wykres sławy" o zainteresowaniu gwiazdami w internecie. Ilość propozycji jakie otrzymują, mogą przyprawić o zawrót głowy. Mogą przebierać w ofertach i formatach. Reklamodawcy pokochali ich naturalność. Za wspólne prowadzenie imprez inkasują od 10 do 30 tys. złotych. Za udział w kampanii sieci telefonii komórkowej zainkasowali 2 mln złotych. 

Już dziś kolejny odcinek hitowego programu. Będziecie oglądać? 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Fot. X News, TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w Iron Majdan - najlepsze teksty
Fot. X News, TVN

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.