Hugh Grant
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Hugh Grant stanął po stronie księcia Harry'ego!

Utrzymuje: „Tabloidy skutecznie zamordowały jego matkę”

Sabina Zięba 17 stycznia 2020 08:55
Hugh Grant
Fot. Getty Images

Po ogłoszeniu decyzji Harry'ego i Meghan o odłączeniu od brytyjskiej rodziny królewskiej, emocje w Wielkiej Brytanii nie opadają. Mieszkańcy wysp są oburzeni ruchem księcia i o wszystko obwiniają byłą aktorkę. Hejt w mediach nie ustaje, lecz cały czas się nasila. Okazuje się jednak, że nie wszyscy krytykują szokującą informację. Hugh Grant w najnowszym wywiadzie opowiedział się po stronie Harry'ego. Dlaczego?

Hugh Grant w programie Radio Andy

W związku z promocją filmu Dżentelmeni, który do polskich kin wchodzi 14 lutego tego roku, Hugh Grant pojawił się w programie Radio Andy emitowanym w amerykańskiej stacji radiowej Sirius XM. Podczas rozmowy gospodarz show, Andy Cohen, zapytał aktora, co ten sądzi o decyzji księcia i księżnej Sussex o spędzeniu więcej czasu w Ameryce Północnej.

Choć Hugh początkowo odrzucił pytanie, potem pokusił się o zaskakującą odpowiedź: „Muszę stwierdzić, że jestem raczej po stronie Harry’ego. Prasa tabloidowa skutecznie zamordowała jego matkę. Teraz rozrywają jego żonę na strzępy. Myślę, że jako mężczyzna jego zadaniem jest chronić swoją rodzinę, więc jestem z nim”.

Wiadomo nie od dziś, że walka z mediami nie jest Granowi obca. W 2018 roku wytoczył proces brytyjskiemu wydawcy Mirror Group Newspapers, po tym, jak przechwycono jego wiadomości głosowe. Od tego czasu jest znany ze swoich działań przeciwko ingerencji mediów. Zasiada on również w radzie organizacji Hacked Off, która zajmuje się ofiarami nadużyć prasy.   

książę Harry i księżna Meghan

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.