Chester Bennington
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Wokalista Linkin Park skończyłby 43 lata. „Kocham cię synku i bardzo tęsknię...

W dniu urodzin jego mama opublikowała wzruszający post

Rafał Kowalski 25 marca 2019 07:01
Chester Bennington
Fot. Getty Images

Już prawie dwa lata temu, w lipcu 2017 roku, wokalista grupy Linkin Park targnął się na swoje życie. Kilka dni temu, 20 marca, Chester Bennington obchodziłby kolejne urodziny. W tym szczególnym dniu głos zabrała jego mama, Susan Eubanks, której dalej trudno pogodzić się z tragiczną śmiercią syna.

Zdjęcie Chestera Benningtona z mamą. Rocznica urodzin muzyka

Wielbiciele legendarnego rockowego muzyka spostrzegli kilka dni temu na Twitterze, że jego mama dodała wzruszający wpis. Dołączyła do niego zdjęcie, które zrobiła z synem przed jego samobójczą śmiercią. „Minęło bardzo dużo czasu, odkąd opublikowałam coś ostatni raz, ale w świetle urodzin mojego syna chcę Wam tylko powiedzieć, że mam się dobrze i bardzo tęsknie za moim chłopcem”, napisała. „To był ostatni raz, kiedy widziałam mojego wspaniałego i kochanego syna. Wszystkiego najlepszego dla najcudowniejszego, co przytrafiło mi się w pierwszy dzień wiosny 43 lata temu. Kocham cię synku i bardzo tęsknię”, dodała Susan Eubanks w sieci.

Przypomnijmy, że rockman targnął się na swoje życie w sypialni swojej posiadłości w Palos Verdes Estates w Los Angeles. Według informacji zza oceanu, ciało Benningtona znalazła pokojówka, która chwilę później poinformowała o zdarzeniu szofera piosenkarza. To on zadzwonił na policję. Co ciekawe, Chester z Linkin Park kupił wspomnianą posiadłość zaledwie dwa miesiące przed śmiercią. Wielu fanów podejrzewa więc, że jego śmierć była zaaranżowanym przez bandytów samobójstwem…

Do tragicznego odejścia gwiazdora doszło w dniu urodzin jego przyjaciela z grupy Soundgarden - Chrisa Cornella. Muzyk także – 3 miesiące przed Benningtonem - popełnił samobójstwo. Podobno lider Linkin Park nie mógł poradzić sobie z jego śmiercią… Chester Bennington osierocił czwókę synów Jaime'go Dravena Sebastiana, Tylera Lee i Isaiaha oraz bliźniaczki – Lilly i Lilę.

Zobaczcie wzruszające zdjęcie, którym podzieliła się mama zmarłego gwiazdora. 

CHESTER BENNINGTON, Linkin Park, CHESTER BENNINGTON  nie żyje
Fot. East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.