Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne
O TYM SIĘ MÓWI

Hotel Paradise powraca! Znamy datę premiery pierwszego odcinka! 

Nie zabraknie emocji!

Redakcja VIVA! 23 kwietnia 2020 19:52
Klaudia El Dursi
Fot. archiwum prywatne

Hotel Paradise powraca! Dla fanów show nagrywanego na rajskiej wyspie Bali to wspaniała informacja! Powrócą ulubieni uczestnicy, a widzowie na nowo poczują niesamowite emocje. Już we wtorek, 28 kwietnia stacja TVN7 wyemituje pierwszy odcinek specjalny programu. Nie zabraknie zaskoczeń!


Specjalne odcinki Hotel Paradise: emisja

O co chodzi w Hotelu Paradise? W kurorcie na Bali zostaje „zamkniętych” 11 singli, których zadaniem było łączenie się w pary. Osoba, która nie znajdzie drugiej połówki do dzielenia pokoju opuszczała show, a na jej miejsce pojawiał się kolejny uczestnik. W finale programu pojawiła się tylko jedna para – wybrana przez innych zawodników. Single mogą podzielić się (100 tysięcy złotych) lub nie. O wszystkim decyduje ścieżka lojalności.

Przygotowujesz swoją garderobę na nadchodzące lato? Mamy coś dla Ciebie!

Nic dziwnego, że losy grupy singli z zapartym tchem śledziło tysiące telewidzów. Próby odnalezienia prawdziwej miłości dostarczały wiele emocji. A o wybranej marzyli wszyscy.

Pierwsza edycja dobiegła końca, ale stacja TVN 7 postanowiła wyemitować serię 12 odcinków specjalnych. We wtorek na ekrany wejdzie Hotel Paradise – Powrót do Raju. Fani reality show będą mogli dowiedzieć się, jak po powrocie z Bali wygląda życie uczestników. Czy zwycięska para Marietta Witkowska i Krzysztof Chris Ducki nadal tworzą szczęśliwy związek? Ale to nie wszystko! 

Hotel Paradise – Powrót z Raju będzie można oglądać od wtorku do piątku. Pierwszy odcinek pojawi się już 28 kwietnia o godzinie 20.00 na antenie TVN7. 

Oto nasze propozycje. Tu znajdziesz idealną sukienkę na wieczorne wyjście:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wielki Finał Hotelu Paradise 💜 Tyle wspomnień i emocji , jakby to było wczoraj ☀️ @hotelparadise.tvn7

Post udostępniony przez Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.