Viva!Mama, okladka, maj 2021, Ida Nowakowska w ciazy sesja zdjeciowa
Fot. Olga Majrowska
O TYM SIĘ MÓWI

Ida Nowakowska pokazała wzruszające nagranie ze szpitala! 

„Mój świat obrócił się do góry nogami”

Olga Figaszewska 10 maja 2021 18:35
Viva!Mama, okladka, maj 2021, Ida Nowakowska w ciazy sesja zdjeciowa
Fot. Olga Majrowska

Ida Nowakowska potwierdziła informacje. Gwiazda Pytania na śniadanie kilka dni temu powitała na świecie synka. Prezenterka pokazała niezwykłe nagranie ze szpitala, które opatrzyła wzruszającym opisem. Do kogo podobny jest synek gwiazdy?

Ida Nowakowska po raz pierwszy została mamą

W poniedziałek Super Express podał, że Ida Nowakowska kilka dni temu została mamą. Jak wynikało z doniesień dziennika, gwiazda czuje się dobrze i wraz z synkiem cieszy się wspólnymi chwilami w domowym zaciszu. Tancerka od dawna marzyła o powiększeniu rodziny.

„Do macierzyństwa przygotowywałam się całe życie!”, zdradziła w wywiadzie dla VIVY! Mamy! „To było nasze wielkie marzenie. W rodzinie mojego męża było dużo dzieci, on sam ma dwoje rodzeństwa i otacza go wielu krewnych. A ja tego nigdy nie miałam, a zawsze marzyłam, żeby mieć taki pełen gwaru dom”, dodawała niedawno w rozmowie z Krystyną Pytlakowską. 

Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns bedzie miala synka porod jak sie czuje
Fot. Olga Majrowska

Ida Nowakowska pokazała synka

Teraz Ida Nowakowska opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym widzimy wzruszonego męża gwiazdy, Jacka Herndona i ich synka. Sama prezenterka przyznała, że maleństwo to wykapany tata!

„Wykapany Tata Like Father, like Son Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie 7go maja, jak wskazywał termin porodu. 🤍 Prawie 4 kg szczęścia... Jakby to ująć... o godz. 1:04 mój swiat obrócił się do góry nogami”, wyznała dumna mama.

„A tutaj chwilka po porodzie... Jack nie mógł się rozstać ze swoim przyjacielem… Wielkie podziękowania dla całego Szpitala im. Świętej Rodziny na Madalińskiego - dla całej fantastycznej Załogi, wspaniałej Dyrekcji, i dla moich Aniołów Stróżów - Pani Doktor Kardasz- Cywoniuk i Położnej Joanny Pełczyńskiej. Żadne słowa nigdy nie opiszą mojej dozgonnej wdzięczności. 🤍 Dziękujemy za wszystkie ciepłe słowa... i za modlitwę...
i przesyłamy potrójną dawkę miłości! 🤍 Z Bogiem! ”, zakończyła gwiazda.

Zobacz:  Ida Nowakowska: „Do macierzyństwa przygotowywałam się całe życie!”

Ida Nowakowska, synek
Fot. Instagram Ida Nowakowska/ @idavictoria

Fani pospieszyli z gratulacjami i życzeniami. Ida Nowakowska na InstaStories opublikowała także wspólną fotografię z synkiem i mężem. „Tutaj jakąś godzinkę po tym, jak pojawił się na świecie...”, napisała gwiazda.

Prezenterka nie zdradziła jeszcze, jakie imię nosi jej pociecha. „Ze względu na rodzinę Jacka staramy się, żeby imię nie było trudne do wymowy po angielsku. Jestem wielką fanką typowo polskich imion, takich troszeczkę starodawnych, i podoba mi się, że jest do nich teraz taki powrót. Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi, bo wiemy, że imię idzie z nami przez całe życie. Ja swoje lubię, było wyjątkowe, gdy dorastałam”, mówiła w rozmowie z VIVA! Mama. 

Serdecznie gratulujemy!  

Zobacz: Jaką mamą chce być gwiazda TVP Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska
Fot. Instagram Ida Nowakowska/ @idavictoria

Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns bedzie miala synka
Fot. Olga Majrowska

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.