Cavo Tagoo
Fot. Instagram @cavotagoomykonos
PODRÓŻE GWIAZD

Chodakowska, Lewandowska, Maffashion... Gdzie wypoczywają znane Polki?

Oto ulubiony hotel gwiazd na Mykonos! Cena za noc to… 10 000 złotych

Agnieszka Paluszyńska 2 sierpnia 2019 14:30
Cavo Tagoo
Fot. Instagram @cavotagoomykonos

Mąż Ewy Chodakowskiej - Lefteris Kavoukis jest Grekiem, dlatego trenerka spędza w jego ojczyźnie dużo czasu. Choć podobno kupiła tam już kilka mieszkań, wakacje lubi spędzać  też w ekskluzywnych hotelach. 37-latka po wielu prośbach internautów w końcu wyznała, gdzie niezmiennie od sześciu lat, zatrzymuje się podczas pobytów na Mykonos. Ze względu na wspaniałe zachody słońca, zawsze wybiera hotel Cavo Tagoo, położony niedaleko miejscowości Chora. Robi wrażenie!

Hotel gwiazd: Cavo Tagoo na Mykonos

Utrzymany w minimalistycznym stylu, oferuje pojedyncze pokoje, apartamenty typu suite i wille. Niektóre z nich wyposażone są w wannę z hydromasażem i prywatny basen. Ponadto goście hotelowi mogą również korzystać z dużego basenu z barem-akwarium, centrum fitness oraz spa.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

📷 by @jameslloydcole via @sophiegardner @jameslloydcole

A post shared by Cavo Tagoo Mykonos (@cavotagoomykonos) on

Oferuje ono tradycyjne zabiegi na ciało i twarz, chromoterapię, możliwość skorzystania z usług salonu kosmetycznego, sauny i łaźni parowej. Na terenie hotelu znajduje się też restauracja, której specjalnością są dania współczesnej kuchni śródziemnomorskiej, przyrządzane na bazie świeżych greckich produktów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

WAKACJE CZAS START 🇬🇷 #mykonos #homesweethome #warmestwelcome

A post shared by Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) on

Niestety cena za te wszystkie luksusy może wynieść nawet 10 000 złotych za noc, a Ewa Chodakowska otwarcie oznajmiła, że nie możemy liczyć na załatwienie jakiejkolwiek zniżki. „Zjeżdżają tutaj największe nazwiska z całego świata i każdy płaci, jak każdy inny. I DOBRZE! Nie ma znaczenia, kim jesteś. Jesteś traktowana na równi z innymi” - napisała. Faktycznie gośćmi hotelu byli między innymi Izabel Goulart, brazylijska modelka i jedna z „Aniołków” Victoria's Secret czy Olivier Rousteing, dyrektor kreatywny francuskiego domu mody Balmain.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tuesday afternoon mood 🍓🛁 #vacation #greece #mykonos #relaxing @cavotagoomykonos

A post shared by Izabel Goulart (@izabelgoulart) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

LIFE

A post shared by OLIVIER R. (@olivier_rousteing) on

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.