Marta Żmuda-Trzebiatowska, VIVA! listopad 2015, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
HOROSKOP

Horoskop na lipiec. Dla zodiakalnych Lwów, takich jak Marta Żmuda Trzebiatowska, to czas na miłość

Olga Figaszewska 17 lipca 2017 07:30
Marta Żmuda-Trzebiatowska, VIVA! listopad 2015, main topic
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Rok 2017 to czas kreatywności, nowych początków, rozbudzonych ambicji. Szansa na rozpoczęcie wszystkiego z carte blanche – w miłości, pracy, relacjach z najbliższymi i przyjaciółmi. Sprawdź, czy astralne niebo będzie ci sprzyjać.

Trwa czas zodiakalnych Lwów! Jednym z nich jest Marta Żmuda Trzebiatowska, która 26 lipca skończy 33 lata.


Życzymy jej wszystkiego najlepszego!

Przyszłość przepowiada Bianka - tarocistka i astrolog, która zajmuje się przepowiedniami anielskimi i białą magią.

Polecamy także: Zobacz horoskop na 2017 rok! Być może czeka Cię zmiana pracy, miłość, awans...

Horoskop 2017. Co czeka Cię w drugiej połowie lipca?

Rak 22.06–22.07

MIŁOŚĆ Warto teraz pojechać w jakieś piękne miejsce we dwoje. Stałym relacjom nie grozi nuda. Wpadniecie na niejeden pomysł ożywiający wspólne życie. Cichy wielbiciel zrobi wszystko, aby podbić twoje serce. W miłości przyjmiesz postawę wyczekującą i będziesz dyskretnie wabiła ofiarę, rozsiewając wokół magiczny czar. Zechcesz być adorowana i zdobywana. Obserwowanie tego, jak ktoś się o ciebie stara, sprawi ci niemałą przyjemność. Czułym wyznaniom i pieszczotom nie będzie końca! Jeśli dobrze poszukasz, znajdziesz partnera na długie lata.
RODZINA I PRZYJACIELE Przypadkowa rozmowa okaże się początkiem interesującej znajomości, może nawet przyjaźni. Twoje humory doprowadzą krewnych do szału. Lepiej powiedzieć mniej, niż przepraszać.

ZDROWIE  Nie lekceważ sygnałów ostrzegawczych, które wysyła twój organizm. By poprawić kondycję, zadbaj o codzienną gimnastykę.

Lew 23.07–22.08

MIŁOŚĆ

Staniesz się jeszcze bardziej błyskotliwa, a jednocześnie niezwykle uczuciowa. Pamiętaj, że nie musisz na każdym kroku udowadniać swojej wartości. Twoim znakiem opiekuje się Wenus, planeta miłości, a więc możesz liczyć na spore sukcesy w tej dziedzinie. Oczarujesz, kogo tylko zechcesz, a twoje serce będzie pełne radości. Kochaj i poczuj, że żyjesz! W stałych związkach partner postawi na pikantną nutkę erotycznych wrażeń. Będziesz widziała, jak się stara i adoruje cię na każdym kroku. Singielki mają szansę spotkać mężczyznę marzeń w zupełnie niecodziennych okolicznościach.

RODZINA I PRZYJACIELE

Mogą spotkać cię przejściowe problemy towarzyskie, ale nie przejmuj się – wszystkie konflikty uda się w końcu rozwiązać. Musisz rozważyć propozycję, którą złożył ci ktoś bliski. Potraktuj poważnie jego słowa. Dostaniesz miły upominek od losu.

ZDROWIE Zacznij walczyć z sennością i ponurymi myślami w bardziej zdecydowany sposób! Postaw na relaks na łonie natury.

Panna 23.08–22.09

MIŁOŚĆ Atmosfera wokół ciebie będzie pozbawiona napięć. Kontakty z ludźmi z różnych zakątków świata przyniosą ci wiele radości. W życiu uczuciowym zapragniesz ekscytacji. Nowy wielbiciel pomoże ci zrealizować niecodzienne marzenia. Możliwe, że szczęśliwie zakochane Panny podejmą decyzję o zaręczynach. Dobry okres na rozstania dla par, które żyją w związkach bez miłości. Zaobrączkowani powinni celebrować wspólne kolacje z winem i cieszyć się sobą w sypialnianym zaciszu.

RODZINA I PRZYJACIELE

Całe otoczenie obdarza was sympatią i zainteresowaniem. Nie licz na to, że będziesz spędzać wieczory przed telewizorem. Teraz pojawi się ktoś, z kim będziesz się świetnie bawić! W domu sielska atmosfera. Uważaj jednak, by nie zranić seniora rodu.

ZDROWIE Wzrost aktywności. Zdrowie ci dopisze. Nawet chroniczne dolegliwości będą mniej dokuczliwe.

Waga 23.09–22.10

MIŁOŚĆ Kryzys, czas zapomnieć o urazach i wybaczyć partnerowi. Wreszcie znajdziecie dla siebie czas i nadrobicie wszelkie zaległości. Przed tobą mnóstwo pokus – nie będziesz się nudzić. Możesz śmiało umawiać się na randki i flirtować do woli. Otwórz się na nowe znajomości. Wreszcie spotkasz bratnią duszę. Szykuje się płomienny romans i namiętny seks! Tylko postaraj się być bardziej miła dla samej siebie. W podróży wszystko ułoży się jak w bajce!
RODZINA I PRZYJACIELE Teraz znajdziesz więcej czasu dla bliskich i rodziny, a obowiązki rodzicielskie przyniosą ci wiele satysfakcji. Masz szansę spełnić swoje marzenia i zyskać szacunek kogoś, na kim najbardziej ci zależy. Czas wyjaśnić pewne niedomówienia.
ZDROWIE Świetna forma, ale nie zapominaj o zdrowym trybie życia. Większa dawka słońca to więcej serotoniny – hormonu szczęścia! Żadnych problemów z kondycją.

Skorpion 23.10–21.11

MIŁOŚĆ W podróż, o której zawsze marzyłaś. Masz teraz skłonność do fantazjowania. Warto było się poświęcać dla partnera. Odwdzięczy ci się gestem, który totalnie zawróci ci w głowie! Jakiś prezent? Zaproszenie? Będziesz usatysfakcjonowana i pod wrażeniem. Poznasz ludzi, którzy staną się tobie bardzo bliscy. Szansa na znalezienie miłości na całe życie. Pamiętaj: czasami warto zrobić pierwszy krok. Pierś do przodu, głowa do góry! Wprost emanujesz seksapilem. Kto wpadnie ci w oko, nie zdoła się oprzeć.
RODZINA I PRZYJACIELE

Postaraj się naprawić kontakty z członkami rodziny, z którymi jesteś w niezbyt dobrych relacjach. Poczujesz się lepiej, gdy rodzina będzie razem, tym bardziej że możesz jej wkrótce potrzebować. Ktoś nie może się doczekać spotkania z tobą!

ZDROWIE Wydaj trochę na dobre kosmetyki i wizytę u masażysty, a poczujesz się lepiej. Postaraj się uzupełnić potas i magnez. Więcej ruchu!

Strzelec 22.11–21.12

MIŁOŚĆ Dość już codziennej pogoni, pora wypocząć pod błękitnym niebem. I nic nie stoi na przeszkodzie dalekim wyjazdom z kimś bliskim sercu!  Osoby samotne zafascynuje nowa znajomość. Ktoś nieco tajemniczy, może wręcz egzotyczny wyda ci się nagle tak bliski, jakbyście znali się od zawsze. Zachwycona wrażeniem pierwszych uniesień z radością pozwolisz sobie na długi romans! Postaw na flirtowanie, nawet jeśli jesteś w związku. Nie przekraczaj tylko granic dobrego smaku i przyzwoitości!
RODZINA I PRZYJACIELE Najbliżsi pragną twojego towarzystwa. Ktoś od dawna czeka na list lub telefon. Odezwij się do starych znajomych. Zobaczysz, że warto! Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Nadszedł czas na powiększenie rodziny.

ZDROWIE Recepta na dobre samopoczucie? Zaopiekuj się sobą i zacznij się rozpieszczać. Nie przejmuj się sprawami, na które nie masz wpływu. Twój talizman to zielone warzywa.

Koziorożec 22.12–19.01

MIŁOŚĆ Kosmos weźmie cię pod swoje opiekuńcze skrzydła i doda ci uroku. Nie zapominaj, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Warto o tym pomyśleć, gdyż już niedługo nadejdzie okres sercowych podbojów. Wykorzystaj to! Swojego partnera uwiedziesz troskliwością i erotycznym apetytem. Otwarcie mów o swoich potrzebach. Czułym gestom i romantycznym wyznaniom nie będzie końca. Samotna? Bez trudu znajdziesz kogoś do kochania, do wspólnego podróżowania i do zabawy.
RODZINA I PRZYJACIELE W twoim życiu pojawią się dawno niewidziane osoby. Pewne sprawy okażą się znów aktualne. Uważaj, by nie dać się zwieść sentymentom. Więcej odwagi i pewności siebie! Drobne przysługi, jakie komuś wyświadczysz, zaprocentują w przyszłości.

ZDROWIE Może dokuczać ci ogólne przemęczenie. Recepta? Wysypiaj się porządnie i nie zapominaj o śniadaniach. Postaw na krótki urlop. Na przykład w górach.

Wodnik 20.01–18.02

MIŁOŚĆ Nikt nie oprze się twojemu urokowi. Zaroi się od zalotników i zaczniesz się zastanawiać, kogo wybrać. Do zakochania jeden krok. Nowa znajomość może okazać się przeznaczeniem! Nic nie stanie na drodze do szczęścia. U stałych par ciepły i pełen erotycznych uniesień klimat. Oczarujesz partnera seksowną bielizną i nieskrępowaną namiętnością. Wsłuchaj się w siebie. Wszelkie lęki i urazy odejdą w zapomnienie. W kontaktach towarzyskich pamiętaj o dyplomacji.
RODZINA I PRZYJACIELE Niezwykłe ożywienie wkradnie się w twoje życie. Nie oceniaj innych zbyt surowo. Słuchaj rad starszych krewnych. Najwięcej satysfakcji da ci teraz inwestowanie we własny rozwój. Kiedy ostatni raz przeczytałaś książkę, która wniosła coś wartościowego do twojego życia?
ZDROWIE Poczujesz się niezwykle bogata duchowo! I tak trzymaj, bo ten stan pozytywnie wpłynie na twoje zdrowie. Staraj się jeść więcej zdrowej żywności.

Ryby 19.02–20.03

MIŁOŚĆ Wakacje sprzyjają refleksjom. Sukces w miłości murowany! Dobry czas czeka Ryby żyjące w małżeństwie. Drobne gesty i słowa sprawią, że poczujecie się ze sobą tak, jakbyście dopiero wrócili z podróży poślubnej. Zapragniesz zabawy i przyjemności, będziesz lgnąć do mężczyzn, którzy wiedzą, jak się dobrze zrelaksować. Odczujesz wsparcie kogoś, kto od dawna ci się podoba. Nie zastanawiaj się, czy ten związek ma przyszłość – po prostu dajcie sobie szansę! Nie udawaj, że ci nie zależy. Kieruj się głosem serca.

RODZINA I PRZYJACIELE Niech nie blokuje cię przeszłość. Zdolność przewidywania sprawi, że łatwiej ci będzie podejmować rodzinne decyzje. Świat wyda ci się przyjazny, a ludzie mili. Dzięki uśmiechowi i niebanalnym pomysłom na spędzanie wolnego czasu nie będziesz narzekać na samotność.
ZDROWIE Spokój jest twoim sprzymierzeńcem. Jeśli będziesz o tym pamiętać, skończą się twoje problemy z zasypianiem. Może już pora na dłuższy urlop?

Baran 21.03–19.04

MIŁOŚĆ Świat stanie przed tobą otworem i będziesz mogła garściami czerpać z życia to, co najlepsze i najpiękniejsze. Nie rób scen zazdrości stałemu partnerowi, bo to spowoduje wiele nieporozumień. Otwórz się na nowe doświadczenia, zwłaszcza jeśli będą się wiązać z zabawami w sypialni. Potrzebujecie czegoś ekstra! Singielki dużo więcej zyskają na atrakcyjności, jeśli postawią na promienny uśmiech. Komplementy przyjmuj na serio! Po prostu komuś się podobasz. Twoje uczucia nie będą całkiem bezinteresowne. Łatwiej pokochasz kogoś, kto zapewni ci dostatek.
RODZINA I PRZYJACIELE Rodzina zaakceptuje twoje zakręcone pomysły i zwariowane zachowania. Przekonasz się, że jesteś ważna dla najbliższych i że bardzo cię kochają. Przeżyjesz coś, dzięki czemu odzyskasz poczucie sensu życia.

ZDROWIE Postaraj się regularnie uprawiać sport, a przestaną cię nękać chandry. Najlepiej zrelaksują cię kąpiele aromatyczne i masaże.

Byk 20.04–20.05


MIŁOŚĆ Świetna aura na dalekie podróże. Najlepiej zrelaksuje cię wypoczynek połączony ze zwiedzaniem. Znakomicie ułożą się sprawy sercowe, a zakochane Byki będą mogły śmiało planować zaręczyny albo ślub. Przestaniesz się martwić o to, co i gdzie robi twój partner. To czas na poznanie osoby zapisanej w gwiazdach. Tylko nie angażuj się od razu całym sercem. Poddaj próbie kogoś, kto się do ciebie zbliża. Czeka cię niezapomniany seks! Zaufaj swojemu instynktowi!

RODZINA I PRZYJACIELE To dobry czas na uporządkowanie spraw osobistych. Ktoś bardzo ci bliski powinien wreszcie usłyszeć słowa, na które czeka od tak dawna. Kieruj się własną intuicją – ona cię nie zawiedzie. Pod żadnym pozorem nie daj się wciągnąć w towarzyskie intrygi!

ZDROWIE Idealny czas, by zadbać o ciało. Biologiczna odnowa, wizyta u fryzjera? Porzuć brawurę za kierownicą. Nadmiar energii najlepiej wyładuj w sporcie.

Bliźnięta 21.05–21.06

MIŁOŚĆ W najbliższych dniach spodziewaj się prawdziwej eksplozji uczuć. Możesz poznać kogoś wyjątkowo interesującego. Czeka cię gorąca randka do białego rana! To nie zwykły flirt, ale początek ważnej znajomości. Twój mąż będzie się starał o twoją przychylność w niezwykle romantyczny sposób. Dopadnie cię ochota, by trochę poeksperymentować w sferze seksualnej. Twój ognisty temperament wprawi w zachwyt partnera! Pamiętaj, że czasem warto dać się ponieść fali fantazji.

RODZINA I PRZYJACIELE  Więcej wymagaj od siebie niż od innych ludzi. W domu ciepło i zgoda. Szczęście dopisze nowożeńcom. Dobrze ci zrobi wyjazd do przyjaciół, za miasto, do lasu lub nad wodę. Ktoś, za kim tęsknisz, będzie blisko ciebie.
ZDROWIE Wypoczywaj na łonie natury, wyjdź na spacer, dotleń organizm. Bardzo wskazane jest oczyszczenie organizmu, na przykład dietą bogatą w naturalne witaminy lub głodówką.

Sprawdził Ci się horoskop z poprzedniego numeru?

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.