Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska opublikowała nowe przeurocze zdjęcia synka. Ależ on wyrósł!

Christopher Alexander ma już 10 miesięcy...

Rafał Kowalski 11 marca 2020 08:50
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska jest żywym przykładem na to, że można jednocześnie poświęcać się opiece nad małym dzieckiem i pracować zawodowo. Jesteśmy przekonani, że młodą mamę czas spędzany z synem, nagrywanie kolejnych odcinków programu i prowadzenie kanału na YouTubie musi kosztować wiele wysiłku, ale efekt jest tego warty. Grupa wielbicielek tego, co robi gwiazda TVN stale rośnie. To dlatego pod najnowszym zdjęciem prezenterki i jej syna Christophera Alexandra liczba komentarzy jest do pozazdroszczenia!

Jak wygląda synek Izy Janachowskiej? Nowe fotografie

Niedawno na swój Instagram Izabela Janachowska dodała dwa zdjęcia, na którym bawi się z dziesięciomiesięcznym synem. „Wieczorne wygłupy to nasz ulubiony moment dnia. Dzisiaj Chrisek już śpi, ale co spsocimy jutro?”, zapytała w swoich mediach społecznościowych Iza Janachowska. Wiele osób zwróciło uwagę w komentarzach na to, że chłopiec bardzo szybko urósł. Albo tak szybko mija czas…

„Jaki on jest już duży”, „Jak ten czas leci, Chrisek już taki duży chłopczyk”, „Dzieci za szybko rosną” – to tylko niektóre wpisy fanek, które znaleźliśmy pod postem. Wśród komplementów znalazły się też miłe słowa dla młodej mamy oraz porównania malucha do jego taty - Krzysztofa. Zauważono też, że chłopiec ma już pierwsze ząbki. Izabela Janachowska zdradziła, że pojawiły się dokładnie dwa.

Zobaczcie przesłodkie zdjęcia zapracowanej prezenterki i jej syna Christophera. Też widzicie większe podobieństwo do taty?

Przesuń załączony post w prawo i zobacz piękny uśmiech oczka w głowie Izy Janachowskiej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.