Kinga Rusin, Iga Lis, new
Fot. Instagram @iga_lis
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Iga Lis po raz pierwszy szczerze opowiedziała o rodzicach…

Kto jest dla niej wzorem do naśladowania?

Weronika Kostyra 16 lutego 2018 13:00
Kinga Rusin, Iga Lis, new
Fot. Instagram @iga_lis

Iga Lis, młodsza córka Kingi Rusin i Tomasz Lisa, bez wątpienia odziedziczyła urodę po sławnej mamie. Iga w czerwcu skończy 18 lat, a na swoim koncie ma wiele sukcesów. Marzy o karierze modelki, lecz na razie skupia się na nauce i planuje studia za granicą.

Zaledwie kilka tygodni temu zachwyciła na swojej studniówce, ale matura to teraz dla niej priorytet. „Rzadko wychodzę w miasto, cały dzień spędzam w szkole, a kiedy wracam do domu, wkładam dres i uczę się do matury”, powiedziała w najnowszym „Glamour”. Iga Lis została bohaterką okładki pisma i po raz pierwszy szczerze opowiedziała, czym jest dla niej uroda oraz o tym, jak wychowali ją rodzice.

Iga Lis o rodzicach – Kindze Rusin i Tomaszu Lisie

Mimo młodego wieku Iga Lis może pochwalić się już niemałym doświadczeniem w modelingu. Ma na koncie sesje zdjęciowe i udział w pokazach mody. Podkreśla jednak, że uroda nie jest dla niej najważniejsza. „Nie obracam się w towarzystwie, które przywiązuje nadmierną wagę do wyglądu. Ani w mojej rodzinie, ani wśród moich przyjaciół uroda nigdy nie była priorytetem”, przekonuje.

17-latka twierdzi, że tak wychowali ją rodzice, o których wyraża się w samych miłych słowach: „Moi rodzice nigdy nie planowali mojej przyszłości. Nie mieli wobec mnie konkretnych oczekiwań. Do niczego mnie nie zmuszali. Pozwolili mi się swobodnie rozwijać i samej szukać własnej tożsamości i drogi”, powiedziała Iga Lis w „Glamour”.

Przyznaje jednak, że największy wpływ zawsze miała na nią mama i to ona jest jej wzorem: „Staram się na nikim nie wzorować, ale jeśli miałabym wskazać osobę, którą podziwiam, to na pewno byłaby to moja mama. W Polsce jest oczywiście mnóstwo kobiet, których cechy są godne podziwu i naśladowania, ale moim zdaniem żadna inna nie ma wszystkiego „w pakiecie” (śmiech)”, powiedziała i dokładnie wyliczyła, za co podziwia Kingę Rusin:

„Moja mama jest dla mnie przykładem nowoczesnej kobiety: inteligentna, pracowita, odważna, pewna siebie, tolerancyjna, o otwartym umyśle. Odkąd pamiętam, wbijała mi do głowy, że kobieta musi być wykształcona, mieć własne pasje, być niezależna finansowo i aktywna społecznie”.  

Iga Lis, studniówka, dzieci gwiazd
Fot. Instagram/Iga Lis @iga_lis

 

Pędźcie do kiosków! Od dziś znajdziecie tam marcowe Glamour, które ma aż trzy okładki – z ambasadorkami wielkiej akcji @guess x Glamour Show Your Natural Beauty: @iga_lis i @jemerced oraz ze zwyciężczynią konkursu @iga_przybylska 💕 fot. @mateusz.stankiewicz Nasze bohaterki mówią dlaczego naturalność jest piękna, czy jest dla nich kobiecość i czym inspirują się na co dzień ✨ W marcowym Glamour duży raport o trendach na wiosnę-lato 2018 – w modzie, urodzie, kulturze i lifestyle’u. Zobacz, o czym będzie teraz głośno! Poza tym w numerze: • sprawdzamy, czy milenialsi są romantyczni, • opowiadamy historię uzależnionej od operacji plastycznych Joanny • zastanawiamy się nad tym, jak plotkować, żeby mieć przyjaciół • sexy brwi – mały trik zmieni cię nie do poznania • idziemy na zakupy po torebki, biżuterię i buty • pytamy influencerki o to, co je inspiruje • szukamy idealnych perfum na każdy nastrój • rozmawiamy z Rosalie o tym, dlaczego lubi zgarnąć trochę cudzej wiedzy • ćwiczymy naśladując zwierzęta Wersję podstawową gazety kupicie za 4,99 zł. Natomiast Glamour z dodatkiem Notebook by Margaret otrzymacie w cenie 16,99 zł 💸

Post udostępniony przez glamourpoland (@glamourpoland)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.