Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal
Z ŻYCIA GWIAZD

Izabela Janachowska opublikowała nowe przeurocze zdjęcia synka. Ależ on wyrósł!

Christopher Alexander ma już 10 miesięcy...

Rafał Kowalski 11 marca 2020 08:50
Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Izabela Janachowska jest żywym przykładem na to, że można jednocześnie poświęcać się opiece nad małym dzieckiem i pracować zawodowo. Jesteśmy przekonani, że młodą mamę czas spędzany z synem, nagrywanie kolejnych odcinków programu i prowadzenie kanału na YouTubie musi kosztować wiele wysiłku, ale efekt jest tego warty. Grupa wielbicielek tego, co robi gwiazda TVN stale rośnie. To dlatego pod najnowszym zdjęciem prezenterki i jej syna Christophera Alexandra liczba komentarzy jest do pozazdroszczenia!

Jak wygląda synek Izy Janachowskiej? Nowe fotografie

Niedawno na swój Instagram Izabela Janachowska dodała dwa zdjęcia, na którym bawi się z dziesięciomiesięcznym synem. „Wieczorne wygłupy to nasz ulubiony moment dnia. Dzisiaj Chrisek już śpi, ale co spsocimy jutro?”, zapytała w swoich mediach społecznościowych Iza Janachowska. Wiele osób zwróciło uwagę w komentarzach na to, że chłopiec bardzo szybko urósł. Albo tak szybko mija czas…

„Jaki on jest już duży”, „Jak ten czas leci, Chrisek już taki duży chłopczyk”, „Dzieci za szybko rosną” – to tylko niektóre wpisy fanek, które znaleźliśmy pod postem. Wśród komplementów znalazły się też miłe słowa dla młodej mamy oraz porównania malucha do jego taty - Krzysztofa. Zauważono też, że chłopiec ma już pierwsze ząbki. Izabela Janachowska zdradziła, że pojawiły się dokładnie dwa.

Zobaczcie przesłodkie zdjęcia zapracowanej prezenterki i jej syna Christophera. Też widzicie większe podobieństwo do taty?

Przesuń załączony post w prawo i zobacz piękny uśmiech oczka w głowie Izy Janachowskiej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

Izabela Janachowska i Krzysztof Jabłoński
Fot. Instagram @izabelajanachowska

Izabela Janachowska, Viva! 16/2019
Fot. Marta Wojtal

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.