Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns
Fot. Olga Majrowska
O TYM JEST GŁOŚNO

Ida Nowakowska pokazała twarz synka. Do kogo jest podobny? 

Chłopiec rośnie jak na drożdżach

Olga Figaszewska 5 lipca 2021 14:28
Ida Nowakowska w  ciazy - wywiad wideo narodziny dziecka urodzila gwiazda tvp pns
Fot. Olga Majrowska

Ida Nowakowska marzyła o tym, by zostać mamą. O spełnienie tego pragnienia walczyła przez pięć lat. Gwiazda wraz z mężem niedawno powitała na świecie synka. Prowadząca Pytanie na śniadanie poświęca się macierzyństwu i cieszy każdą chwilą ze swoją pociechą. Teraz wspólnie świętowali Dzień Niepodległości. A chwilę wcześniej Ida Nowakowska pokazała twarz maleństwa. Do kogo jest podobne? To nagranie ujęło fanów  gwiazdy. 

Ida Nowakowska o najważniejszej roli w jej życiu

O macierzyństwie mówiła zawsze z poruszeniem i tęsknotą. Do tej roli przygotowywała się od dawna. Zawsze marzyła o tym, że będzie mamą. „To było nasze wielkie marzenie. W rodzinie mojego męża było dużo dzieci, on sam ma dwoje rodzeństwa i otacza go wielu krewnych. A ja tego nigdy nie miałam, a zawsze marzyłam, żeby mieć taki pełen gwaru dom”, mówiła w wywiadzie dla VIVA! Mama.

Ida Nowakowska od niedawna wspólnie z mężem, Jackiem Herndonem powitali na świecie synka. Para nie zdradziła do tej pory imienia swojej pociechy.

„Wiem, że czeka nas coś przepięknego. I jeżeli nawet trudnego, to pojawienie się dziecka wzbogaci nasze życie”, mówiła Krystynie Pytlakowskiej.

Sprawdź też: Ida Nowakowska: „Do macierzyństwa przygotowywałam się całe życie!”

Viva!Mama, okladka, maj 2021, Ida Nowakowska w ciazy sweter
Fot. Olga Majrowska

Ida Nowakowska w ciaży w sesji dla VIVA! Mama

Kiedy synek pary pojawił się na świecie, nie kryli swojego wzruszenia. „Nawet punktualność nasz synek odziedziczył po tacie. Przyszedł na świat siłami natury dokładnie 7go maja, jak wskazywał termin porodu. 🤍 Prawie 4 kg szczęścia... Jakby to ująć... o godz. 1:04 mój świat obrócił się do góry nogami", pisała Ida Nowakowska. Teraz każde święto i każda rocznica jest dla nich wyjątkowa. Po raz pierwszy spędzają je we trójkę.

Każde święto jest dla nich wyjątkowe

Podobnie było i tym razem. Gwiazda zamieściła na Instagramie nagranie, na którym rodzinnie obchodzą Dzień Niepodległości. Mąż gwiazdy jest Amerykaninem, dlatego nic dziwnego, że małżonkowie wspólnie celebrują dzień 4 lipca. Z tej okazji Ida Nowakowska zamieściła wyjątkowe nagranie, na którym tańczy, trzymając synka w objęciach. Dziennikarka zachwyciła także strojem z motywem amerykańskiej flagi.  Nie dało się od nich oderwać wzroku.

„Szczęśliwego 4 lipca! Pierwszy naszego syna. Nie mogę się doczekać, by nauczyć go wagi Deklaracji Niepodległości”, napisała Ida Nowakowska.

Nie ma wątpliwości, że pewnego dnia spełni wielkie marzenie mamy i pokocha Stany Zjednoczone tak jak ona. W jego oczach da się wyczytać, że jest już dumnym Amerykaninem jak jego tata.

Czytaj także: Ida Nowakowska poruszająco o tacie: „Jego nieobecność jest nadal bolesna”

Ida Nowakowska pokazała synka

Gwiazda chętnie dzieli się z fanami zdjęciami maleństwa i opowiada o swoich odczuciach związanych z najważniejszą rolą jej życia. Tancerka pokazuje, jak spędza czas ze swoją pociechą. Jakiś czas temu zachwyciła fanów wideo z udziałem synka. Ida Nowakowska pokazała na nim twarz maleństwa.

Chłopiec rośnie jak na drożdżach! Wideo ujęło wielbicieli gwiazdy i nie ma w tym nic dziwnego, bo synek Jacka Herndona i Idy Nowakowskiej na widok swojej ulubionej zabawki obdarzył mamę uśmiechem od ucha do ucha!

Podobny do mamy? A może do taty?  

Synek Idy Nowakowskiej, tak wygląda dziecko Idy Nowakowskiej
Fot. Instagram @idavictoria Ida Nowakowska, InstaStories, za JastrząbPost.pl

Synek Idy Nowakowskiej, tak wygląda dziecko Idy Nowakowskiej
Fot. Instagram @idavictoria Ida Nowakowska, InstaStories, za JastrząbPost.pl

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.