Ida Nowakowska jest w ciąży, Ida Nowakowska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER
O TYM SIĘ MÓWI

Ida Nowakowska jest w ciąży

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 26 stycznia 2021 10:33
Ida Nowakowska jest w ciąży, Ida Nowakowska
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

To wspaniała wiadomość.  Jej marzenie o byciu mamą wkrótce się spełni! Ida Nowakowska spodziewa się dziecka. Wraz z mężem powitają wkrótce na świecie swoją pociechę. Gwiazda szczęśliwą nowiną podzieliła się w programie Pytanie na śniadanie. 

Ida Nowakowska jest w ciąży

Jurorka Dance Dance Dance i współprowadząca Pytania na Śniadanie  zawsze podkreślała, że rodzina jest dla niej najważniejsza. Ida Nowakowska od dawna marzyła o tym, by zostać mamą.  

,,Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo", wspominała w wywiadzie dla Urody Życia.

Prezenterka i jej mąż, Jack Herndon wkrótce spełnią swoje pragnienie. Za chwilę ich rodzina się powiększy.  Ida Nowakowska jest w szóstym miesiącu ciąży! Maleństwo przyjdzie na świat w maju. Radosną informację przekazano podczas programu Pytanie na Śniadanie. Prezenterka nie kryła swojego poruszenia. To dla niej wyjątkowy czas. Ida Nowakowska wygląda kwitnąco! 

,,GRATULUJEMY 😍🍼☺️ To już 6. miesiąc! Nasza pytaniowa rodzinka się powiększa!", napisano na profilu programu. 

Gwiazda nie zdradziła płci i imienia swojej pociechy. 
Serdecznie gratulujemy i życzymy wszystkiego co najlepsze!  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.