Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
HOROSKOP

HOROSKOP na wrzesień. Panny, takie jakie jak Anna Lewandowska, odnajdą spokój i równowagę

Olga Figaszewska 4 września 2017 07:00
Anna Lewandowska, Viva! sierpień 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Rok 2017 to czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego z carte blanche – w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjać.

Horoskop 2017. Co czeka Cię w drugiej połowie sierpnia?

Trwa czas zodiakalnych Lwów! Jednym z nich jest Anna Lewandowska, która 7 września skończy 29 lat.

Polecamy też: Trwa sportowy obóz Anny Lewandowskiej! Nie zgadniecie, ile trzeba zapłacić za treningi


Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

Polecamy także: Zobacz horoskop na 2017 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

Panna 23.08–22.09

MIŁOŚĆ

Tryskać będziesz seksapilem, a twój wdzięk oczaruje niemal każdego. Poprawa klimatu w sprawach uczuciowych. Dni sprzyjające byciu we dwoje. Będziesz bardziej romantyczna niż zazwyczaj i wyjątkowo przyjaźnie nastawiona do partnera, dzięki czemu bardzo się do siebie zbliżycie. Panny, które wiodą żywot singla, odnowią znajomość sprzed lat. Po kilku miłych randkach prysną jednak nadzieje, że dawny adorator to dobry kandydat na partnera. Po okresie poszukiwań przyjdzie pora na nowy rozdział. Seks da wam wiele radości i satysfakcji! Jeżeli jest ktoś, kto ci się bardzo podoba, zrób pierwszy krok.

RODZINA I PRZYJACIELE

Zalecana jest równowaga i spokój. Wenus sprzyja rozrywce i sztuce, okazywaniu miłości i odnawianiu przyjaźni. Pojawi się kusząca propozycja wakacyjnego wyjazdu. Przyjmij ją, nawet jeśli będziesz musiała zmienić dotychczasowe plany.

ZDROWIE Stosuj lekkostrawną dietę – pamiętaj, że jeśli masz skłonność do tycia, teraz powinnaś liczyć kalorie. Zdecydowana poprawa nastroju.

WAGA

MIŁOŚĆ

Pisane ci jest szczęście w miłości. Nikt nie może się oprzeć twojemu urokowi, sięgaj więc po mężczyzn z najwyższej półki. Możesz usłyszeć słowa, które będą jak miód na twoje serce. Twój wybranek zakocha się w tobie od pierwszego wejrzenia. Wasz związek będzie namiętny, gorący i gwałtowny, a ty sama, wbrew wszelkim stereotypom, napiszesz scenariusz miłosnej gry. Twoje fantazje seksualne przyprawią ukochanego o zawrót głowy, ale także niesamowicie rozpalą. Zadbaj tylko o to, by krewni nie wtrącali się w wasze sprawy. 

RODZINA I PRZYJACIELE

Staniesz przed ważnym dylematem rodzinnym i będziesz miała niewiele czasu na wybór właściwej opcji. Pojawi się wiele okazji do bywania w towarzystwie. Przestaniesz siedzieć w domu i zaczniesz szukać kontaktu ze znajomymi. Niejedną noc spędzisz na odlotowej domówce!

ZDROWIE

Życie na wysokich obrotach wymaga odpowiedniej diety. Staraj się jeść zdrowo i regularnie, mimo że nie zawsze masz na to czas. Kilka wizyt w klubie fitness poprawi nastrój.

 

Skorpion 23.10–21.11

MIŁOŚĆ

Koniec wątpliwości uczuciowych. Samotne Skorpiony staną się romantyczne i uczuciowe. Ale nie flirtuj z byle kim, bo plotki szybko się rozniosą. Poszukaj kogoś, z kim połączą cię wspólne zainteresowania. Masz szansę znaleźć wspaniałego kochanka. Wykorzystaj to! Pary spotykające się jedynie na randkach być może postanowią wspólnie zamieszkać. Skorpiony, które stanęły już na ślubnym kobiercu, przeżyją powrót dzikiej namiętności. Miłe słowa partnera podziałają jak balsam na twoją spragnioną czułości duszę. 

RODZINA I PRZYJACIELE

 Nie zaszkodzi ci odrobina fantazji w codziennym życiu. Zwłaszcza że swoim postępowaniem możesz sprawić przyjemność rodzinie. Bardziej niż dotychczas zadbasz o komfort i wygodę. W twoim życiu pojawi się ktoś, o kogo istnieniu już zapomniałaś. Odżyje zapomniane uczucie.

ZDROWIE

Nie poddawaj się melancholii. Uważaj na skórę i włosy – zadbaj o uzupełnienie witamin i pierwiastków. Znacząca poprawa zdrowia u osób cierpiących na problemy z kręgosłupem.

Strzelec 22.11–21.12

MIŁOŚĆ

Będziesz oszołomiona natłokiem zdarzeń. Dopuść do głosu swoje uczucia, bo to właśnie serce będzie teraz najlepszym doradcą. Jeśli z partnerem dzieli cię różnica charakterów, przekonasz się, że jest to wasz największy atut. Zrozumiesz, że szczęście nie przychodzi do tych, którzy nie doceniają tego, co mają. Obserwuje cię ktoś bardzo nieśmiały. Rozejrzyj się i… zrób pierwszy krok. Może to będzie miłość na całe życie? Czeka cię mnóstwo atrakcji seksualnych i emocji. Spotkasz sympatię sprzed lat. Więcej odwagi, a wszystko ułoży się po twojej myśli.

RODZINA I PRZYJACIELE

Na polu przyjaźni pojawi się przestrzeń na coś nowego i wartościowego. W relacjach rodzinnych niewykluczone napięcia, a nawet konflikt pokoleń. Sytuacja będzie wymagać kompromisu! Znajdziesz więcej czasu dla siebie. Nadrobisz zaległości towarzyskie, książkowe, filmowe i muzyczne.

ZDROWIE

Unikaj stresu i dbaj o serce. Stosuj racjonalną dietę, bogatą w naturalne witaminy. Na dolegliwości związane z kręgosłupem najlepszy będzie ruch. Zatem na tańce lub na rower!

Koziorożec 22.12–19.01

MIŁOŚĆ

Wolne, choć już zakochane Koziorożce opanuje demon zazdrości. Muszą uważać, żeby nie przesadzić z zaborczością – ukochany może nie odebrać tego jako dowodu miłości. Osoby żyjące w nieudanych związkach przestaną tolerować to, co im nie odpowiada, podejmą konkretne decyzje, uzmysłowią sobie, na czym polega problem w ich relacji. Być może rozstaną się w przyjaźni. Zaakceptujesz swoje seksualne pragnienia. Ktoś sprawi, że nauczysz się cieszyć swoim ciałem. Uśmiechnij się do Baranów, Byków i Strzelców.  

RODZINA I PRZYJACIELE

Będziesz dostrzegać piękno świata i ludzi wokół siebie. Twoje życie nareszcie stanie się jaśniejsze! Czeka cię wiele przyjemności i rozrywek. Dobrze poczujesz się w nowym towarzystwie. Czy masz takie miejsce, do którego zawsze chciałaś pojechać? Teraz być może to marzenie się spełni.

ZDROWIE

Staniesz się spokojniejsza i bardziej odporna na infekcje. Uważaj tylko z cudownymi zabiegami mającymi w mig zapewnić ci olśniewający wygląd. Postaw na sport.

Wodnik 20.01–18.02

MIŁOŚĆ

Czeka cię zawrót głowy od komplementów. Mężczyźni nie będą mogli oderwać oczu od twojej zniewalającej urody. Poczujesz, że potrzebujesz nowych wrażeń. Samotne Wodniki będą miały okazję poznać kogoś wyjątkowego. Nie powinnaś jednak brać sobie do serca obietnic, jakie usłyszysz podczas gorących nocy. Prawdziwa miłość potrzebuje czasu, by w pełni rozkwitnąć. Możesz stanąć przed wyborem między dwiema osobami. Zamężne Wodniki na nowo oczarują partnera seksapilem i przebojowością.

RODZINA I PRZYJACIELE

Chcesz zmienić świat? Zacznij od siebie. Uśmiechaj się i nie narzekaj. Pojawi się ktoś, kto zainspiruje cię do zmiany sposobu myślenia. Pozwól sobie na chwilę szaleństwa. Szybka decyzja o wakacyjnym wyjeździe będzie naprawdę niezłym pomysłem.

ZDROWIE  

Uboga w mikroelementy dieta może poważnie zaburzyć równowagę organizmu. Możliwe problemy z ciśnieniem. Unikaj alkoholu! Bursztyn ochroni cię przed smutkiem.

Ryby 19.02–20.03

MIŁOŚĆ

Twoje stosunki z mężem ułożą się teraz lepiej niż zazwyczaj. Wielką rolę odegra tu przyjaźń i porozumienie w sferze intymnej. Samotnym Rybom przybędzie interesujących wielbicieli. Będziesz czarująca i seksowna. Wzrośnie twój apetyt na uwodzenie. Obudzi się pragnienie korzystania ze wszystkich uroków życia  i szczególna czułość na wdzięki płci przeciwnej. Seks na łonie natury może być wielkim wydarzeniem! Poznasz kogoś, kto okaże się godny twojego zaufania. Pomyśl, czy wcześniej było ci z kimś tak miło? 

RODZINA I PRZYJACIELE

W sprawach osobistych czekają cię same pozytywy! Wykorzystaj nadzwyczajną moc i magnetyzm, jakie z ciebie emanują, ciesz się życiem. Znajdziesz teraz w sobie siłę, by robić to, o czym zawsze marzyłaś. W relacjach rodzinnych wszystko ułoży się jak w bajce! 

ZDROWIE

Nie lekceważ  dolegliwości kobiecych lub związanych z układem pokarmowym. Zdobądź się na więcej uśmiechu i pogodę ducha. Wolny czas wykorzystaj na relaks.

Baran 21.03–19.04

MIŁOŚĆ

Zakończysz toksyczny romans, który od dawna nie pozwalał ci cieszyć się życiem. W stałych związkach pogodniej, a iskierka zazdrości podziała orzeźwiająco nawet na pary, które planowały się rozstać. Może zapanować prawdziwa harmonia dusz i ciał, ale pod jednym warunkiem – musisz nareszcie dostrzec potrzeby partnera, a także nauczyć się nie tylko brać, ale i dawać. Jakaś erotyczna przygoda doda ci wigoru i pewności siebie. Zauroczenie może być silniejsze niż zdrowy rozsądek. Masz szansę na szczęśliwe ulokowanie uczuć!

RODZINA I PRZYJACIELE

Teraz więcej uwagi poświęć swoim bliskim. Mogą czuć się urażeni i mieć pretensje, że ich zaniedbujesz, a to może stać się przyczyną konfliktów i nieporozumień. Spodziewaj się komplementów i zaproszeń na imprezy. Spełnią się twoje marzenia o podróżach!  


ZDROWIE

Zabiegi aromaterapeutyczne dodadzą ci energii i poprawią odporność organizmu. Mogą nasilać się dolegliwości alergologiczne. Nie jedz zbyt wiele słodyczy.

Byk 20.04–20.05


MIŁOŚĆ

Gwiazdy obdarzą cię niezwykłym urokiem i seksapilem. Nie będziesz miała problemu z rozkochaniem w sobie każdego, kto wpadnie ci w oko. Twoja wyobraźnia i zdolność odgadywania najskrytszych pragnień będą godne zazdrości. Słuchaj intuicji, bo to ona bezbłędnie ci podpowie, z kim warto wejść w gorący romans, a od kogo trzymać się z daleka. Wzrośnie temperatura twojego stałego związku – przeżyjecie chwile wielkiej namiętności. W sypialni poszukiwać będziesz zmysłowych inspiracji. Dla osób po przejściach Wenus przygotowała romantyczne niespodzianki!

RODZINA I PRZYJACIELE

Dobre relacje z przyjaciółmi uskrzydlą cię i dodadzą sił. Od bliskich otrzymasz dużo ciepła, którego tak potrzebujesz. Dużo zabawy i nowych znajomości, ale raczej powierzchownych. Zamknij rozdziały, do których nie chcesz już wracać.

ZDROWIE

Nie zabraknie ci sił witalnych. Letni wypoczynek, ruch na świeżym powietrzu, dieta – tego potrzebuje twoje ciało.

Bliźnięta 21.05–21.06

MIŁOŚĆ

Dobry humor sprawi, że w sprawach sercowych zdecydujesz się na więcej niż do tej pory. W sypialni zagoszczą czułe pieszczoty, miłe słowa i nutka romantyzmu. Stały partner nie oprze się twoim wdziękom. Singielki zrobią wszystko, by zdobyć osobę, która zawróciła im w głowie. Pamiętaj, że od czasu do czasu szczęściu trzeba pomóc. Pozwól sobie być słabą kobietką! Silne męskie ramię znajdzie się wcześniej, niż myślisz. Bliskie spotkanie z przystojnym Wodnikiem! 

RODZINA I PRZYJACIELE  

Będziesz działała na innych jak magnes. Przed tobą bogate życie towarzyskie. W domu atmosfera pełna przyjaźni i ciepłych uczuć. W małym gronie będziesz realizować wspólny, niekonwencjonalny pomysł. Może on dotyczyć sztuki, podróży albo spraw erotycznych. 

ZDROWIE 

Korzystaj z ładnej pogody. Jeśli coś ci dolega, to dobry czas na przeprowadzenie skutecznej terapii. Wzmacniaj się ziołami. Trzymaj się z dala od ryzykownych używek.  

 

Rak 22.06–22.07

MIŁOŚĆ

Przed tobą beztroskie dni pełne szczęścia! Będziesz wzbudzać zainteresowanie płci przeciwnej. Masz szansę poznać kogoś nieziemsko seksownego. Nie bój się mówić otwarcie partnerowi o swoich uczuciach – zbliży was to do siebie. Samotni mogą liczyć na gorący romans. Gwiazdy ześlą wam szansę na zrealizowanie miłosnego pragnienia. Związki teraz zawarte będą nierozerwalne. Ze strony nowego kochanka możesz liczyć na lojalność, uczciwość i stałość. 

RODZINA I PRZYJACIELE

Świadomość, że masz koło siebie wiele życzliwych osób, pozwoli ci odzyskać poczucie bezpieczeństwa. Czekają cię niespodziewane spotkania, telefony i wiadomości. Dostaniesz prezent od losu. Będzie to coś, czego bardzo potrzebujesz. 


ZDROWIE

To dobry czas na medytację i poznanie swego wnętrza. Po urlopie masz dobrą kondycję. Pomyśl o jakiejś formie aktywności, która pozwoli ci zachować ją na dłużej.

 

 

Lew 23.07–22.08

MIŁOŚĆ

Mężczyźni będą zabiegać o twoje względy. W kandydatach na randkę będziesz przebierać do woli. Twoje serce może ulec porywom namiętności. Będziesz pragnęła erotycznych doznań, nie zważając na to, czy jesteś już z kimś związana. Świeżo zakochane Lwy będą się cieszyć szczęściem, którego nic nie zmąci. Zrozumiesz, że bycie w letnim związku nie ma przyszłości. Dostaniesz od losu to, czego pragniesz w miłości – postaraj się mądrze z tego skorzystać. Pomyśl o powiększeniu rodziny! 

RODZINA I PRZYJACIELE

Staraj się rozładowywać napięcia uśmiechem i życzliwością. Uaktywni się twoja potrzeba poznawania ludzi i świata, co otworzy dom dla przyjaciół albo skłoni do podróży. Pisane ci są nowe atrakcje w gronie rodzinnym. Nie wierz w obietnice Barana.

ZDROWIE

Amulety pomogą ci odzyskać spokój wewnętrzny. Pamiętaj, że wszystko, co teraz zrobisz dla swojego organizmu, przyniesie ci satysfakcję. Zwolnij tempo, nie musisz tak pędzić.

Sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.