URODZINY GWIAZD

Grażyna Torbicka: „Skoro tyle lat pracowałam na swoją twarz, to dlaczego miałabym ją teraz zmieniać?”

Ikona telewizji obchodzi dziś urodziny!

Weronika Kostyra 24 maja 2018 15:30

Prawdziwa ikona telewizji i królowa stylu kończy dzisiaj 59 lat. Kiedy odeszła z TVP po 31 latach, wydawało się, że skoczyła się pewna epoka. Grażyna Torbicka musiała odnaleźć się w nowej rzeczywistości, ale jak sama mówi „latami pracowała na swoją twarz”. Dzięki ogromnemu doświadczeniu realizuje wiele projektów i niezmiennie zachwyca. „Pięćdziesiątka to dobry moment, żeby znaleźć impuls, który pobudzi cię do działania. Sprawi, że nie będziesz się już czuła tak zniewolona tematami, które doskonale znasz, i przeświadczeniem, że cię już nic nie zaskoczy. Nagle widzisz, że możesz zacząć nową przygodę i że to jest naprawdę super”, mówiła w wywiadzie dla VIVY!

Jak Grażyna Torbicka dba o siebie?

„Głównie intelektualnie, bo jeśli chodzi o urodę, to do kosmetyczki nie chodzę, bo nie lubię, botoksu nie używam, bo się go boję. A poza tym skoro tyle lat pracowałam na swoją twarz, to dlaczego miałabym ją teraz zmieniać. Podobno jak się już raz zacznie robić botoks, to kobieta staje się od niego uzależniona. Moim zdaniem urodę najlepiej poprawia miłość i optymizm. Najbardziej niszczy stres, a najlepszym sposobem na walkę ze stresem jest joga. Właśnie zaczynam odkrywać jej siłę. Dawniej grałam w tenisa, wystarczyła godzina i już byłam gotowa do dalszego działania. Ale teraz boję się kontuzji i dlatego joga mnie bardziej pociąga, bo to ćwiczenia, które pozwalają panować nad swoim ciałem, oddechem, umysłem. Nie lubię biernie wypoczywać, leżeć z płatkami na oczach, bo wtedy przychodzą mi do głowy różne myśli i zaczynam martwić się na zapas. Pewnie za dużo filmów w życiu zobaczyłam i moja wyobraźnia podpowiada mi różne dziwne scenariusze. Muszę więc szukać takich zajęć, które mnie zaabsorbują, odciążą moją wyobraźnię”, wyznała Krystynie Pytlakowskiej w rozmowie.

Receptą na piękny wygląd w przypadku Grażyny Torbickiej jest z pewnością miłość. Z mężem Adamem Torbickim jest już 37 lat. Jaka jest jej recepta na udany związek? „Lubimy robić sobie niespodzianki, ale nie z gatunku wcześniejszego powrotu z delegacji, tylko świadczące o tym, że znamy się dobrze i wiemy, czym możemy sobie sprawić radość. Wspieramy się w najważniejszych życiowych momentach. Kiedy się coś dzieje, natychmiast jestem gotowa do działania. Nasi przyjaciele z Meksyku, którzy podróżowali z nami przez całą Polskę i z tylnego siedzenia samochodu mogli nas obserwować, zdiagnozowali, że jesteśmy taką parą, która w chwili załamania partnera bierze się w garść i zmienia świat w piękniejszy. Ciągle do siebie wysyłamy sms-y, telefonujemy. Najważniejsze, że mam w mężu wielkiego przyjaciela, na którego zawsze mogę liczyć, a przecież życie przynosi różne zawieruchy”. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.